>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
W tym temacie wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Zanim rozpoczniesz zabawę w konkursie, koniecznie przeczytaj
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
mam załozone konto na bwin ale jeszce nie wpłacałem czy musze cos mniec wpąłcone by pozniej w razie czego odebrac nagrode?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie musisz, nagrodę otrzymasz.
Zachęcam jednak do spróbowania swoich sił w firmie Bwin. Obecnie atrakcyjny bonus od pierwszej wpłaty ;)
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Rozumiem że w tym konkursie będą tworzone pary i co runde bedzie gralo 2x mniej osob (wygrany z kazdej pary) Dobrze rozumuję? Czy najpierw grupy a potem pary?
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Przepraszam, ale nie mogę zrozumieć czy kupon w danej kolejce jest rozliczany całościowo (nie wchodzi jeden, to cały kupon &quot;out&quot;), czy liczymy tak jak np. w konkursie Orange Ekstraklasa Bwin ??
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Tu wszystko jest napisane: &#39;&#39;Rozliczenie kuponu to przemnożenie przez siebie trafionych kursów.&#39;&#39; - czego tu można nie rozumieć? Wystarczy umieć czytać :jezora:.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
czy może będzie możliwość grania dokładnego wyniku na sety?
Wszystko co moża grac jest podane w regulaminie.

Opcje obstawiania: standardowy (1, 2); handicapy (setowe i punktowe),; under/over na mecz;czy bedzie tie-break w danym mezu(TAK,NIE)

Zanim zadacie jakieś pytanie odsyłam do REGULAMINU
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
robson to co napisał rty007 to ciekawy pomysł. można troszeczke zmodyfikować regulamin w tym zakresie. Taka możliwość dodałaby większą możliwość trafienia wysokiego kursu (przy wyrównanym spotkaniu). Myslę, że można się zastanowić nad tym aspektem ????

Zapowiada się ciekawy turniej ????

Robson // No ale mi się wydaje nieco inaczej że typowanie DW to bardziej loteria aniżeli jakiekolwiek analizowanie meczu. Ten konkurs ma wyłonic najlepszych typerów a nie szczęśliwców ;)
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Można obstawiać wszystkie takie ligi jak : PLUS Liga mężczyzn i kobiet, Seria A panów, Champions League kobiet i mężczyzn.

Czy tylko te ligi mozna , czy tez inne które będą w ofercie BWin ??
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Zapisałem się do konkursu, ale nie widzę swojego nicka w żadnej z grup, pomyłka ? :jezora:

Robson// Dokladnie flamaster.;) A może wpadłbys na to że jeszcze wszystkie grupy nie zostały dodane ...
 
R 0

radk

Użytkownik
w 1 kolejce z ilu dni moga byc typy? i czy jest to jakos regulowane ze 1 kolejka konczy sie np. 23. a od 24 podajemy typy na 2 kolejke
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
moze zaczelibysmy od jutra , gdyz pierwsze spotkana LM tego tygodnia sa juz jutro?

/// tak od jutra zaczynamy, będzie można podawać typy juz jak wszystkie grupy zostaną rozlosowane (kwestia kilkudziesięciu minut)
 
Do góry Bottom