>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sam zgłaszam poprawkę przy moim typie Farjestad powinna być godzina 16;00 a nie 19;00...
Mógłbym edytować ale mecz już się zaczął. Tym bardziej że przegrywają więc wolę napisać... żeby ktoś nie posądził mnie o coś...
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Dobry wieczór.Moj przeciwnik Patrolinho ma trafione AKO 1.8 a w wynikach 1 kolejki zapisaliście mu 4.59.Wiec proszę to poprawić ???? &lt;nie donoszę a informuje&gt;
 
izwiestia 0

izwiestia

Użytkownik
w regulaminie widnieje zapis, ze za brak typow w danej kolejce jest - 1 pkt. w tabeli grupy B uzytkownik Spinache nie typowal a ma 0 pkt.
to nie donos - tylko tak ku pamięci piszę, aby nie było nieporozumień na przyszłość, a regulamin był pilnowany sumiennie.
 
izwiestia 0

izwiestia

Użytkownik
sorry, zwracam honor, Spinache - nie gniewaj sie ????
tak tylko zajrzalem z ciekawosci do grupy B, mea culpa.
w kazdym razie lepiej zapobiegać niż leczyć :spokodfhgfh:

sorry jeszcze raz
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przypominamy, że typy na następną kolejkę (3- trzecią) podajemy po godzinie 16:00
Będzie tak codziennie! W celu trzymania jakiegoś &quot;porządku&quot; w tematach grup.
Typy wysłane przed 16;00 traktujemy jakby były nie wysłane.
Przypominamy także, że nie typujemy od 2 kolejki żadnych handicapów.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
16/11/08 01:05 TOR Maple Leafs v VAN Canucks &gt;5.5 @ 2.00 ⛔
sorki, ale wynik meczu 2-4 czyli powinno być✅
dane wg nhl.com i cbssports.com
Vader // Poprawione... jeszcze chyba śpie ;)
Nawiasem mówiąc- szybka jesteś :]
 
slander 10

slander

Użytkownik
W grupie G proszę o poprawienie ostatniego typu z meczu slander-jareks89. Mecz Blues zaczyna się o 17:30.
Vader // Poprawione ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
mam pewną sugestie dotyczącą meczów remisowych i wprowadzenie jakiegos limitu na daną kolejke, stawianie 4 czy 5 remisów na jednym kuponie na pewno nie służy zdrowej rywalizacji
wezmy np usera A który trafi 5 przemyślanych typów kursem 1.7 co jest dosyc dobrym wynikiem user B trafia 2 remisy z 5 podanych i ma lepsze AKO.
mój rywal z 2 kolejki postanowił sie tak zabawic co prawda nie trafil żadnego typu no ale w regulaminie pisze ze konkurs ma na celu wyłonienie znawców hokeja nie totolotka ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
mam pewną sugestie dotyczącą meczów remisowych i wprowadzenie jakiegos limitu na daną kolejke, stawianie 4 czy 5 remisów na jednym kuponie na pewno nie służy zdrowej rywalizacji
wezmy np usera A który trafi 5 przemyślanych typów kursem 1.7 co jest dosyc dobrym wynikiem user B trafia 2 remisy z 5 podanych i ma lepsze AKO.
mój rywal z 2 kolejki postanowił sie tak zabawic co prawda nie trafil żadnego typu no ale w regulaminie pisze ze konkurs ma na celu wyłonienie znawców hokeja nie totolotka ;)
Nikt nikomu nie broni takiego typowania,jak chcesz możesz typowac nawet dokładny wynik po kursie 100...Ryzyko na siebie bierze typujący.Koniec tematu.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
no ale nie pomyslales o tym , ze twoj rywal moze bardzo przeanalizowal te mecze, i w kazdym wypadku moze wyanalizował remis :p hih :p tez moze byc taka sytuacja ;p tu nie ma co ograniczać... ???? i tyle ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
damianek jak bym tak myślał, chyba bym nie myślał co za paradoks !!!

PS:Jak tak musi być niech będzie

w sumie zauwazyłem ze tez tak typujesz, takze reakcja nie mogła być inna
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No właśnie...Warto skupić się na typowaniu. Jedyne znaczne ograniczenie w typowaniu zrobiliśmy na rzecz handicapów. Nie będziemy typować żadnych handicapów i tyle.
Sam miałem pojedynek w 1 meczu gdzie rywal podał 4 remisy i 1 win. Tam gdzie miał remisy ich nie było a tam gdzie miał win był remis.
Każdy sam decyduje co gra. Gra na własne ryzyko.
Aha... Finał i tak już jest peffką. Fox71 vs. Vader, można obstawiać czy będzie taki finał. Bo chcę Foxa pokonać ???? ;)
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Prosze o zmiaen godziny tyego typu.17/11/2008 17:30 MoDo v Skelleftea AIK---2 @ 2,8 na godz 19:00.Pozdrawiam ???? i miezy Modo a Skelleftea AIK zeby byla -
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Prosze o zmiaen godziny tyego typu.17/11/2008 17:30 MoDo v Skelleftea AIK---2 @ 2,8 na godz 19:00.Pozdrawiam ???? i miezy Modo a Skelleftea AIK zeby byla -
Jak zgłaszacie jakiś błąd który można poprawić ( typu pomyłka w godzinie) to piszcie też grupę. Bo jak dany mod nie ma Was w grupie to nie bardzo wie gdzie szukać...
Ja &quot;swoich&quot; jeszcze nie wiem dokładnie kto w jakiej grupie jest...
Ja zgaszam bbłąd. Vader źle podliczyłeś moje typy z 2ej kolejki w grupie C. NHL w ogóle mi nie weszło, natomiast Augsburg na ✅ ;)

pzDr
Masarka... dziwnie to wygląda. Tak full oficjalnie ????
Poprawiłem. Chyba jak podliczam to nie mogę oglądać meczy. Oglądałem Tampę of course.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Jest błąd w tabeli mojej grupy C. Ja mam bilans 1-0-1 i 3pkt a nie 0-0-2. Natomiast remik47 ma 1-0-1 i 3pkt a nie 2-0-0.
Oczywiście ja powinienem wyprzedzać go remika47 w tabeli bo mam lepsze AKO :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom