>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
T 6

ten_krzys

Użytkownik
Prosiłbym o zmianę typu z 2 na 1, mała pomyłka, a także &quot;Ostatnie spotkanie, to gospodarze wygrali 2:0.&quot;
niestety nie mogę jeszcze podawać linku, więc sobota 10.11, post #9
z góry dzięki.
kapszti // poprawione
 
B 3

bodex

Użytkownik
Nie podliczono mi punktów w tabeli z 4 i 9 listopada. Stan na 1-9 listopada u mnie powinien być 6 obstaiwien 5 trafionych i 245 pkt
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Chodzi mi dokładnie o 4 dzień, bo 3 i 7 zły zapis, więc jest zero. A w tym 4 również był zły zapis, jest minus 100 a tabela tego nie uwzględnia. Czyli pomyłka w podliczaniu, czy również tego nie uwzględniliście jak z pozostałymi złymi zapisami?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Możesz mniej chaotycznie zbierać myśli?

Zaraz posprawdzam co i jak i ew. poprawię
ed: Dziękuję za zabranie cennych 5 minut z mojego życia, w tabeli wszystko się zgadza.

OGARNIAJCIE JAK SĄ PODLICZONE TYPY i dopiero z pretensjami ;)
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Człowieku:
normalnie popatrz co jest w zakładzie napisane, expekt w takich zakładach tylko i wyłącznie daje zakłady dwudrogowo więc, gdyby było 5:3 to byłby zwrot.

A potem zobacz sobie:
http://www.expekt.com/pl/sports/results/event.do?categoryCode=SOCMENEURENGFST&amp;amp;datePeriod=96&amp;amp;sortOrderCode=2&amp;amp;eventId=7037336

zjedź mniej więcej na środek tej strony i popatrz jak expekt rozliczył to zdarzenie w &quot;wynikach zdarzeń&quot;, a jest to opisane jako:
Najwięcej strzałów w światło bramki

A jeśli dalej Ci to nie odpowiada, to poproszę o poczytanie regulaminu expekt, a tam jest napisane, że expekt bierze statystyki takiego zakładu z SkySport, a nie jakiegoś live&#39;a.

Więc może tutaj sobie sprawdź:
http://www1.skysports.com/football/live/match/261664/report

Jeśli nie znasz angielskiego to ilość strzałów i to celnych jest na samym dole, w tabelce pod opisem &#39;shot on target&#39;.


6 rano w poniedziałek, a Ty mi ciśnienie podnosisz, dziękuję za takich moderatorów. Po to nim jesteś, aby włożyć minimum wysiłku i nie pisać tutaj bzdur.

Po raz kolejny tzw. live to tutaj świętość. Nie rozumiem dlaczego, napiszcie to regulaminie, że tylko i wyłącznie opieracie się na livesports.pl i koniec. A propo dlaczego nie wziąłeś statów z:
http://pl.soccerway.com/matches/2012/11/10/england/premier-league/everton-football-club/sunderland-association-football-club/1293784/

Tutaj jest 10:4

Tak czy inaczej było 6:3 dla Evertonu, więc jednak poproszę o poprawę rozliczenia. ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie ma co płakać tak głośno. Raz, że sprawdzałem na livesports, bo nie mam ochoty się bawić po wszystkich możliwych stronach i to sprawdzać, bo szkoda mi na to czasu. Dwa, nie gram w Expekcie więc nie wiem, o tym, że tam to zdarzenie jest dwudrogowe i to w Twoim interesie jest napisanie, o tym fakcie obok typu.
Zaraz Ci podliczę zgodnie ze stanem faktycznym i będziesz miał ✅
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
witam mam pytanie co jest nie tam moim typie ponizej ?????
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Twente-Lavante
Typ: x
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: hej ???? wszyscy stawiaja dzisiaj na LE stawiam i ja. jednym z najciekawszych meczy dzisiajszej kolejki LE bedzie mecz pomiedzy druzynami Twente a Lavante. Holendrzy to liderzy w swoim kraju a Hiszpanie zajmuja 6 miejscy w tabeli. gospodarze w ostatniej kolejce wygrali u siebie z Feyenoordem a goscie w ostatniej kolejce zremisowali na wyjezdzie z Sevilla. 2 tygodnie temu w spotkaniu miedzy tymi druzynami Hiszpanie wygrali u siebie 3;0.pewnie gospodarze beda chcieli dzisiaj sie odegrac ale graja nierowno w tym sezonie nie prezentuja stabilnej formy. za to Hiszpanie dobrze zaczeli ten sezon graja ciekawa pilke tylko Malaga i Valencia pokanaly Lavante w tym sezonie. Hiszpanie jada do Holandii po 1 punkt a jak sie uda to i po 3 ale 1 punkt tez jest dla nich dobrym wynikiem za to gospodarze musza wygrac zeby liczyc sie w bitwie o awans do kolejnej rundy LE. ale noz na gardle pewnie ich zdeprymuje i zparalizuje a goscie na luzie podejda do spotkania i wywioza dobry wynik z Holandii. JESLI POMOGLEM KLIKNIJ DZIEKI LUB NAPISZ NA GG
⛔100
moze ktos mi to wyjasnic????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom