>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak to jest ostatnia kolejka pierwszej rundy. Potem będzie druga runda, ale bez 128 użytkowników. Będzie pewnie troszkę ponad stu. A po drugiej rundzie, zrobimy losowanie &#39;Lucky Looser&#39; by było 64 użytkowników i zaczynamy fazę grupową.

pzDr ;)
 
mega 0

mega

Użytkownik
Został mi źle policzony jeden mecz(ponieżej podaje).
03-10-07 17:30 Kookoo - Sport 2|2.20 ⛔
Wcale bym się o tak nie upominał, ale ten jeden trafiony mecz zmienia sprawe, gdyż dzięki temu trafienu powinienem awansować bo mój rywal trafił mniejszy kurs. Jestem w 19 parze.
poprawione // Grzesio
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Awansowałem bo w pierwszej kolejce było 0-0 bo żaden z nas nic nie trafił. Następnie przy naszej parze pojawiła się informacja że zwycięzca 2 rundy awansuje. Wygrałem 2 runde i stąd mój awans! Grzesio nie poprawiaj, tylko skonsultuj się z moderatorem który opisywał wyniki w dziale pary po pierwszej kolejce.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ponadto w sytuacji kiedy opuściłem 3 rundę ponieważ w dziale pary widniała informacja że już awansowałem myślę że nie sprawiedliwym jest przyznawanie zwycięstwa za tą kolejkę nalewatorowi. Ja walkowera w 3 nie oddałem tylko byłem poinformowany że ten etap turniaju już zakonczyłem.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Tak to jest ostatnia kolejka pierwszej rundy. Potem będzie druga runda, ale bez 128 użytkowników. Będzie pewnie troszkę ponad stu. A po drugiej rundzie, zrobimy losowanie &#39;Lucky Looser&#39; by było 64 użytkowników i zaczynamy fazę grupową.

pzDr ;)
według mnie powinno być losowanie już teraz gdyż np w przypadku moim i almigtego toczymy bardzo wyrównany pojedynek jakich mało jest w innych przypadkach i jeden z nas będzie musiał pożegnać się już tak wcześnie...to bez sensu
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Został mi źle policzony jeden mecz(ponieżej podaje).
03-10-07 17:30 Kookoo - Sport 2|2.20 ⛔
Wcale bym się o tak nie upominał, ale ten jeden trafiony mecz zmienia sprawe, gdyż dzięki temu trafienu powinienem awansować bo mój rywal trafił mniejszy kurs. Jestem w 19 parze.
poprawione // Grzesio
Ano ja wieczorem zobaczyłem na pary i widziałem 1:1, więc niepotrzebnie typowałem. Nie trzeba liczyć tego postu :]
A Tobie Mega życze powodzenia dalej ;)
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Awansowałem bo w pierwszej kolejce było 0-0 bo żaden z nas nic nie trafił. Następnie przy naszej parze pojawiła się informacja że zwycięzca 2 rundy awansuje. Wygrałem 2 runde i stąd mój awans! Grzesio nie poprawiaj, tylko skonsultuj się z moderatorem który opisywał wyniki w dziale pary po pierwszej kolejce.
gra sie do 2 zwyciestw tak?? W 1 kolejce byl remis, w drugiej wygrales ale sie gra do 2 zwyciestw przeciez to wyraznie pisze a w regulaminie nie widze takiego pkt ktory by przyznawal tobie racje
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Skoro są 3 rundy to jak chcesz teraz to rozstrzygnąć? W regulaminie wiem co JEST napisane, tyle że nie wspomnieno tam o przypadku takim jak nasz. Czyli remis w pierwszej rundzie. Natomiast w temacie pary, po pierwszej rundzie było jasno napisane przy naszej parze, że awansuje zwycięzca 2 kolejki. Wygrałem, więc awansowałem. Jeżeli mój awans będzie cofnięty [co by było zmianą zasad gry po wyniku] to Twoja wygrana 3 kolejki również powinna być unieważniona, bo nie oddałem walkowera tylko w świetle przedstawionych informacji już awansowałem. Więc po co miałbym obstawiać 3 kolejkę? Liczę że moderatorzy zajmą stanowisko w naszej sprawie...
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
nalewator najwzyej dostaniesz dzika karte , jezeli bedzie przynjamniej jedna para w ktorej nikt niedal typow
I wszyscy beda zadowoleni :]
 
M 0

mati_milanista

Użytkownik
W pierwszych dwoch typach nie podalem kursow powinno byc tak:
03-10-200719.00 HC Eppan Pirats - HC Gherdeina 1 1,75 ⛔
03-10-2007 19.30 EC The Red Bulls Salzburg II - EK Zell am See 1 1,80 ⛔
03-10-2007 19.00 Gjovik Hockey - Kongsvinger IL 1 1,65 ✅
03-10-2007 20.45 Asiago Hockey AS - HC Fassa 1 1,70 ⛔
03-10-2007 19.00 Haninge Hockey - Väsby IK 2 1,60 ⛔
AKO: 14,4
BWIN
Trafione ako - 1.65


Zle zostal podliczony mi tu typ Hanninge - Vasby poniewaz wynik byl 1-5 a ja mam nie trafny !

 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ehhh zapomniałem podać typów po szkole odrazu do panny i potem cały z nią dzień i dopiero wróciłem , no cóż gratki dla mojego przeciwnka i powodzenia dalej ;)
 
Do góry Bottom