>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Właśnie podałem typy do 3 kolejki, ale w punkcie &quot;e - h2h&quot; zapomniałem wstawic dwójeczki, a więc informacji, że stawiam na Masse. Widac to po kursie, ale prosiłbym o poprawienie mojego niedopatrzenia. Z góry dzięki.

Zrobione.
Następnym razem daj linka, bezpośrednio do posta ;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to nie można już podawać, bo typy H2H zniknęły Betsafe i tylko przed 3 treningiem można było stawiać.
 
czort 31

czort

Użytkownik
a) zwyciezca kwalifikacji -Sebastian Vetel
b) zwyciezca wyscigu - Lewis Hamilton
c) czy bedzie Safty Car - Nie
d) najszybsze okrazenie wyscigu - Mark Weber
e) własny typ h2h - Yarno Truli vs Heiki Kovalinen 2 (2,2) Betsafe
 
czort 31

czort

Użytkownik
- temat z typami zostanie otworzony przed samymi treninigami, a zamkniety przed rozpoczeciem kwalifikacji.
Wycinek z regulaminu - Też wszystko jasne. ok ten skopany buk: nie sawia typów ale są jeszcze typy do których buk nie jest potrzebny.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
- temat z typami zostanie otworzony przed samymi treninigami, a zamkniety przed rozpoczeciem kwalifikacji.

Wycinek z regulaminu - Też wszystko jasne. ok ten skopany buk: nie sawia typów ale są jeszcze typy do których buk nie jest potrzebny.
Akurat się zgadzam :razz:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
- temat z typami zostanie otworzony przed samymi treninigami, a zamkniety przed rozpoczeciem kwalifikacji.

Wycinek z regulaminu - Też wszystko jasne. ok ten skopany buk: nie sawia typów ale są jeszcze typy do których buk nie jest potrzebny.
załatw bukmachera co da nagrody pienieżne a nie talie kart tylko.
 
czort 31

czort

Użytkownik
Nie zamierzam się sprzeczać bo ty tu rządzisz (i nie bardzo mi się uśmiecha być zablokowanym) ale moim zdaniem nie powinno się blokować całego typowania jak nie ma typów h2h. Zauważ również że typ h2h postawiłem na Kovalainena na którego było 2,2 przed trzecim treningiem a w trzecim treningu był słabszy od Truliego prawie sekundę więc powinno być jeszcze więcej.

Sory że nalegam ale mam dobrą 4 pozycję po dwóch typowaniach i to może juz się nie powtórzyć.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
myślę ze czort ma racje ja tez dziś wszedłem 9-30 i już było zablokowane co mnie bardzo zdziwiło ale moja pozycja nie jest rewelacyjna wiec mała strata,zwłaszcza ze we wcześniejszej kolejce nie przeszkadzało wam ze typy h2h były już zablokowane a ludzie stawiali i typy zostały zaliczone,to i w tej kolejce zostali wprowadzeni w błąd, moim zdaniem jak tamte dopuściliście powinniście być konsekwentni
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
myślę ze czort ma racje ja tez dziś wszedłem 9-30 i już było zablokowane co mnie bardzo zdziwiło ale moja pozycja nie jest rewelacyjna wiec mała strata,zwłaszcza ze we wcześniejszej kolejce nie przeszkadzało wam ze typy h2h były już zablokowane a ludzie stawiali i typy zostały zaliczone,to i w tej kolejce zostali wprowadzeni w błąd, moim zdaniem jak tamte dopuściliście powinniście być konsekwentni
człowiek uczy się na błedach. Pierwsze GP w wykonaniu betsafe było znakomite. Wszystko było dostepne. Teraz na te poranne wyscigi jest fatalnie. Miejmy nadzieje że gdy znowu wróci normalna pora wyscigów to wszystko bedzie w porzadku
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
snajper 322

snajper

Forum VIP
4 kolejka podliczona. kukluś w wolnej chwili doda to do tabeli i bedziemy znali pierwszą szczęśliwą 10. Tak dobrze słyszeliście, awansuje TOP10 a nie ośmiu najlepszych ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
organizatorzy, może by tak podsumować Q1 tabelą, bo nie wiadomo kto może grać dalej a kto nie musi. uaktualnicie wszystko tuż przed kwalami i będzie granda, że za późno i ktoś nie zdążył typować :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom