>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Dałem typ przed meczem ale wyskakuje godzina do przodu. Mam nadzieję że administratorzy wiedzą o nieprzestawionym czasie, wolę jednak napisać żeby później nie było problemów.
sorry pospieszyłem sie z tym postem już wszystko ok ????
 
holek94 9

holek94

Użytkownik
&#39;bedzie zwyciezki dla gospodarzy&quot; na koncu w mojej analizie na jutro mi sie chyba usunelo, prosze o edytowanie i dopisanie koncowki. z gory dzieki ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Może ktoś powiedzieć co oznacza tabela na listopad i tak :
Pozycja - 1,51,51,2 co to totolotek !
nie posortowałem. Trudno, świat się nie zawali, po dwóch dniach to i tak mało klarowna ta tabela jest.
 
A 22

admek69

Użytkownik
Witam. Jeżeli gracz postawił EH 0:1 i typ X. to ja mogę postawić na zwykła wygrana drużyny 1? Oczywiście chodzi mi o typy dni? Czy będzie to uznane jako powtórzony typ?
Prosze o odp
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłem, że popełniłem mały błąd w analizie z 5 listopada. W nagłówku nie dopisałem, że chodzi o norweską Tippeligaen. Skopiowałem ze wzorca i zapomniałem poprawić. Nie ma on wpływu na wartość merytoryczną analizy. Mam nadzieję, że zostanie rozliczona jako prawidłowa. Z góry dzięki ;)
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Chciałbym zwrócić uwagę że analiza przeze mnie napisana dnia 3.11.2012 została źle rozliczona ponieważ powinienem mieć +62 a nie -100
Oto link potwierdzający to: http://www.livesports.pl/mecz/fTCDPHye/#szczegoly-meczu
poniżej 1.5 I połowy a nie całego meczu proszę o ponowne rozpatrzenie tej sprawy pozdrawiam ????

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 13.45
Manchester United - Arsenal
TYP: Liczba goli w I połowie / Poniżej 1.5
KURS: 1.62
BUK: Bwin

Analiza:

Jutro o godzinie 13.45 rozpocznie się najciekawsze spotkanie 10 kolejki ligi angielskiej. Na przeciwko siebie staną Manchester United z Arsenalem Londyn. Faworytem tego starcia są czerwone diabły i szczerze powiem że się nie dziwię bo grają na własnym terenie i z Arsenalem co jest daleki od dobrej formy. Manchester w tabeli ligowej znajduje się na drugiej pozycji z dorobkiem 21 oczek i traci jeden punkt do Chelsea. Na własnym stadionie rozegrali oni cztery mecze w których to trzy mecze wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali pięć meczów w których to cztery mecze wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i stracili sześć bramek. A więc jak widać naprawdę dosyć dobrze się prezentują w tym sezonie. W ostatniej kolejce wygrali oni wyjazdowy mecz z Chelsea 3:2 i na pewno ten wynik ich zmotywował do lepszej gry i tego meczu na pewno nie odpuszczą i nie zlekceważą. Ostatni mecz Manchester rozegrał w środku tygodnia w Capital One Cup ale on wystawił skład rezerwowy który zremisował 3:3 z Chelsea ale doznali porażki po rzutach karnych. Natomiast Arsenal w lidze znajduje się na szóstej pozycji z dorobkiem 15 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni cztery mecze w których to dwa mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goli i stracili trzy bramki. Na wyjeździe rozegrali oni pięć meczów w których to dwa mecze wygrali, dwa spotkania zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach sześć goli i stracili trzy bramki. W ostatniej kolejce spotkali się oni na własnym stadionie z QPR i wygrali skromnie 1:0. W tygodniu grali w pucharach gdzie również wystawili rezerwowy skład i zremisowali z Reading 4:4 ale przegrywali już 0:4 ale doprowadzili do wyrównania i w karnych to spotkanie wygrali. Najprawdopodobniej w składzie czerwonych diabłów wystąpi Robin van Persi który wcześniej grał w Arsenalu i będzie to dla niego pierwszy mecz ze swoim byłym zespołem. Holender idealnie wkomponował się w skład Manchesteru i zdobywa gola za golem. W ciągu ostatnich pięciu lat oba zespoły spotykały się 14 razy i 10 razy wygrywali gospodarze, dwa razy padał remis i dwa razy padło zwycięstwo Arsenalu. W tym pojedynku uważam że padnie wynik korzystny dla gospodarzy ponieważ obecnie znajdują się w lepszej dyspozycji oraz padnie mniej goli w pierwszej połowie niż 1.5 ponieważ w drugiej połowie zaczną oba zespoły bardziej atakować. Moim zdaniem gospodarze pokonają Arsenal 2:1


100
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Chciałbym zwrócić uwagę że analiza przeze mnie napisana dnia 3.11.2012 została źle rozliczona ponieważ powinienem mieć +62 a nie -100

Oto link potwierdzający to: http://www.livesports.pl/mecz/fTCDPHye/#szczegoly-meczu

poniżej 1.5 I połowy a nie całego meczu proszę o ponowne rozpatrzenie tej sprawy pozdrawiam ????


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 13.45
Manchester United - Arsenal
TYP: Liczba goli w I połowie / Poniżej 1.5
KURS: 1.62
BUK: Bwin

Analiza:

Jutro o godzinie 13.45 rozpocznie się najciekawsze spotkanie 10 kolejki ligi angielskiej. Na przeciwko siebie staną Manchester United z Arsenalem Londyn. Faworytem tego starcia są czerwone diabły i szczerze powiem że się nie dziwię bo grają na własnym terenie i z Arsenalem co jest daleki od dobrej formy. Manchester w tabeli ligowej znajduje się na drugiej pozycji z dorobkiem 21 oczek i traci jeden punkt do Chelsea. Na własnym stadionie rozegrali oni cztery mecze w których to trzy mecze wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali pięć meczów w których to cztery mecze wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i stracili sześć bramek. A więc jak widać naprawdę dosyć dobrze się prezentują w tym sezonie. W ostatniej kolejce wygrali oni wyjazdowy mecz z Chelsea 3:2 i na pewno ten wynik ich zmotywował do lepszej gry i tego meczu na pewno nie odpuszczą i nie zlekceważą. Ostatni mecz Manchester rozegrał w środku tygodnia w Capital One Cup ale on wystawił skład rezerwowy który zremisował 3:3 z Chelsea ale doznali porażki po rzutach karnych. Natomiast Arsenal w lidze znajduje się na szóstej pozycji z dorobkiem 15 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni cztery mecze w których to dwa mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goli i stracili trzy bramki. Na wyjeździe rozegrali oni pięć meczów w których to dwa mecze wygrali, dwa spotkania zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach sześć goli i stracili trzy bramki. W ostatniej kolejce spotkali się oni na własnym stadionie z QPR i wygrali skromnie 1:0. W tygodniu grali w pucharach gdzie również wystawili rezerwowy skład i zremisowali z Reading 4:4 ale przegrywali już 0:4 ale doprowadzili do wyrównania i w karnych to spotkanie wygrali. Najprawdopodobniej w składzie czerwonych diabłów wystąpi Robin van Persi który wcześniej grał w Arsenalu i będzie to dla niego pierwszy mecz ze swoim byłym zespołem. Holender idealnie wkomponował się w skład Manchesteru i zdobywa gola za golem. W ciągu ostatnich pięciu lat oba zespoły spotykały się 14 razy i 10 razy wygrywali gospodarze, dwa razy padał remis i dwa razy padło zwycięstwo Arsenalu. W tym pojedynku uważam że padnie wynik korzystny dla gospodarzy ponieważ obecnie znajdują się w lepszej dyspozycji oraz padnie mniej goli w pierwszej połowie niż 1.5 ponieważ w drugiej połowie zaczną oba zespoły bardziej atakować. Moim zdaniem gospodarze pokonają Arsenal 2:1


100
przepraszamy, w tabeli jest OK już, jak będzie aktualizacja (a będzie w ciągu godziny) to będzie to widoczne, pozdrawiam
 
midq 677

midq

Użytkownik
Witam, dzisiaj dopiero zauwazylem, że moj typ z 1.11 zostal uznany jako kiepska analiza. Chciałbym zauważyć, że to co przedstawiłem w analizie było głównym argumentem za zagraniem Janowicza z Murrayem. Jeśli chodzi o stronę czysto sportową, to Jurek nie powinien mieć żadnych szans, jednak te argumenty które krótko przedstawiłem w analizie były kluczowe, i jak się potem okazało miałem rację. Prosiłbym o ponowne rozpatrzenie typu albo o odpowiedź dlaczego, mój typ został uznany jako kiepską analizę. Trafiłem tam kurs 11.5 który dałby mi dużo punktów do klasyfikacji, dlatego jeszcze ruszam tą sprawę. Link: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-01-11-2012-czwartek-83602-2.html#post3160156
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Witam, dzisiaj dopiero zauwazylem, że moj typ z 1.11 zostal uznany jako kiepska analiza. Chciałbym zauważyć, że to co przedstawiłem w analizie było głównym argumentem za zagraniem Janowicza z Murrayem. Jeśli chodzi o stronę czysto sportową, to Jurek nie powinien mieć żadnych szans, jednak te argumenty które krótko przedstawiłem w analizie były kluczowe, i jak się potem okazało miałem rację. Prosiłbym o ponowne rozpatrzenie typu albo o odpowiedź dlaczego, mój typ został uznany jako kiepską analizę. Trafiłem tam kurs 11.5 który dałby mi dużo punktów do klasyfikacji, dlatego jeszcze ruszam tą sprawę. Link: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-01-11-2012-czwartek-83602-2.html#post3160156
Analiza została uznana za kiepską, bo nie ma w niej merytorycznych argumentów na poparcie typu. Tup trafiony, ale nikt nie przekonałby się do tego typu po przeczytaniu twojej analizy.
Pozdrawiam i zachęcam do większego przykładania się pisząc teksty do Typów dnia.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-03-11-2012-sobota-83736-4.html#post3164955

Proszę o poprawne rozliczenie typu. Mam nadzieję, że to zwykłe niedopatrzenie, bo jeżeli osoba odpowiedzialna nie wie czym jest Handicap 0 to ręce opadają ^^

010// poprawiłem, nie wpadłeś na to, że jakbym nie wiedział co to jest za handi to sprawdziłbym w google, jak widzicie pomyłkę, które się zdarzają to dajcie znać wcześniej nie po pięciu dniach :p
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tabelka jutro będzie wrzucona, w tym momencie opóźnienie jest spore toteż sensowność wrzucania jej uważam za niską.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom