>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
F 0

fearevil

Użytkownik
W sumie za wiele to nie da, bo i tak nie trafilem, ale przynajmniej bezie ladnie wygladalo;)
Prosze o zmiane w poscie nr. 22- typy dnia- 11.11.11r. (piątek)
Buk: bwin
kurs: 3.25
Pozdrawiam!
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 3liga kuj-pom-wielk
Spotkanie - Wda Swiecie-Lubuszanin Trzcianka
Typ -under 2,5 gola
Kurs - 2,05
Buk - Tobet
Analiza:

Do Swiecia (10miejsce w tabeli) przyjezdza Lubuszanin ktory obecniie zajmuje bardzo dobre 4miejsce w lidze.Zauwazylem w trakcie tego sezonu ze Lubuszanin kiedy przyjezdza na boiko rywala z woj kuj-pom radzi sobie jako tako czyli remiuje te mecze tak bylo m.in. ze Spartą Brodnica(0-0) czy tez Unią Janikowo(1-1) ,ale tez na wlasnym obiekcie nie mogli sobie poradzic ze słabą ekipą z Victoriii Koronowo 1-1 .Mecz ten jest awansem z rundy następnej gdziie Lubuszaniin ograł Wde 1-0 po bramce strzelonej w 90miin.Dzis Wda moze byc osłabiona brakiiem kilku ważnych zawodników niie wiadomo czy zagraja:Adrian Talaśka, Arkadiusz Piskorski i Bartosz Czerwiński a na dodatek w ostatniim meczu kontuzjii doznał obrońca Wroblewski.W druzynie z Trzciiankii raczej niie ma zadnych ubytków ta druzyna ma kilku doswiadczonych piłkarzy m.in Simson(kiedys Oliimpiia Grudziądz ograny na drugoliigowych boiskach czy Paweł Nawrocki .Uwazam ze dziiesiiejsze spotkaniie bedzie oscylowalo w graniicach remisu i bedziie duzo walki w srodku pola a na dodatek aura juz nas nie rospiieszcza


Prosze o przeniesienie tego meczu na jutro bo jednak jutro graja
dzieki z gory
 
V 23

vegeta20

Użytkownik
Przepraszam bardzo ale we niedzielnych podsumowaniach jest błąd
w spotkaniu: Spotkanie Reggina - Nocerina (0:1) typowanym przez figo17
wynik spotkania to 2:1 a wiec...
 
steve 55

steve

Użytkownik
Przyznaję się, że nie powinienem dostać w piątek 90 pkt. za mecz Polska-Czechy bo zagrałem, że będzie over 185,5 a było 3:0 (25:21, 26:24, 27:25).Możliwe, że podliczający typy spojrzał na nasz sobotni mecz z Czechami gdzie był tie-break więc siłą rzeczy musiał być pokryty over ale w piątkowym spotkaniu nie został pokryty.Tak więc powinienem mieć w tabeli -100.
dzięki ;) / Konrad
 
stanley-63 917K

stanley-63

Typer
Przepraszam napisałem typ na 19 .10 .2011 i umiesciłem go w dniu 18.10.2011 ale po chwili wkleiłem go tam gdzie jego miejce czyli na dzień 19.10.2011 .
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
blad w moim typie na 20.11.2011. chciałem dać nie na handi nashville tylko na remis co pokazuje kurs, prosze o poprawę!!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Zaraz zaraz. przeciez napisałem post korygujący przed rozpoczęciem spotkania. pozatym kurs wyraźnie pokazuje co miałem na myśli ponieważ na handicap byl kurs okolo 2.50. więc w czym problem??
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Kanonier0392 niie robmy jaj nie wiidzialem ze kolega dodal juz 2min przed to ja tez analize robilem a poprawiilem to na handii -proste
Kanonier0392 / Błędy należy zgłaszać w tym temacie, a nie w konkursowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom