>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania/propozycje/niezgodności

1 0

19lukash20

Użytkownik
Sorki za to że dołączyłem jeszcze te dwa typy ale nie doczytałem tego ze na jedną kolejke przypada tylko jeden post także te dwa ostatnie typy mogą być liczone jako nietrafione
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
to co ludzie robicie to jakaś parodia , jeden user nawet apisał 3 posty do jednego kuponu .Kolejnych z 6 zapomniało jak zwykle czegoś , jak dla mnie powinno się to jakoś ukrócic bo wy tylko oczekujecie od modów a od siebie chyba nic..
 
A 0

and1_83

Użytkownik
Odnośnie mojego typu z dnia 01.10.2007 para 34
Rywalizowałem z DAMYAN ktory w 1 rundzie 1 kolejki wogole nie podal swoich typow a za tem wyglada na to ze dal walkowera. Nie rozumiem komentarza administratora pod moimi typowaniami prosze o wyjasnienie i dlaczego mam nie tytpowac skoro moj przeciwnik sie poddal ???
Pozdrawiam and1_83 ????
 
chaze 18

chaze

Użytkownik
pRoSzę przdłużyć 1 rundę !!!!!!!!!!!!
nie wszyscy zdążyli z pojedynkami (mało meczy w hokeja) wnioskuję o przedłużenie 1 rudny eliminacyjnej.
pozdr. dla wszyskich którzy nie zdążyli ????
 
korbor 0

korbor

Użytkownik
Wczraoj koło 23 podałem typy na NHLi zostały usunięte. Dlatego że rozpoczynały się juz 4 października tj. 00:05 i 00:15 chyba. ?
 
P 0

porcupine-tree

Użytkownik
Mam pytanie, gdyż nie mogę znaleźć terminarza rundy eliminacyjnej, kiedy zostanie rozegrana 3 runda. Chciałbym znać termin odrobinę wcześniej, bo dużo pracuję i przez to straciłem jeden mecz. Teraz ma być runda decydująca o awansie i nie chciałbym stracić możliwości awansu.
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
mam takie pytanko: w meczach 2wczorajszych typowałem mecz 2 ligi fińskiej Kookoo- Sport, postawiłem na zwycięstwo Sport i wg wyniku z bet-at-home drużyna ta wygrała 4-3 a ja mam nie zaliczony typ. proszę o sprawdzenie dokładne bo może to ja dysponuję złym wynikiem
 
Do góry Bottom