>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
organizatorzy, może by tak podsumować Q1 tabelą, bo nie wiadomo kto może grać dalej a kto nie musi. uaktualnicie wszystko tuż przed kwalami i będzie granda, że za późno i ktoś nie zdążył typować :]
wszystko mamy pod kontrolą ???? Tabela się ukaże przed kolejnym tematem ????
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Pytanko - skąd wy Panowie bierzecie te typy na F1 z Betsafe. No wchodzę już od około godziny szukam jak tylko mogę, ale nie widzę nigdzie ani zakładki F1, ani sporty motorowe, po prostu nie widzę tych typów. Jakby ktoś mógł mnie oświecić będę bardzo wdzięczny!
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ciekawe, nie? oczywiscie konkurs jest zamykany przed kwalifikacjami, a do tej pory kursów na betsafe nie było. ciekawe, jak to wszystko rozwiążecie:] pewnie będzie znów, że &quot;decydujący głos ma organizator konkursu&quot; :]
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
jak rano wszedłem to jeszcze były, potem już nie było, szydera z tym Betsafe,z Bwinem przegrywa w przedbiegach...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Oferta na pewno była do godziny 11 do III treningu. Z tego co wiem to potem juz betsafe nie wystawił oferty. Wiec prawdopodobnie Ci co podali do godz 11 beda h2h mieli zaliczone. Pozostali dostaną 0pkt. Wasze typy beda rozliczone jako kwalifikacje. Tylko ja chyba podałem z oferty na wyscig juz w piątek przed treningiem i bede mial liczone jako niedziele.
Poprostu od nastepnej kolejki h2h bedzie na kwale nie na wyscig
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
to moze niech temat bedzie otwierany znacznie wczesniej co by mozna bylo podac odpowiednio wczesniej typ h2h?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
No to teraz tez bedzie lepiej podac przed treningiem i zdobyc ten 1pkt niz nie zdobyc nic bo nie bedzie oferty ;]
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kolejka 5 podliczona
- osobom które skopiowały typ a nie było w ofercie maja &quot;0&quot;
- kilku osobo zmieniłem kurs na Schumiego z 2.08 na 1.67 bo betsafe potwierdziło, że takich nie bylo
- od najbliższego GP h2h bierzemy z kwali. To powinno zapobiec problemom. Radzę jednak typować przed III treningiem żeby potem nie było płaczu, że oferty juz nie ma
 
czort 31

czort

Użytkownik
U widzę że już nie tylko gracze odpadają ale też admini bo kolejki nie podliczone a co dopiero mówić o aktualnej tabeli.
 
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Jak znajdę dzisiaj czas to specjalnie dla Ciebie Jogurciku ???? zrobię osobną tabelkę,GRA ??? :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom