>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
T 6

ten_krzys

Użytkownik
Prosiłbym o zmianę typu z 2 na 1, mała pomyłka, a także &quot;Ostatnie spotkanie, to gospodarze wygrali 2:0.&quot;
niestety nie mogę jeszcze podawać linku, więc sobota 10.11, post #9
z góry dzięki.
kapszti // poprawione
 
B 3

bodex

Użytkownik
Nie podliczono mi punktów w tabeli z 4 i 9 listopada. Stan na 1-9 listopada u mnie powinien być 6 obstaiwien 5 trafionych i 245 pkt
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Chodzi mi dokładnie o 4 dzień, bo 3 i 7 zły zapis, więc jest zero. A w tym 4 również był zły zapis, jest minus 100 a tabela tego nie uwzględnia. Czyli pomyłka w podliczaniu, czy również tego nie uwzględniliście jak z pozostałymi złymi zapisami?
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Możesz mniej chaotycznie zbierać myśli?

Zaraz posprawdzam co i jak i ew. poprawię
ed: Dziękuję za zabranie cennych 5 minut z mojego życia, w tabeli wszystko się zgadza.

OGARNIAJCIE JAK SĄ PODLICZONE TYPY i dopiero z pretensjami ;)
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Człowieku:
normalnie popatrz co jest w zakładzie napisane, expekt w takich zakładach tylko i wyłącznie daje zakłady dwudrogowo więc, gdyby było 5:3 to byłby zwrot.

A potem zobacz sobie:
http://www.expekt.com/pl/sports/results/event.do?categoryCode=SOCMENEURENGFST&amp;amp;datePeriod=96&amp;amp;sortOrderCode=2&amp;amp;eventId=7037336

zjedź mniej więcej na środek tej strony i popatrz jak expekt rozliczył to zdarzenie w &quot;wynikach zdarzeń&quot;, a jest to opisane jako:
Najwięcej strzałów w światło bramki

A jeśli dalej Ci to nie odpowiada, to poproszę o poczytanie regulaminu expekt, a tam jest napisane, że expekt bierze statystyki takiego zakładu z SkySport, a nie jakiegoś live&#39;a.

Więc może tutaj sobie sprawdź:
http://www1.skysports.com/football/live/match/261664/report

Jeśli nie znasz angielskiego to ilość strzałów i to celnych jest na samym dole, w tabelce pod opisem &#39;shot on target&#39;.


6 rano w poniedziałek, a Ty mi ciśnienie podnosisz, dziękuję za takich moderatorów. Po to nim jesteś, aby włożyć minimum wysiłku i nie pisać tutaj bzdur.

Po raz kolejny tzw. live to tutaj świętość. Nie rozumiem dlaczego, napiszcie to regulaminie, że tylko i wyłącznie opieracie się na livesports.pl i koniec. A propo dlaczego nie wziąłeś statów z:
http://pl.soccerway.com/matches/2012/11/10/england/premier-league/everton-football-club/sunderland-association-football-club/1293784/

Tutaj jest 10:4

Tak czy inaczej było 6:3 dla Evertonu, więc jednak poproszę o poprawę rozliczenia. ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie ma co płakać tak głośno. Raz, że sprawdzałem na livesports, bo nie mam ochoty się bawić po wszystkich możliwych stronach i to sprawdzać, bo szkoda mi na to czasu. Dwa, nie gram w Expekcie więc nie wiem, o tym, że tam to zdarzenie jest dwudrogowe i to w Twoim interesie jest napisanie, o tym fakcie obok typu.
Zaraz Ci podliczę zgodnie ze stanem faktycznym i będziesz miał ✅
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
witam mam pytanie co jest nie tam moim typie ponizej ?????
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Twente-Lavante
Typ: x
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: hej ???? wszyscy stawiaja dzisiaj na LE stawiam i ja. jednym z najciekawszych meczy dzisiajszej kolejki LE bedzie mecz pomiedzy druzynami Twente a Lavante. Holendrzy to liderzy w swoim kraju a Hiszpanie zajmuja 6 miejscy w tabeli. gospodarze w ostatniej kolejce wygrali u siebie z Feyenoordem a goscie w ostatniej kolejce zremisowali na wyjezdzie z Sevilla. 2 tygodnie temu w spotkaniu miedzy tymi druzynami Hiszpanie wygrali u siebie 3;0.pewnie gospodarze beda chcieli dzisiaj sie odegrac ale graja nierowno w tym sezonie nie prezentuja stabilnej formy. za to Hiszpanie dobrze zaczeli ten sezon graja ciekawa pilke tylko Malaga i Valencia pokanaly Lavante w tym sezonie. Hiszpanie jada do Holandii po 1 punkt a jak sie uda to i po 3 ale 1 punkt tez jest dla nich dobrym wynikiem za to gospodarze musza wygrac zeby liczyc sie w bitwie o awans do kolejnej rundy LE. ale noz na gardle pewnie ich zdeprymuje i zparalizuje a goscie na luzie podejda do spotkania i wywioza dobry wynik z Holandii. JESLI POMOGLEM KLIKNIJ DZIEKI LUB NAPISZ NA GG
⛔100
moze ktos mi to wyjasnic????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom