>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności

jaca 0

jaca

Użytkownik
ehhh zapomniałem podać typów po szkole odrazu do panny i potem cały z nią dzień i dopiero wróciłem , no cóż gratki dla mojego przeciwnka i powodzenia dalej ;)
Szkoda, że jednak nie zdążyłeś, bo takie zwycięstwo, to mi jakoś satysfakcji nie przynosi...
Powodzenie (a raczej szczęście ;) ) też będzie potrzebne.
 
erka 1

erka

Użytkownik
Kurde w pierwszej kolejce mialem wygrane ako 25 a przeciwnik nie typowal. W drugiej pechowo przegralem o 30 gryla, a w trzeciej tez przegralem minimalnie choc moje typy byly fatalne. Mam pytanie czy juz definitywnie odpadam czy jest to jakies losowanie lucky loosers czy osoby z najwiekszym AKO przechodza dalej. licze na farta:-D
 
M 0

mati_milanista

Użytkownik
A ja czekam na wyjasnienie sprawy ze zlym podliczeniem typow:/ Bo w takim razie powinien byc wynik w moim meczu 1-1. Podalem typy na wczorajsza kolejka a te zostaly usuniete :/ .
 
L 0

liolio9

Użytkownik
W pierwszej kolejce edyy wzial kursy z innego buka i byl walkower dla mnie a w decydujacej 3 kolejce nie podal typow
Prosze o wyjasnienie tej sprawy
 
R 8

rammzes

Użytkownik
Witam,
przez jakis miesiac nie mialem neta. Odzyskalem go dopiero dzisiaj. Widze ze moj kolega z pary nie stawial na mecze. Czy jest mozliwosc przylaczenia sie do gry?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja miałbym propozycję, żeby maksymalnie można było postawić dwa remisy na kupon, gdyż dzięki temu będzie można wyłonić naprawdę najlepszego typera, bo chyba nie skłamię jak powiem, że Ci co stawiają same remisy liczą również na szczęście...
PS
Ja niestety odpadłem (a ustrzeliłem na jednym kuponie AKO 145 ???? ) trudno się mówi... ale gratuluje mojemu przeciwnikowi i życzę mu powodzenia w dalszej części turnieju.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Przedstawiłem identyczny pomysł innym Modom. Ale postanowiliśmy już nic nie zmieniać.

PS Dzisiaj do 19ej będą pary - w tym kilku lucky loosers. Oraz jutro jest już pierwsza kolejka, drugiej rundy eliminacyjnek!

pzDr
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Troche już chyba przesady w tym wszystkim.W 3 kolejce trafiłem ako 25,a mój przeciwnik ok 5.Zapomniałem podac pary i tylko dlatego przegrałem.Jeżeli taki macie system wyłonienią najlepszych typerów no to powodzenia.
Baa niektórym typy nie zostały zaliczone tylko dlatego,ze nie podali numerku pary ???? Dziwilo mnie troche zachowanie Żelik,ale coraz bardziej zaczynam go rozumiec.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Przykro mi, ale za dużo już tych błędów popełniali userzy, to nie podali pary, ako, bukmachera. Trzeba było się w końcu przyłożyć i być konsekwentnym. Wybacz :]

pzDr
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
ja sam szukalem pary , prez ocpje szukaj szukalem userow z pary , wiec szybciej nieco , a coniektorzy to nich sie bardziej staraja z tyami , a nie nasrane jedno na drugim i zgaduj co chcail dac. AKO sam liczylem na kalkulatorze.
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Mam prośbę do moderatorów ponieważ nie można edytować postów. Pisałem typy jeden pod drugim na jutro ale wyszedł jakiś dziwny układ tyych meczów niezbyt czytelny. Ma być tak:
MSHK SKP Zilina - Liptovsky Mikulas 1 1,50 07-10-07 17:00
DEG Metro Stars - Iserlohn Roosters 1 1,60 07-10-07 14:30
CSKA Moscow - Severstal Cherepovec 2 3,20 07-10-07 11:00
Basel - Ambri Piotta 2 2,35 07-10-07 15:45
Sinupret Ice Tigers - Wolfsburg Grizzly 1 1,30 07-10-07 18:30

Prosiłbym o poprawienie tak by te typy były czytelne dla wszystkich. Z góry dzięki.
 
Do góry Bottom