>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
W związku, iże Asian Handicap nie moze być prosiłbym o poprawienie typu
12 lis 08 17:00 Neftekhimik(-1,5) v Severstal --- 1 - @2.30
na
12 lis 08 17:00 Neftekhimik v Severstal --- 1 - @1,87

ówczas ako 31,83

Oczywiście jesli jest to możliwe jeśli nie to trudo.


Poprawione /fox71
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
moj kupon z 2 kolejki
nie bylo podanie jaki to buk, wiec byly to kursy z bwin.
prosze o uwzglednienie tego.pzdr
Bardzo fajnie, że podajesz takie info teraz...
Ale na to był czas gdy wysłałeś typy. Idziemy i tak na rękę. Dodajemy buka czy ako jak ktoś zapomni jeśli podał to info przed rozpoczęciem meczów.
Ale w tym momencie sprawa jest już zamknięta.
Przykro Nam.
Zapraszamy w przyszłości do kolejnej edycji.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
KARTONIK poprawione. To ja podliczałem w nocy i popełniłem błąd. I masz rację.
Twój rywal podał już typy na 3 kolejkę. Więc i Ty podaj bo to będzie decydujący mecz.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Mój typ Nybro - Vaxjo Over 5,5 został błędnie podliczony chociaż to i tak nic nie zmienia....
Vader // Poprawione ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kiedy zostaną rozlosowane grupy i kiedy mozna sie spodziewać 1 kolejki fazy grupowej ??
Jutro odbędzie się losowanie grup. Zgodnie w regulaminem do zwycięzców par dołączą osoby, które przegrały ale miały najwyższe trafione AKO. Bierzemy najwyższe AKO z tylu kolejek w ilu gracz typował.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Grupa D - nick &quot;grzesko&quot; napisany z małej litery
Vader // Poprawione... jak napisałem jednemu z dużej a miał małą literą nick to też pisał żeby poprawić... :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Terminarz spotkań w każdej grupie zostanie podany później. OK godziny 21ej. Teraz nie możemy zalogować się na stronę która automatycznie przydziela terminy.
Wtedy tematy zostaną też otwarte do typowania. Będziemy typować mecze na 14 listopada- piątek.
 
jakubb23 0

jakubb23

Użytkownik
czy mecze w grupie będą rozgrywanie podobnie jak eliminacje (osoba kontra osoba) czy inaczej? czy typy w grupie w różnych meczach mogą się powtarzać? korzystając z okazji życzę wszystkim powodzenia!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
w regulaminie wszystko pisze a w zapisach potwierdziliście zapoznanie sie z zasadami

PS:modzi tutaj mają wystarczająco roboty nie osłabiajcie ich

Także życze powodzenia ;)
Vader // Fajnie, że ktoś to rozumie... ;)
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Czy w grupie C osoba o nicku krycha19 to jestem ja ?? Jak tak to prosze poprawić na Krycha18 ???? pozdro .
Vader // Jasne, że to Ty... drobny błąd przy wpisywaniu, poprawione ;)
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Terminarz spotkań w każdej grupie zostanie podany później. OK godziny 21ej. Teraz nie możemy zalogować się na stronę która automatycznie przydziela terminy.
Wtedy tematy zostaną też otwarte do typowania. Będziemy typować mecze na 14 listopada- piątek.
xD pod zadnym pozorem nie chce tu nikogo pospieszac ???? ale chcialbym spytac czy jeszcze dzis bedzie ten termniarz :p bo jak mamy typowac pierwsza kolejke na jutro :p to szkoda by NHL w nocy minelo :p a juz trosze po 21 :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
damianek632 niestety ale ten generator nie działa...
Musimy to ręcznie zrobić. Generatorem byłoby chwila moment.
Będzie tak szybko jak to możliwe.
Przepraszamy...
Mega już ok. Jeden user był 2 razy wpisany zamiast Ciebie. Jesteś w grupie A.
Edit: Małe wyjaśnienie. Przy losowaniu grup rozstawiliśmy 6 laureatów z poprzednich edycji plus 2 userów z największym AKO po rundzie eliminacyjnej.
Tak żeby te osoby nie trafiły na siebie w grupie.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam mam zapytanie czy będzie terminarz jeszcze dzisiaj i czy będziemy podawać typy na dzisiaj.(o ile zdążymy):jezora:??
Daj więcej buziek w poście.Myślisz ,że nie pracujemy nad terminarzem?Właśnie to robimy od wczoraj.Stronka ,która rozpisuje terminarze i paruje zawodników w grupy, już nie istnieje, musimy wszystko robić na piechotę.Zaczynamy typować od jutra -15 listopad.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
proponuje połączyć możliwość typowana 15 z 14 listopada jezeli w miare się wyrobicie,
w godzinach wieczornych startuje kilka ciekawych lig zdaje sie ze jutro bedzie biedna oferta
To rozwiązanie powinno byc korzystne dla wszystkich, no moze troche mniej dla was bo wiecej szperania.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
proponuje połączyć możliwość typowana 15 z 14 listopada jezeli w miare się wyrobicie,
w godzinach wieczornych startuje kilka ciekawych lig zdaje sie ze jutro bedzie biedna oferta
To rozwiązanie powinno byc korzystne dla wszystkich, no moze troche mniej dla was bo wiecej szperania.
Napisałem powyżej typujemy od dnia 15.Koniec tematu!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom