>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
W tym temacie możecie zadawac pytania na, które odpowiedzi nie ma w REGULAMINIE, poprawianie typów itd.
Moderatorzy Typera postaraja sie Wam pomoc ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
e) własny typ h2h - Michael Schumacher - Nico Rosberg - Michael Schumacher @ 1.45 Expekt
Wydaje mi się, że to ma być typ h2h dotyczący GP Bahrajnu, a nie całego sezpnu ???? Kolega najwidoczniej nie zauważył i się pomylił ;)
 
czort 31

czort

Użytkownik
Załóżmy że w Q1 uzyskam kwalifikację do wyścigu, rozumiem że mogę dalej nie grać w Q2 i Q3 ale jeśli się zdecyduję i uzyskam wynik punktowy lepszy niż w Q1 to który mi się liczy do wyścigu?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Załóżmy że w Q1 uzyskam kwalifikację do wyścigu, rozumiem że mogę dalej nie grać w Q2 i Q3 ale jeśli się zdecyduję i uzyskam wynik punktowy lepszy niż w Q1 to który mi się liczy do wyścigu?
liczy sie wynik punktowy z tych Q w ktorych jako pierwszy uzyskasz awans. Np w Q1 234pkt a w Q2 456 to do wyscigu przechodzisz z pierwszym rezultatem ????
 
czort 31

czort

Użytkownik
Mam propozycję żeby ktoś kto zakwalifikował się w Q1 a bierze udział w Q2 i Q3 i jest na miejscu 1-8 dostaje dodatkowe 20pkt chodzi o to żeby wszyscy mieli o co walczyć we wszystkich sesjach kwalifikacyjnych.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
bez sensu z tym h2h z betsafe, bo pewnie wystawią dopiero po kwalifikacjach:] chyba, ze podamy na sucho bez kursów i ew. się później wklei screena z ofertą i wg niej sie bedzie liczyc punkty?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
bez sensu z tym h2h z betsafe, bo pewnie wystawią dopiero po kwalifikacjach:] chyba, ze podamy na sucho bez kursów i ew. się później wklei screena z ofertą i wg niej sie bedzie liczyc punkty?
poczekamy do 20.00, jezeli nie wystawia to albo wezniemy h2h z kwalifikacji lub z oferty innego bukmachera. Ja ciagle ich zasypuje pytaniami
Typ h2h bierzemy na kwalifikacje, z racji tego ze betsafe ma problemy z wystawieniem kursów na wyścig.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
kukla wroci to poprawi, a ja przypominam o dodawaniu do typu buka betsafe. Na razie Wam to poprawiam ale w przyszlosci takie cos nie bedzie liczone :!:
 
horus 129

horus

Użytkownik
a) zwyciezca kwalifikacji - Lewis Hamilton
b) zwyciezca wyscigu - Lewis Hamilton
c) czy bedzie Safty Car - TAK
d) najszybsze okrazenie wyscigu - Lewis Hamilton
e) własny typ h2h - Fernando Alonso - Felipe Massa @ 3.05 Betsafe
Właśnie podałem typy do 3 kolejki, ale w punkcie &quot;e - h2h&quot; zapomniałem wstawic dwójeczki, a więc informacji, że stawiam na Masse. Widac to po kursie, ale prosiłbym o poprawienie mojego niedopatrzenia. Z góry dzięki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom