>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Przeważnie będzie tak, gdy będą zmagania w Europejskich Pucharach to kolejką będzie trwała od wtorku do czwartku ( już jutro I kolejka) a w weekend od piątku do poniedziałku.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Nadal nikt nie odp .

Można obstawiać wszystkie takie ligi jak : PLUS Liga mężczyzn i kobiet, Seria A panów, Champions League kobiet i mężczyzn.
Czy tylko te ligi mozna , czy tez inne które będą w ofercie BWin ??
&lt;!-- / message --&gt;&lt;!-- sig --&gt;
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
tylko te ligi + Puchar Cev.
Grupy już rozlosowane, można podawać typy już typy na 1 kolejkę, która trwa od wtorku do czwartku
 
H 0

howser

Użytkownik
Jeden z graczy podał już typy na pierwszą kolejkę i obstawił mecze takich lig jak koreańska, bułgarska, czeska czy grecka. W związku z tym mam pytanie czy ostatecznie ograniczamy sie do lig wymienionych w regulaminie czy można korzystać z całej oferty siatkarskiej którą znajdziemy u buków wymienionych w regulaminie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
to Unibet zaliczany ? ????
Tak zaliczany, mała nieuwaga w regulaminie ;)

A jak obie osoby z pary nie trafią swojego AKO? I rozumie że z każdą osobą rywalizujemy 1 kolejkę?
To wtedy każdy dostaje po 1pkt za remis .
Z każdą osobą gramy jeden mecz bez rewanżów.

Jeden z graczy podał już typy na pierwszą kolejkę i obstawił mecze takich lig jak koreańska, bułgarska, czeska czy grecka. W związku z tym mam pytanie czy ostatecznie ograniczamy sie do lig wymienionych w regulaminie czy można korzystać z całej oferty siatkarskiej którą znajdziemy u buków wymienionych w regulaminie.
Widac jak czytał regulamin:-| Poprostu jego typy nie zostaną zaliczone.
Typujemy te ligi które zostały podane w regulaminie + w ostatniej chwili dodany Puchar CEV.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Bo to maciek :p on nigdy nie czyta regulaminow i leci na zywiol :p hehehe
Jedyna rzecz jaka mnie wkurza w tych bukach to jest taka ze jest prawie 12 a oferty LM nadal nie ma ;/
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Można już rozpocząć typować I kolejkę, która trwa od wtorku do czwartku ! (20-22.09.2009r.)
Typy podajemy w swoich grupach !
W razie jakichkolwiek niejasności zapraszam do odpowiedniego tematu.

Witam ja bardzo często uczestniczyłem w takich konkursach , ale nie rozumiem pewnej zeczy . 1 kolejka trwa od wtorku do czwartku . To znaczy , że typy na pierwszą kolejke podajemy łacznie czyli 5 typów moze być branych z tych dni . Czy na kazdy dzień po 5 typów i wtedy będzie bilans jakiś np wynik 3:0 w pojedynku lub inny ??
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Czyli rozumiem że jeśli ktoś trafi ako zlozone z 2 meczy z kursami 1,01 a przeciwnik nie trafi choc jednego swojego typu na kuponie to ten z kuponem 1,01 otrzymuje za dana kolejkę 3pkt a drugi 0?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam ja bardzo często uczestniczyłem w takich konkursach , ale nie rozumiem pewnej zeczy . 1 kolejka trwa od wtorku do czwartku . To znaczy , że typy na pierwszą kolejke podajemy łacznie czyli 5 typów moze być branych z tych dni . Czy na kazdy dzień po 5 typów i wtedy będzie bilans jakiś np wynik 3:0 w pojedynku lub inny ??
Jest napisane 1 kolejka od 20 do 22 stycznia, jeżeli decydujesz się podac typy dzisiaj to podajesz 5 w jednym poście na te 3 dni razem. Nie ma że na każdy oddzielnie.

Czyli rozumiem że jeśli ktoś trafi ako zlozone z 2 meczy z kursami 1,01 a przeciwnik nie trafi choc jednego swojego typu na kuponie to ten z kuponem 1,01 otrzymuje za dana kolejkę 3pkt a drugi 0?
Tak o zwycięstwie decyduje wyższe trafione ako .
 
salva 22

salva

Użytkownik
czyli np. stawiam 5 meczy na jednym kuponie a siadna mi dwa to wtedy ako z dwoch meczy sie zalicza tak??
czy kupon spalony??

Robson // tak
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
i oczywiscie nadpisanie 1 kolejka.

jeszcze Ako = 15.06 przepraszam za kłopoty.. :p ucze sie ;)

Robson// zrobione, ale i tak złe typy podałeś... Czytałeś regulamin ??;&gt;
 
tomek07 0

tomek07

Użytkownik
Grupa nr 6 zapomnialem podać dat i godzin moich meczy a więc wszystkie są rozgrywane w dniu 20 stycznia
17.00 Dinamo Moskwa - Rijeka Kvig
18.00 Farmutil Piła - Colussi Sirio Perugia
18.00 Postar 064 Belgrad - RC Cannes
18.00 Metal Galati - Fakro Muszynianka Muszyna
19.30 Dela Martinus Amstelveen - Zarechie Odintsovo

Robson// Poprawione, ale uważaj jak podajesz i rob to dokładnie
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
zaraz zaraz:p tu chyba chodzi o mnie ???? czytalem regulamin ja zawsze czytalem regulamin. tylko wiesz nie moge wchodzic co godzine i patrzec az laskawy bukmacher poda oferte bo dzisiaj w nocy jeszcze jej nie bylo. wiec ok skrelscie mi pierwsza kolejke :p trudno w plecy...
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
1 kolejka

:siata: Liga Mistrzyń - Unibet - Suma punktów 1-wsze 2sety:
18-00 20.01.09 Metal Galati - MKS Muszynianka Muszyna ponad 90.5 @1.72
To zmien robsonku na sets Handicap (1.5) Muszyna -1.5 @2.40.
Under/over myslalem ze w 1s. tez sie liczy, tak w kwestii wyjasnienia.

Gutek84// Nie ma możliwości zmiany typu, w regulaminie było wyraźnie napisane &quot;under/over na mecz&quot;. Na jedną kolejkę przysługuje każdemu jeden post żadne zmiany nie wchodzą w grę
 
Do góry Bottom