>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Jak w Typach Dnia rozstrzygane są azjany? Na przykład handicap -1,25? Jeśli drużyna wygra różnicą jednego gola, odejmujecie tylko pół stawki?
rozliczamy to tak jak robi to bukmacher.
Grasz te -1.25, wygrywają 1:0 i tracisz 50j.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dałem typ w typach dnia że Mayer wygra z Tipsarevicem, wygrywał zdecydowanie Mayer w 1 secie 5-1 lecz rywal skreczował, w takim razie niestety ale będzie zwrot :/ ?
Kanonier0392 / tak, będzie zwrot.
 
legrand 82

legrand

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-03-11-2011-czwartek-66745.html#post2501099
mozna dopisać info z oficjalnej strony Slovanu. Do absencji dochodzi jeszcze kapitan zespołu-Jan Lipiansky(14m 2+6)
V kabíne belasých stále šarapatí maródka, trénerom stále nie sú k dispozícii zranení hráči Andrej Kudrna (zlomená ruka), Martin Sloboda (koleno), Martin Štajnoch (zlomený prst), Michal Hudec (noha) a Ján Lipiansky (medzirebrové svalstvo). Potešiteľnou správou však je, že vo Zvolene by už mal nastúpiť útočník Libor Hudáček, ktorý pre otras mozgu nedohral stretnutie s MHC Mountfield a nútene pauzoval od 23. októbra.
Kanonier0392 / ok.
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Moj typ na srode 02.11.2011 otrzymal - 100 pkt za rzekome powtorzenie typu,nie zauwazylem aby ktos w typach dnia na srode mial rowniez identyczny typ jak moj?
Byl co prawda typ kogos innego City powyzej 1 gola w meczu,ale ja mialem City powyzej 2 goli w meczu czy to jest powtorzenie typu?
tak , jest to powtórzony typ / Konrad
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czlowiek pisze tresciwa analize ale konkretna i dodana jest do kiepskich haha ? Troche glupota ale czego sie spodziewac co po niektorych. Na przyszlosc, ja nie leje wody o niczym jak wiekszosc w tych analizach tylko konkrety. Pisze je dla kogos zeby pomoc a nie dla siebie bo dla siebie gram sobie. Ostatnia moja analiza w takim razie jak tak traktuje sie kogos kto chce pomoc
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
raczy mi ktos odpisac ? w szczegolnosci prosilbym o odp osobe ktora dala moja analize do kiepskich i uzasadnienie tego bo tak bez odp i tu i w prywatnych to niehonorowo troche...
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Móglbym prosić o wklejenie analizy na jutro bo od teraz do jutra do 12 nie zdazylbym:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Data: 06.11.2011
Spotkanie: Real Madryt - Osasuna
Typ: Real -3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Godzina Rozoczęcia: 12:00
Analiza:

11 kolejka Hiszpańskiej Ekstraklasy pomiędzy liderem z Madrytu a zespołem z 8 miejsca Osasuną.Daje taki wysoki handicup ponieważ Real jest w dobrej wysokiej formie, nie traci już tak dużo goli jak w poprzednim sezonie zaledwie 6 straconych goli co prawda 5 z tego stracili u siebie, ale w 4 meczach strzelili 17, teraz od meczu z Betisem u siebie 4:1 nie stracili gola, a grali przecież z Espanyolem 4:0, Malagą 4:0, Villarreal 3:0, Sociedad 1:0 i Lyon 2:0 i 4:0.Osasuna na wyjazdach straciła w 5 meczach aż 14 goli najwięcej w całej lidze.Do tego goście dziś są bardzo osłabieni bo az 9 zawodników z różnych powodów dziś nie może grać:
Obrońca Sergio 6/0
Obrońca Bertran 10/0
Obrońca Echaide 0/0
Obrońća Roversio 5/0
Napastnik Lamah 7/0
Pomocnik Cejudo 10/2
Pomocnik Punal 10/0
Obrońca Raitala 8/0
Pomocnik Masoud 0/0
W Realu niepewni są tylko Kaka, Marcelo i Carvarlho(ale już od dłuższego czasu)
Biorąc pod uwagę te osłabienia, bardzodobrą formę strzelecką Realu, także świetnie grająca ostatnio obronę Osasuna może dziś znów stracić sporo goli jak w meczu z Barceloną 0:8.
 
22november 0

22november

Użytkownik
Mój tekst wkleiłem z notatnika (pisałem wcześniej) i po zaakceptowaniu nie sprawdziłem i wyszło trochę niesymetrycznie. Jeżeli będzie to problem to będę wdzięczny za &quot;sklejenie&quot; akapitów
Temat to typy dnia - niedziela 6 listopada - linku nie wkleję bo nie ma wymaganych 10 postów
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
raczy mi ktos odpisac ? w szczegolnosci prosilbym o odp osobe ktora dala moja analize do kiepskich i uzasadnienie tego bo tak bez odp i tu i w prywatnych to niehonorowo troche...
Typy Dnia to konkurs. Wypadałoby więc naprawdę się postarać i sprawić, aby analiza miała jakąś wartość. Co za tym idzie - chociaż kilka argumentów. Dwa, trzy zdania można napisać w swoim temacie z typami, tak na szybko. Od analiz konkursowych trzeba wymagać po prostu więcej. Nie odpisałem wcześniej, bo po prostu nie miałem na to czasu, nie rozumiem pretensji.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
argumenty podalem wystarczajace i odpowiednie. jak tak traktujesz mnie to i ja ciebie. przykre ze ktos taki jest moderatorem na niby ceniacym sie forum. typ wszedl wiec jak to ma byc konkurs to domagam sie rozliczenia go jako wygrany
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, czemu moja analiza (link: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-05-11-2011-sobota-66832-5.html#post2506352) została oznaczona jako &quot;kiepska analiza&quot;? Podałem 4 konkretne i mocne argumenty, w prosty i przestępny sposób. Wszystko krótko i na temat, same konkrety i zero lania wody, jak to jest w przypadku większości analiz. 4 bite argumenty i analiza nazwana kiepską. Moderator trochę się ośmiesza takimi decyzjami, nigdzie nie ma mowy o limicie wyrazów, każdy przedstawia argumenty w swój sposób - ja podałem ich aż 4, a to one są przecież najważniejsze w tej zabawie. Co z tego, że napiszę ładny tekst w stylu: &quot;Dzisiejszego pięknego wieczoru czeka nas emocjonujące spotkanie&quot; itp.? Po co to wszystko? Moderator chyba nie do końca rozumie sens analizy. Tu chodzi o odpowiednie argumentowanie swoich typów, a mój typ został nimi poparty. Czekam na odpowiedź.
Kanonier0392 / Patrz - post wyżej. W tym wypadku nic innego nie napiszę.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
dlaczego jak napisałem nawet dwukrotnie jakies 10min przed 12 analize Real M-Osasuna na Osasuna strzeli gola i wysłałem i dwukrotnie wyskoczyło &#39;&#39;Podany Temat nie istnieje, prawdodopodobnie został on usunięty.
Zapraszamy na strone główną:forum bukmacherskie&quot;
i po odświerzeniu strony rzeczywiście nie było tego tematu na dziś tj. 6.11. a teraz znów jest i nie ma tam mojej analizy a byłaby trafiona na kursie 2,40 ???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom