>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Postaram się zrobić jutro po południu.
Nie będę obiecywał bo mogę nie mieć dostępu do kompa.
Takie pytania możesz zadać na PW ;)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zadaje takie pytania tak samo dotyczace kart za wygranie kwali po raz kolejny i po raz kolejny Marcin nic nie odpowiada, wiec komu mam jeszcze przypomniec o tym?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie ma możliwości żeby Betsafe rzuciło jakimiś koszulkami dla wszystkich którzy będą w pierwszej 10, bo te nagrody pieniężne porównując z konkursami innych bukmacherów są dosyć małe i to jeszcze że ten konkurs trwa dość długo?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Nie ma możliwości żeby Betsafe rzuciło jakimiś koszulkami dla wszystkich którzy będą w pierwszej 10, bo te nagrody pieniężne porównując z konkursami innych bukmacherów są dosyć małe i to jeszcze że ten konkurs trwa dość długo?
Początkowo nie miało być wcale kasy w tym konkursie, ale w ostatniej chwili udało się załatwić betsafe. Zobacze co da się zrobić
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
dziekuje za fajny konkurs, udalo sie go wygrac ????
tak wiec mam nadzieje ze w marcu ruszy jeszcze raz ???? do tego czasu bedzie mozna znalesc sponsorow hehe do nagrod ????
mam nadzieje ze wszyscy z top10 przesla jak najszybciej dane do snajpera zeby mogl wyslac maila do sponsora zeby przelal nagrody ;-)
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Również wielkie dzięki za konkurs. Trochę to trwało. Szkoda, iż w fazie finałowej dwukrotnie zapomniałem zapodać typki (w tym w ostatnim wyścigu)... Byłoby pewne podium, ale cóż... Jeszcze raz dzięki.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wasze dane zostały wysłane. Jeżeli będę coś wiedział kiedy nagrody będą dopisane to dam znać, ale myslę że będzie to szybko załatwione ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom