>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
STOP !
Nie zgadzam się co do czerwonej kartki ! Ktoś uważa że skopiowałem tekst z czegoś tam ............ a ja powiadam że przepisałem informacje które w/g mnie są ważne i dzielę się z tym w mojej analizie , siedzę przeglądam fora czerpie informacje i poświęcam mój czas aby informacje były ciekawe nikt tego za mnie nie robi ........... a skąd mamy czerpać informacje nie jestem Duchem św. i nie było to w moim przypadku ,, zaznacz/wklej ,, . Nie jest ważne czy typ jest trafiony czy nie to jest zabawa i dlatego PROSZĘ o zabranie tej czerwonej kartki i słowa plagiat . Dziękuję za wyrozumiałość .

Kanonier0392 / Skopiowałeś większą część analizy, całe zdania.. nie zmieniając w nich ani słowa. Można szukać informacji, a zapisywać je własnymi słowami.. tak powinna wyglądać analiza.
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Proszę o ponowne przeliczenie moich punktów z całego miesiąca, gdzieś jest spora pomyłka na moją niekorzyść. Z góry dzięki ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
I jak tam z moimi punktami????
jutro się pewnie zajmę listopadową tabelą to sprawdzę.
Przejrzałem typy i wyszło, że końcowy bilans figo17 wynosi ✅1159
Cóż, szkoda że wkradł się ten błąd bo wtedy może bym ostrzej w dniu wczorajszym zaatakował a tak po kalkulacji mi wyszło że kurs ~@3,50 starczy (oczywiście trafiony).
Wg moich wstępnych obliczeń robionych na własną rękę to figo17 wygrałeś w listopadzie Typy Dnia. więc nieoficjalne gratulacje ;)
Ale czekajmy na oficjalną tabelę może będą jakieś niespodzianki bo na własne potrzeby liczyłem tylko z ostatnich dni typy top7 bodaj.
Pozdrawiam
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dzień dobry .............. nowy miesiąc w związku z tym mam pytanie do Mod Team czy ta moja czerwona kartka którą otrzymałem w listopadzie sprawia że teraz w grudniu nie mogę podawać swoich typów czy jak to jest bo nie rozumię !
Kanonier0392 / teraz już możesz, ale pamiętam o tej czerwonej kartce, bo ewentualny kolejny plagiat, wykluczy Cię z konkursu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom