>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Terminarz będzie &quot;po popołudniu&quot;. Brakuje 2 grup. Jak wrócę do domu to zrobię 2 brakujące grupy, wrzucę do tematów i je otworzę do typowania.
Tak wyszło, że każdy mod ma swoje życie, pracę czy szkołę, rodzinę, itp.
A układanie terminarza mieliśmy zrobić przez stronki które to same robią. Jedna padła. A druga mimo wielu prób nie robi tego...
Będzie można typować mecze z 15-ego listopada. Czyli soboty. Nocne mecze NHL oraz dużo spotkań lig z Europy.
Będziemy typować codziennie.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Drobna zmiana kosmetyczna by się przydała w moim poście ???? A sam nie edytuję bo nie wiem co się stanie... Chodzi mi o godzinę spotkania Florida -Detroit nie 1:05 jak mam napisane tylko 1:35 ;) Dzięki z góry..


Patro ,zrobione .Pozdrawiam fox71.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Przypominane było,że typujemy handicap ,a niestety nie typujemy handicap azjatycki.Osoby ,które tak typowały będą miały liczone te typy jako ZEROWE.Zapis o takim sposobie typowania poprawię równiez na czerwono w regulaminie.Pozdrawiam fox71.

P.S.Nie ma niestety możliwosci poprawienia typów w handicapie azjatyckim.Od 2 kolejki NIE TYPUJEMY ŻADNYCH HANDICAPÓW.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeszcze mały komunikat.
Przypominamy, że edycja postów jest ZABRONIONA!
Funkcja ta jest wyłączona dla userów tutaj.
Ale osoby mające wyższą rangę na forum mają możliwość edycji.
Jeśli ktoś edytuje posta ma automatycznie 0 za wszystkie typy. Nieważne co chciał poprawić. Nawet jeśli edycja posta była dokonana 2 minuty po podaniu typu.
EDYTOWAĆ POSTY MOGĄ WYŁĄCZNIE MODERATORZY TEGO KONKURSU.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
także wkradł mi sie malutki błąd ;&gt; w Grupie H w 1 poscie :p nie napisalem nr kolejki :&gt; a wszystko z powodu ze typy kreslilem rano :&gt; wg starego wzoru :p gdzie nie trzebabylo poadawac kolejki :p chcialbym aby moderator konkursu mi ja dodał :&gt; zeby nie bylo potem zadnych problemow :&gt;

dzieki


Poprawione/ fox71
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Chcę zgłosić ,że w mojej grupie wkradła się literówka i wszędzie jestem napisany jako mbartin , a mam login mbmartin jeśli można to proszę o poprawienie tego błędu.


Poprawione. / fox71
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Siema przeraszam nie wiem jak to sie stalo ale podalem 6 typow;/Prosze mi skasowac obojetnie ktroyy tylko tak zeby bylo 5...Grupa A

/ Już.
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Sadze ze admini kierowali sie tym iż jest to ostatni typ wiec ten poza konkursem 6 którego nie powinienem dodać;/ Sorki mój błąd ale osunięty już i wszytko ok.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
od kiedy mozna typowac 2 kolejke??????????????? od ktorej godziny?
Już niektórzy podali typy na 2 kolejkę.
Ale to robi trochę bałagan w temacie. Bo niektórzy ( np. ja ) jeszcze nie podali typów na 1 kolejkę.
Więc powiedzmy, że ustalamy godzinę 16;00 .
Będzie tak codziennie!
Typy wysłane przed 16;00 traktujemy jakby były nie wysłane.
Dzisiaj będą jeszcze liczone.
Przypominam, że nie typujemy od 2 kolejki żadnych handicapów. A handi z 1 kolejki liczone są tylko 3 way. Inne będa liczone jako 0.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Patro ,logiczne usuneliśmy 6, ostatni ,dodatkowy typ.Pozdrawiam fox71.
Ok spoko, ale dobrze by było uwzględnić coś takiego w regulaminie żeby nie było później niepotrzebnych spięć itd. ;) Tak samo nanieść poprawkę odnośnie tego, że w przypadku gdy mecz zostanie przerwany albo nierozegrany to czy można podać na jego miejsce jakiś dodatkowy ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ok spoko, ale dobrze by było uwzględnić coś takiego w regulaminie żeby nie było później niepotrzebnych spięć itd. ;) Tak samo nanieść poprawkę odnośnie tego, że w przypadku gdy mecz zostanie przerwany albo nierozegrany to czy można podać na jego miejsce jakiś dodatkowy ????

Jak widzisz wiele jest do poprawy,życie nanosi coraz to nowe okoliczności przyrody.Jest to kwestia dogadania się i logiki.Tak samo jak ktoś wytypuje AKO 6,668 to będzie wieksze niż np AKO 6.678,wtedy nie zaokrąglamy,tylko bierzemy pod uwagę następne cyfry po przecinku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom