>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
W pierwszej kolejce edyy wzial kursy z innego buka i byl walkower dla mnie a w decydujacej 3 kolejce nie podal typow
Prosze o wyjasnienie tej sprawy
zaraz zaraz... z początku kursy wziąłem z innego buka, a i owszem, lecz zauważyłem swój błąd z zgłosiłem post (a wraz z nim odpowiednie kursy) do poprawy moderatorowi (daimlarowi)... błąd został naprostowany więc nie widzę powodów na walkower z pierwszej rundy... po drugiej kolejce widniało już przy moim niku &#39;0-2 awans edyyy&#39; więc nie musiałem podawać typów na 3 kolejkę więc nie ma powodów dla których miałbym teraz odpaść... proszę o wyjaśnienie
 
R 0

rafael86

Użytkownik
w temacie na 2 runde nie wiem czemu w moim poscie z typami nie było nr pary i buka, nie wiem czy to jest jakoś ukrywane systemowo ale z pewnością umieściłem to wszystko w 1 poście i poprawiłem w drugim - tak dla pewności -mój buk z którego podałem to bwin.com jak coś
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
W jaki sposób zostali wyłonieni LL??
Troche mnie to interesuje bo np wydaje mi sie że Ted i fcbielas są tu po znajomości! Panowie mam do was szacunek i wiem że macie dobre typy ale to jest turniej, odpadasz trudno! Cerber was lekko zjechal że nie przeszedl przez podanie pary to wzieliście go w LL. Brawo Cerber za dopominanie się swojego. Prosze o nie kasowanie posta tylko wyjasnienie systemu losowania LL? Mysle że było więcej dobrych par gdzie odpali mocni (zacienta para bodajże Sztywny z kims tam), a czemu dalej grają Ted i fcbielas?
 
midel 189

midel

Użytkownik
4. piotrek421 vs midel

7.10.2007 17:00 MSHK SKP Zilina - Liptovsky Mikulas 1 1,45
7.10.2007 17:00 Slovan Bratislava - MHC Martin 1 1,35
7.10.2007 18:00 Red Bulls Salzburg - KAC Klagenfurt 1 1,30
7.10.2007 17:00 IF Frisk/Asker - Trondheim IK 1 1,30
7.10.2007 17:00 HC Liberec - HC Chemopetrol Litvinov 1 1,40

AKO: 4,63
Bukmacher: Bet-at-home
Podałem ten typ wcześniej i to, że piotrek421 dał ten typ jest niezgodne z regulaminem &quot;8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO TYPU, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE! (może być to samo spotkanie, jednak musi być inny typ)&quot;
Ten typ mu się nie liczy, czy dostaję walkowera na tą kolejkę ?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
liolio9 niezłe zamieszanie wprowadził.... Wyjaśnijcie to sobie między sobą potem tutaj napiszcie, a ja wtedy coś wymyśle.
ale co tu jets do wyjaśniania?!?!?! wygrałem uczciwie i zgodnie z regulaminem 2 rundy pierwszej kolejki a koleś napisał jakiś bezpodstawny zarzut wobec mnie i w godzinę wyleciałem z konkursu... szanujmy się ludzie!
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Wlasnie, szanujmy sie..., czemu zatem nikt nie powiadomil, a co wazniejsze, nie poprawil tej pomylki, ale widze, ze sa uklady i ukladziki..., takim postepowaniem na pewno nie polepszycie remomy tego forum..., moglem chociaz byc lucky looser, ale coz. Dzieki za &quot;sprawiedliwe&quot; potraktowanie, ktore zalezy chyba od ilosci postow;(

P.S. Jak moderator najpierw zatwierdzil moj awans, to dziwne, ze nie nikt go nie powiadomil o pomylce edyyego, a ten od razu brany jest do fazy grupowej, chociaz nikt nie wiedzial o tym, ze zglosil komukolwiek swoja pomylke - takie rzeczy stary to sie pisze na forum i nie powinienes grac dalej ! &quot;Poronione&quot; to wszystko, bo wywalacie niektorych za byle &quot;gowno&quot;, a mnie potraktowaliscie jakbym nie wiadomo co przewinil, wielkie dzieki, &quot;wysoki sadzie&quot; ! Ciekawe, czy doczekam sie jakiegos sensownego wytlumaczenia, bo na slowo jakos trudno uwierzyc...
Aha, pisane w imieniu liolio9...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak Ci zależy na konkursie to byś tu zaglądał i wiedział co się dzieje Staszi/liolio9. Kolejny człowiek, który szuka wszędzie układów. No ale cóż są ludzie i taborety, nie urażając naszych wspaniałych drewnianych siedzeń w kuchni. Naprawdę przykro mi liolio9/Stasz, że nie byłem w telewizji Trwam (dobrze napisałem :roll: ) i nie poinformowałem Cię o pomyłce, która nastąpiła. Może następnym razem się uda.

Serdecznie pozdrawiam, Benek_17

PS Tak szczerze, między nami to edyyy zapłacił mi 3 korony czeskie za to by wejść do fazy grupowej.
 
Do góry Bottom