>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
jak mój dzisiejszy typ przełożony to mogę napisać nowy ?
Kanonier0392 / jeśli tak, to musisz najpierw poprosić o usunięcie tego typu.
 
savi 52

savi

Użytkownik
I proszę o dopisanie na górze dyscypliny (Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division). Dawno dodawałem swoją propozycję do Typów Dnia i stąd ten błąd (wcześniej z tego co pamiętam, nie trzeba było tego pisać). Pozdrawiam i sorry za dwa posty pod rząd (nie mogę już poprzedniego edytować).
Kanonier0392 / ok.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Proszę o poprawę postu: Piłka nożna Francja 2 liga Lens-Sedan typ: 2 Kurs: 3,25 Buk- tobet Spotkają się po jednej stronie goście, faworyzowani przez bukmacher, nie wiem nawet z jakiego powodu. Nie grają najlepiej, zgromadzili jedynie do tej pory zaledwie 13pkt tracąc przy typ aż 18 goli. NIe można tego powiedzieć o drużynie goście- 4 miejsce w tabeli- 22 pkt i 21 strzelonych goli. Goście są w formie- 3 spotkania wygrane na ost. 5 meczów o tym świadczy. Myślę, ze nie może tutaj być innego wyniku a kurs jak marzenie
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Piłka nożna, Belgia Pro League
06-11-11 20:30
Standard Liege - Club Brugge
Typ: Handicup azjatycki (-1) - Standard Liege
Kurs: 3
Buk: Bet365

Mam źle rozliczony typ, powinien być zwrot a jest ⛔ 100, więc prosze o koretkę !!!
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Odnośnie podliczania typów za 06.11.11.Około 20.00 w sobote nie było jeszcze tematu na niedziele tak więc wrzuciłem to tu:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/pytania-propozycje-niezgodnosci-52585-61.html#post2506313 z prośba o wpisanie, po za tym troche nad tym posiedziałem szukając w internecie na stronach klubów.
Druga sprawa to analiza Aka Shakala to jakaś porażka, zero konkretów na temat składów bo z samej statystyki Realu u siebie takiego typu jak mój czy jego (czyli nawet na wynik np 5:0 bo w moim typie troche mniej myslałem bo 4:0) nie było by.
Proszę o odpisanie na mój wywód
Z resztą można porównać czyja analiza jest lepsza i za która by ludzie poszli:
Aka shakal:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-11-2011-niedziela-66900.html#post2507134
Mój:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-11-2011-niedziela-66900-2.html#post2507243
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Piłka nożna, Belgia Pro League
06-11-11 20:30
Standard Liege - Club Brugge
Typ: Handicup azjatycki (-1) - Standard Liege
Kurs: 3
Buk: Bet365

Mam źle rozliczony typ, powinien być zwrot a jest ⛔ 100, więc prosze o koretkę !!!
Zgadza się, sorki.

On podał typ jako pierwszy, analiza nie została uznana za kiepską, więc Twój typ jest nieregulaminowy. A to za czym by poszli ludzie jest w tym wypadku mało istotne.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czemu typ jest rozliczony na ⛔ 100 http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-05-11-2011-sobota-66832-3.html#post2505297 ?
Czy to dla was bez różnicy czy ktoś da handicap europejski czy azjatycki ?
HC to HC / Konrad
W takim razie to trochę śmieszne. W jednym punkcie w regulaminie macie napisane, że handi to handi, a dalej można już wyczytać, żeby napisać czy to europejski czy azjatycki.
Zresztą czym innym jest azjan -1 od europejskiego -1, inny kurs, inne ryzyko.
No ale regulamin to regulamin, rzecz święta.
notka o dopisaniu czy to azjan czy EU jest po to aby przy podliczaniu wiedzieć czy dać ewnetualnie zwrot czy pkt ujemne. / Konrad
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-04-11-2011-piatek-66791-2.html#post2503704
siema, dlaczego mam -100?
Wg buka bet365 Drużyna oddająca 1 gola na starcie: &quot;Wygra dokładnie różnicą 1 gola - wszystkie zakłady na tą selekcję będą nieważne, a stawki zostaną zwrócone.&quot;
Podobno Typy dnia są rozliczane tak jak to robi bukmacher. Pozdro i czekam na odpowiedź
poprostu przegapiłem , że to jest azjan, przy aktualizacji tabeli poprawię / Konrad
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Sory! Sory! Sory ! poprosiłem ojca żeby napisał mi typ na jutro czyli 11.11.11 napisałem mu na kartce co ma napisać............ i napisał ale choćby książkę nie wiem czy to przejdzie albo mam to napisać tak jak to ma być poprawnie napisane ?
Kanonier0392 / choćby nie wiem co, nie potrafię zrozumieć Twojego posta.
nie trzeba , już poprawiłem ale faktycznie ten wpis wyżej ciężki do zrozumienia ;) / Konrad
Kanonier0392 / No tak, gdybym wiedział o jaki post chodzi, byłoby łatwiej ???? Nie skojarzyłem. No i trzeba przypomnieć - podawajcie linki!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dodajcie do mojej analizay to!

&quot;Znalazłem to przed chwilą. Szansę na jubileusz w kadrze narodowej Portugalii będzie miał skrzydłowy Manchesteru United Nani, który prawdopodobnie rozegra 50. mecz w reprezentacji. Selekcjoner Bośniaków Safet Sušić powołał na mecze barażowe pomocnika Lecha Poznań Semira Štilicia. Gospodarze jutrzejszego meczu będą musieli sobie radzić bez obrońcy Freiburga Mensura Mujdžy, a także zawieszonych Sašy Papaca i Borisa Pandžy. Rewanż odbędzie się 15 listopada w Lizbonie.
Istotne są absencje w drużynie Bośni Mensura Mujdžy i zawieszonych Sašy Papaca i Borisa Pandžy- to trójka obrońców,która grała Bośni w meczu z Francją zremisowany 1-1. &quot;
ad: ok, pamiętaj o LINKACH
 
F 0

fearevil

Użytkownik
Przepraszam Panowie, ale podalem niestety zlego bukmachera. Czy daloby sie to zmienic? Myslalem, ze buk Milenium moze byc podany, bo na forum w dziale o stacjonarnych bukach byla o nim mowa, dlatego tez pominalem regulamin:p
Niestety teraz zerknalem w reg. i zauwazylem, ze nie ma Milenium w spisie.
Da sie cos z tym zrobic?
Pozdrawiam!

Numer mojego posta: 22;
Dzial: typy dnia- 11.11.11r piatek
Kanonier0392 / podaj innego bukmachera i kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom