>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

julez 27

julez

Użytkownik
No wiem wiem, przeważnie takich błędów nie popełniam na forum, sorry za fatyge, teraz będę sprawdzał wszystko dokładnie zanim zatwierdzę posta ????
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
2 kolejka
lebron44-
damianek632
23.01.2009 godz. 18:00
Jadar Sport Radom - Delecta Bydgoszcz @@ typ 2 @@ 1,65
24.01.2009 godz. 17:00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS Muszynianka Fakro Muszyna @@ typ 2 @@ 2.55
24.01.2009 godz. 18:00 Gedania Zukowo - KPSK Stal Mielec @@ typ 2 @@ 2.30
24.01.2009 godz. 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Pronar Zeto Astwa AZS Białystok @@ typ 1 @@ 1.45
24.01.2009 godz. 17:00
Domex Tytan AZS Częstochowa - KS Jastrzębski Węgiel S.A. @@ typ 2 @@ 1,85
AKO: 25,96
BWIN

AKO: 13,80
bwin
podałem swoje typy kopiując wzór od rywala... i nie skasowało mi sie jego AKO ;/ móglbym prosić o usuniecie?
 
L 237

lookash

Użytkownik
czy mółgby być zmieniony mój typ AZS Politechnika vs Kędzierzyn Koźle 1s over 45,5 na AZS Politechnika vs Kędzierzyn Koźle 2 kurs: 1,72 unibet ? ponieważ zapomniałem że nie można typować 1. setów...przepraszam i obiecuję że ostatni raz ????


flamaster// Niestety nie ma takiej możliwości
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Grupa 1

Ja i użytkownik n3r0 trafiliśmy dokładnie takie samo AKO-dokładnie 7,2255
i jemu zostało przypisane 7,23 a mnie 7,22...W końcowym rozrachunku takie niuanse mogą być istotne,więc proszę o poprawienie tego błędu...
Z góry dzięki
Gutek84// Poprawione
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Zauważyłem w każdej grupie są osoby, które się zgłosiły, a nie typują. Zapewne zabrały miejsce innym chętnym. Dlatego mam propozycję dla organizatorów następnych konkursów, żeby osoby, które nie oddadzą typów w całej fazie grupowej trafiały na czarną listę. Czarna lista - brak przyjęć do następnych konkursów... Taka moja propozycja...
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
post 5 bodajże w grupie 14, mam dwa minusy w typie pierwszym i trzecim a oba weszły :/ mogę wiedzieć dlaczego? ????
Robson // a czytałeś regulamin ? Nie można typowac wyników w 1 secie, ani żadnych handi, ani under/over w pierwszym secie;)
w regulaminie jest napisane &quot;handicapy setowe i punktowe&quot; więc zrozumialem że można typować handi pkt w pierwszym secie ????
 
R 0

rafael86

Użytkownik
moja uwaga jest taka że są pewne niedociągnięcia w regulaminie które można jeszcze poprawić

po pierwsze 3 ligi do typowania na weekend i dwie kolejki w czasie jednego weekendu to jakieś nieporozumienie (w niedziele aż 6 meczy do wyboru dla 2 osób z pary)
- Serie A pan, lige grecka, niemiecka czy też francuzka można by było dodać dla urozmaicenia i zwiększenia opcji do wyboru

do tego jeszcze ograniczanie pewnych popularnych opcji w typowaniu - z tego co wyczytałem w tym temacie i co tylko po częsci wynika z regulaminu to nie można grać żadnych opcji na 1 set w meczu, czy też opcji punktowych po 2 setach

tak sobie teraz patrze na oferte z 3 buków z których można podawać kursy i wychodzi na to że w niedziele można zatypować 5 spotkań z ligi włoskiej (na ten moment tylko opcje 1,2 i to jeszcze odwrotnie niż przeciwnik) oraz mecz Skra - Resovia (tu wybór akurat jest)

ja sie pytam gdzie tu sens i logika ?

rozumiem że jest dużo osób i sporo kolejek do rozegrania ale obecne rozwiązania w moim odczuciu nie wyłonia najlepszego typera siatkówki ale tego co będzie najszybszy i tego co popełni najmniej błedów (ok za błędy powinno sie karać, ale jakaś możliwa poprawka, czy uzupełnienia przed rozpoczeciem spotkań powinny być dozwole)
&quot;errare humanum est&quot;
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Na starcie masz już 0 za ten typ bez względu na wynik...

Opcje obstawiania: standardowy (1, 2); handicapy (setowe i punktowe),; under/over na mecz;czy bedzie tie-break w danym mezu(TAK,NIE)

Zgadzamsięz opinią rafaela86. Skoro jest taki typ w ofercie 1z3 bukmacherów u których możemy grać to powinnien ten typ być zaliczony. Będziezaliczony :?: Pozdrawiam KKS liczę że zmiany w regulaminie nastąpią.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zgadzamsięz opinią rafaela86. Skoro jest taki typ w ofercie 1z3 bukmacherów u których możemy grać to powinnien ten typ być zaliczony. Będziezaliczony :?: Pozdrawiam KKS liczę że zmiany w regulaminie nastąpią.
Nie widzę powodów dla których Ty sie tutaj rozwodzisz. Dla mnie jest wszystko jasne.
Ale weź kolego zastanów się chwilę.
Jest regulamin. Są wyliczone numerus clausus rynki, które można grać. Co z tego, że jest to w ofercie. W ofercie unibetu jest też mnóstwo innych zakładów. A grać można to co jest wymienione.
Skoro nie potrafisz czytać regulaminu to już Twój problem.
A ja po Twoich typach na luzie dopasowałem tak typy abym wygrał ten mecz z Tobą. Założenie było proste. Za ten typ masz 0 bez względu czy wejdzie Ci to czy nie.
Niestety ale ten mecz przegrałeś kolego...
Życzę powodzenia w następnych meczach.
Pozdrawiam
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
Witam pisałem rano, do Gutka w sprawie mojego gapiostwa z godzinami... niestety w typowaniu na jutro znowu przeoczyłem jedną godzinę... psociłbym o usunięcie obu pierwszych postów w Grupie 4, bo wprowadziłem tam niezły bałagan... Pozdrawiam, przepraszam za kłopoty
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Mam takie pytanko ...

Gram pojedynek z X.
X nie podaje typów, więc automatik dostaje -3pkt.
Swoje 5 typów podaje, ale przy braku szczęścia nic nie trafiam.

Mimo wszystko dostane 3 pkt (liczone jak zwycięstwo) czy liczone jak remis ?
Choć remis byłby głupim wyjściem, bo gośc nie oddał typów w ogóle ...



jeśli pytanie było albo jest coś w regulaminie to przepraszam, ale nie moge się doszukać ????

flamaster// Były już podobne sytuacje z tą różnicą, że użytkownik podał typy niezgodne z regulaminem więc miał AKO 0, otrzymał 0 punktów a jego rywal (który nie podał żadnych typów -3. W sytuacji przez Ciebie przytoczonej będzie podobnie. Zastrzegam jednak możliwośc innego rozwiązania takiej sytuacji jeśli wraz z moderatorami współprowadzącymi konkurs podejmiemy taką decyzję.
 
G 277

geryx

Użytkownik
grupa 17
żle policzyliscie aco mojego przeciwnika w 2 kolejce (Oczek92 - geryx)
powinnobyć : jego aco trafione 6.27 a nie 9.7

flamaster// Przepraszam, mój błąd - poprawione
 
K 0

kluskanh

Użytkownik
mam pytanie bo widze ze niektórzy zaczynaja typowac lige włoska kobiet a w regulaminie jest tylko liga włoska mezczyzn. czy cos sie zmieniło? albo ja zle doczytalem.

Robson// Wszystko jest tak jak było ;)
 
G 277

geryx

Użytkownik
czy po wyjsciu z grupy, przy nastepnej rundzie pozycja w tabeli I rundy ( 1 ,2, lub 3) bedzie miała znaczenie przy jakiejs formie rozstawienia, czy II runda bedzie moze losowana niezaleznie zupełnie?
 
Do góry Bottom