>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Widzisz pawelb tak to jest. Poświęciłem czas i zrobiłem obrazowo wygląd pierwszej trójki konkursu. A kolega andawe wyskakuje na mnie czemu to robię i ma pretensje jak bym co najmniej jego miłość mu odbił ???? Nie wiem o co mu chodzi ale się domyślam. Kolega był w Top 2 w dniach 1-25 a teraz po jego nie trafnych typach spadł na odległe miejsce z wynikiem 600 pkt ???? Nie no, na czymś się trzeba wyżyć ????
Myślę pawelb że tobie to coś pomogło, i będzie można dzięki temu małemu podliczeniu taktycznie ( a co za tym idzie ) ciekawiej rozstrzygnąć konkurs. Życzę powodzenia tobie jak i soren&#39;owi ????
Jeszcze raz to napiszę ( 1 - 30.10 )
Ja - 1430.
soren - 1425/1295 - Lile dziś wygrywa/Lile nie wygrywa.
pawelb - 1412.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Podałem szczegółową datę postu wystarczyło wykazać przysłowiowe minimum dobrej woli żeby to zrobić. To że nie podałem linku wynikało z zapomnienia a raczej z pośpiechu. Nie stało nic na przeszkodzie żeby to zrobić. Ja jako moderator bym to zrobił, zwłaszcza że czasu było od groma cały dzień i pół następnego no ale lepiej jechać po każdym i się czepiać cały czas śmiesznych kruczków w regulaminie na forum i dawać -100 ponieważ daje do większą satysfakcję. Pozdrawiam i bez komentarza.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
wystarczyło wykazać przysłowiowe minimum dobrej woli żeby to zrobić
Wystaarczyło wykazać przysłowiowe minimum dobrej woli podac link - teraz byś nie miał problemu. Wymagasz od modów tego minimum? Zacznij wymagać od siebie. Nic nie stało na przeszkodzie żebyś to zrobił.
a jako moderator bym to zrobił, zwłaszcza że czasu było od groma cały dzień i pół następnego
Modzi nie mają tylko obowiązków związanych z konkursami. Po to dla ułatwienia im pracy wymyślono aby podawać link.
Albo stosujesz się do zasad określonych w regulaminie albo nie. Nie stosujesz się do tych zasad = nie miej pretensji. PROSTE!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
kompetencja moderatorów mnie powala pod koniec miesiąca
Swego czasu jak tabela aktualizowana była 20x w miesiącu to przysłowiowe &quot;ani cześć ani pocałuj mnie w dupe&quot; wiem , że ja się porwałem na tabelę i do mnie należy ten obowiązek , ale miałem zapchany tydzień ? Nie mogę mieć ? Nie jestem zobowiązany przesiadywać non stop przy kompie.
Jak masz jakieś inne skargi pisz do ...
Marcina
Vadera
Lucasa
K@mila
Do reszty. Tabela zapewne będzie ogarnięta dziś. Sory za zwłokę ale publicznie się tłumaczyć nie muszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
strzala 377

strzala

Użytkownik
Witam. Wczoraj wyczytałem że Tipsa gra z Mayerem o 11:00 dziś, ale niestety przełożyli mecz na jutro, a ja wczoraj wieczorem podałem w typach dnia zakład na jednego z zawodników. Mogę prosić o anulowanie tego zakładu ? Nie chcę zaczynać zabawy od -100 pkt
Z góry dzięki !
będzie zwrot/ Konrad
 
B 8

brelo

Użytkownik
Mam takie oto pytanie, bo nie mogłem doczytać. Dałem w typach dnia typ po kursie 2,00, a kurs w ciągu np. 10h wzrósł do np 2,70. Czy mogę się ubiegać o zmianę kursu, czy ten po którym postawiłem jest ostateczny?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mam takie oto pytanie, bo nie mogłem doczytać. Dałem w typach dnia typ po kursie 2,00, a kurs w ciągu np. 10h wzrósł do np 2,70. Czy mogę się ubiegać o zmianę kursu, czy ten po którym postawiłem jest ostateczny?
Liczy się kurs w momencie pisania posta.

Do reszty bawiących się w Październiku. Tabela gotowa itp. Posprawdzać czy wszystko gra i w razie problemów walić na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom