>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

L 237

lookash

Użytkownik
przejrzałem dwa razy grupy i nie znalazłem siebie...zapisywałem się jakieś 3 dni temu wiec nie rozumiem ...
Gutek84//Zostałeś pominięty omyłkowo, przepraszamy bardzo. Wpisałem Cię do grupy 18
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Mój rywal, Angel White, podobnie jak kilku graczy w innych grupach, podał mecz, który w ogóle się nie odbył :
20.01.2009, 19:00 Buducnost Podgoricka Bank - Bre Banca Lannutti Cuneo 2 @ 1.45 Bwin
.
Jak widziałem, w innych grupach także padały takie błędy. Z Bre Banca Lannutti grał inny zespół z Czarnogóry, Budvanska Rivijera Budva . Ciężko teraz powiedzieć, co zrobić z tymi typami, bo mecz niby wszedł, ale przecież typowany był mecz, który w ogóle się nie odbył, powiem więcej, nie miał się odbyć. I co teraz z tą sytuacją?
 
L 0

lukasszek

Użytkownik
1. W moim nicku w rozpisach spotkac jest blad, wydaje mi sie, ze jestem w grupie nr 8, ale powinno byc lukasszek przez dwa &#39;s&#39; a nie przez jedno. Prosilbym o zmiane.
2. W regulaminie nie ma nic o tym, ze nie mozna podawac na jednym kuponie dwoch typow na to samo spotkanie. W takim razie rozumiem, ze jest to dozwolone, ale prosilbym o potwierdzenie.
Gutek84// Już poprawiłem, jesteś w grupie 18 a nie 8. Co do dwóch typów na jedno spotkanie to kolega niżej już Ci odpowiedział
 
H 0

howser

Użytkownik
Mój rywal, Angel White, podobnie jak kilku graczy w innych grupach, podał mecz, który w ogóle się nie odbył :.
Jak widziałem, w innych grupach także padały takie błędy. Z Bre Banca Lannutti grał inny zespół z Czarnogóry, Budvanska Rivijera Budva . Ciężko teraz powiedzieć, co zrobić z tymi typami, bo mecz niby wszedł, ale przecież typowany był mecz, który w ogóle się nie odbył, powiem więcej, nie miał się odbyć. I co teraz z tą sytuacją?

Wydaje mi sie ze to blad bukow wiec powinno byc zaliczone. Zobaczymy co moderatorzy zdecyduja

Robson// typ zaliczony będzie
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Owszem, to błąd Bwina, jednak zawodnicy powinni wiedzieć na co stawiają, a sami przecież nie chcieli chyba postawić tego meczu. Bukmacher zmylił ich, a co mają powiedzieć ci, którzy głosowali na gospodarzy, myśląc że to ten lepszy zespół z Czarnogóry? Myślę, że jest to krzywdzące, nie mówię, by anulować te wszystkie typy, jednak zawodnicy mogliby mieć prawo np. wystawić po jeszcze jednym typie (oczywiście do czwartku) o tym samym (podobnym) kursie, z tego byliby wtedy rozliczani.
Nie zagłosowali przecież w tym meczu na Bre Banca przeciwko Budvie, tylko na mecz przeciwko Buducnostovi. A Buducnost nie został ograny przez Bre Bancę.
 
H 0

howser

Użytkownik
Owszem, to błąd Bwina, jednak zawodnicy powinni wiedzieć na co stawiają, a sami przecież nie chcieli chyba postawić tego meczu. Bukmacher zmylił ich, a co mają powiedzieć ci, którzy głosowali na gospodarzy, myśląc że to ten lepszy zespół z Czarnogóry? Myślę, że jest to krzywdzące, nie mówię, by anulować te wszystkie typy, jednak zawodnicy mogliby mieć prawo np. wystawić po jeszcze jednym typie (oczywiście do czwartku) o tym samym (podobnym) kursie, z tego byliby wtedy rozliczani.
Nie zagłosowali przecież w tym meczu na Bre Banca przeciwko Budvie, tylko na mecz przeciwko Buducnostovi. A Buducnost nie został ograny przez Bre Bancę.
Ja na przyklad przygotowalem typy wczesniej a potem przepisywalem z bwina nie zwracajac uwagi na przeciwnikow tylko na te druzyny na ktore stawialem.
Fakt moj blad bo powinienem ale zaufalem kompetencji buka (widac omylkowo). mysle ze wiekszosc graczy popelnila ten sam blad a nazewnictwo druzyn rozni czasem sie troche na poszczegolnych serwerach stad ten blad ale zdaje sie na opinie modow.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Tak jak mody zadecyduja tak bedzie :p mi to rybka :p nie mam nic przeciwko zeby np. dodac jeden typ do czwartku w zamian za ten mecz...
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Tak jak mody zadecyduja tak bedzie :p mi to rybka :p nie mam nic przeciwko zeby np. dodac jeden typ do czwartku w zamian za ten mecz...
Wcale się nie dziwię, po takim typowaniu to już ten mecz nie robi Ci chyba różnicy. Dziś coś tam popróbuję, ale nie do końca sprawiedliwe byłoby to, jakbym wygrał ???? I tak nie daję sobie zbyt wielkich szans:&gt;
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Wcale się nie dziwię, po takim typowaniu to już ten mecz nie robi Ci chyba różnicy. Dziś coś tam popróbuję, ale nie do końca sprawiedliwe byłoby to, jakbym wygrał ???? I tak nie daję sobie zbyt wielkich szans:&gt;
Nawet nie znam wynikow :p hehe wiem tylko ze perugia mnie wkurzyla... ;D to jak robimy z tym meczem?? zaliczamy go czy typujemy jeden dodatkowy ??

Robson// Zaliczamy. I bez niepotrzebnej dyskusji w temacie bo śmietnik robicie, a tutaj zadaje sie pytania lub zglasza się jakiś błąd a Wasza dyskusja może byc prowadzona na PW.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Można typować wyniki meczów po dwóch pierwszych setach? Unibet ma to w swojej ofercie - czytalem regulamin i nie wiem jak interpretowac bo to jest niby standardowe 1X2 ale nie chcialbym miec pozniej niezaliczonych typow.

Robson// Nie możńa
 
Do góry Bottom