>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
K 0

kierasckm

Użytkownik
szkoda ze ten buk ma taki regulamin ze preferuje tylko tych co wplacili u nich kase
w kazdym sponsorowanym przez nich konkursie tak jest szkoda bo chetnie wzialbym udzial ale niestety nie mam mozliwosci

a wplacic nie mam jak i przede wszystkim czym


grajacym zycze powodzenia i niech wygra najlepszy ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanie dana kolejka będzie rozgrywana tylko w weekend czy w tygodniu tez
Rozpiskę kolejek umieści któryś z moderatorów, gramy prawie codziennie z uwagi na fakt, iż dużo jest uczestników, a okres konkursu tylko 2 miesiące.
szkoda ze ten buk ma taki regulamin ze preferuje tylko tych co wplacili u nich kase
w kazdym sponsorowanym przez nich konkursie tak jest szkoda bo chetnie wzialbym udzial ale niestety nie mam mozliwosci
a wplacic nie mam jak i przede wszystkim czym
grajacym zycze powodzenia i niech wygra najlepszy ????
15$ minimalny depozyt to nie jest tak dużo, a jest szeroka możliwość wpłat.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
1. W regulaminie nie ma ani słowa o tym w jakim formacie rozgrywane będą rundy kwalifikacyjne, czy pojedynki w parach będą tylko na jeden kupon czy więcej?
2. Czy po rozlosowaniu par, każda z nich ma stworzyć swój wątek i pisać w nim posty z typami? Jak to będzie rozwiązane?
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
to ja mam pytanie, w regulaminie pisze ze trzeba miec zlozony wczesniej depozyt, mam konto w GB , juz dlugo i nie pamietam czy cos wplacalalem czy nie , jak to robilem o bylo juz to bardzo dawno :p jeszcze jak GB mialo ta stara strone itp ;&gt; ale nie pamietam , jak moge sprawdzic czy mam &quot; konto Real Money Players&quot; tak patrzlame mniej wiecej na stornie ale tam nic takiego nie pisze : &gt;
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
czy moge wpłacic te 15 dolców dopiero wtedy kiedy np bede wiedział ze cos wygram?
Warunki:

1. Organizatorem konkursu hokejowego &quot;Hockey Cup Gamebookers&quot; jest forum.bukmacherskie.com, przy współudziale bukmachera: Gamebookers

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w Gamebookers
Jeżeli nie masz konta w Gamebookers, a chcesz wziąć udział w konkursie musisz założyć je z poniższego linku

Kliknij, a w nowym oknie otworzy się strona Gamebookers

Rejestracja z tego linku upoważnia każdą osobę do otrzymania bonusu w wysokości do 100zł przy pierwszym zakładzie.

Aby otrzymać nagrodę, uczstnik musi mieć konto na którym dokonywał choć raz w swojej historii depozytu na min. 15$ !! To bardzo ważny punkt do otrzymania nagrody.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
to ja mam pytanie, w regulaminie pisze ze trzeba miec zlozony wczesniej depozyt, mam konto w GB , juz dlugo i nie pamietam czy cos wplacalalem czy nie , jak to robilem o bylo juz to bardzo dawno :p jeszcze jak GB mialo ta stara strone itp ;&gt; ale nie pamietam , jak moge sprawdzic czy mam &quot; konto Real Money Players&quot; tak patrzlame mniej wiecej na stornie ale tam nic takiego nie pisze : &gt;
&lt;!-- / message --&gt;&lt;!-- sig --&gt;
UP ;] wie ktos jak to sprawdzic?:p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1. W regulaminie nie ma ani słowa o tym w jakim formacie rozgrywane będą rundy kwalifikacyjne, czy pojedynki w parach będą tylko na jeden kupon czy więcej?
2. Czy po rozlosowaniu par, każda z nich ma stworzyć swój wątek i pisać w nim posty z typami? Jak to będzie rozwiązane?
ad. 1
Odpowiedź masz regulaminie:
10. Pierwsza faza turnieju, będzie miał charakter następujący:
256 uczestników będzie rywalizując w 2 rundach kwalifikacyjnych z rywalami do 2 zwycięstw , kto wygra przechodzi do grup.
ad. 2
Nie. Modzi założą temat jeden na daną kolejkę. W tym temacie będzie się wpisywało parę
Typ:
Vader - Fox71
i dalej swoje typy.
Mam pytanie dana kolejka będzie rozgrywana tylko w weekend czy w tygodniu tez
6. Turniej rozpoczynamy 07.11.2008. Będzie trwał do końca roku 2008.
Jak konkurs ma się zakończyć do końca roku to nie da rady, żeby typować raz na tydzień. Poza tym to nie jest piłka nożna, że grają raz na tydzień.
Rozgrywki hokeja są codziennie. Czasami tylko jest że nie gra hokej, np. w Święta.
Terminarz jest już wstępnie ułożony ale trochę pokrywa się w momencie gdy nie będzie co typować bo hokej nie będzie grał (Święta). Dlatego nie jest do końca to ułożone. Musi to być uzgodnione ze sponsorem konkursu.
UP ;] wie ktos jak to sprawdzic?:p
Napisz może do supportu.
 
losu 0

losu

Użytkownik
a ja mam takie pytanie wplace np. 10 zl i pozniej za jakis czas wplace znowu 10 aaz tak dopuki mi sie uzbiera te 15$... czy tak mozna czy wszystka kase trzeba wplacic na raz?? czy mozna na tak zwane raty.
 
S 0

sroczka83

Użytkownik
wydaje mi się, że można na raty, to jest najmniej ważne w jaki sposób, najważniejsze, żeby w historii konta były zanotowane wpłaty na kwotę 15$ łacznie, także spokojnie można na raty.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
a ja mam takie pytanie wplace np. 10 zl i pozniej za jakis czas wplace znowu 10 aaz tak dopuki mi sie uzbiera te 15$... czy tak mozna czy wszystka kase trzeba wplacic na raz?? czy mozna na tak zwane raty.
Aby otrzymać nagrodę, uczstnik musi mieć konto na którym dokonywał choć raz w swojej historii depozytu na min. 15$ !! To bardzo ważny punkt do otrzymania nagrody.

Proszę o uważne czytanie regulaminu.Jak narazie zgłosiło się około 70-ciu zawodników. W przypadku mniejszej liczby uczestników można się spodziewać tylko jednej rundy eliminacyjnej lub od razu rozgrywek grupowych.Będziemy elastyczni w tej materii,będziemy informować Wszystkich o poczynionych zmianach.Przypominam zapisy są tylko do 6 listopada do godziny 19!!!
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
to ja mam pytanie, w regulaminie pisze ze trzeba miec zlozony wczesniej depozyt, mam konto w GB , juz dlugo i nie pamietam czy cos wplacalalem czy nie , jak to robilem o bylo juz to bardzo dawno :p jeszcze jak GB mialo ta stara strone itp ;&gt; ale nie pamietam , jak moge sprawdzic czy mam &quot;konto Real Money Players&quot; tak patrzlame mniej wiecej na stornie ale tam nic takiego nie pisze : &gt;

dobra juz jest OK , nie pisalem do supportu xD poprostu wplacilem te 15$ i mam spokoj ;p
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Witam!

W jaki sposób w pierwszej fazie będą wybierane pary? Odbędzie się jakieś losowanie, czy po prostu decyduje kolejność zapisów? Ile będą trwać zmagania w pierwszych fazach (czas, czy liczba wygranych spotkań?). Dziękuję za odpowiedź, wszystkim życze powodzenia, niech wygra najlepszy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom