>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Dziwi mnie pewna sprawa...
otóż 1 kolejka jest przewidziana na 1 października (poniedziałek) więc dlaczego? część użytkowników podaje typy na dziś (niedzielę)??? :-|
Czy ich typy będą normalnie podliczane?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
:oops::oops::oops:
Proszę usunąć mój post napisany w temacie 1 runda el., ponieważ umieściłem tam typy na dziś !
Usuniecie to napisze nowy !

Przepraszam, bam14
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
Niech administracja od razu upomina takie posty zeby byly widoczne, bo ja mialem grac tylko pazdziernik ale zobaczylem, ze podawaja tez typy z dzisiaj a mialem pare przeanalizowaych pod reka to je oczywiscie wrzucilem. To pierwsza kolejka a wiec juz bym radzil odpuscic natomiast na przyszlosc trzeba cos zrobic
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jeszcze raz przepraszam, ale przede mną typy podawał jakiś klient (;)) i on miał na dziś mecze, więc sie troche &quot;zmieszałem&quot; i również podałem typy na niedziele.
Tak więc proszę o usunięcie postu i nie wyciąganiu konsekwencji ????

pozd(R)awiam :jezora:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
1 kolejka to jeden dzin :!:

Następna kolejka będzie prawdopodobnie w środe.

pzDr ????

PS rybisz to rybosz oczywiście, sory za literówke.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
mam propozycje by kolejki robić w dniach wtorek, piatek, niedziela - w tych dniach jest największa oferta hokejowa bo tak jak teraz oferta na poniedzialek to trzeba dać wszystkie mecze jakie na ten dzień są a tak większe pole manewru by było
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Czy po kazdej kolejce trzeba samemu podawac ktore mecze sie trafilo i z jakim AKO, czy punktacja bedzie automatycznie naliczana przez moderatorow?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
para 28: liolio9 vs edyyy
edyyy napisał:
1 październik - Sweden Elitserien - Brynas v MoDo - typ: 1 - 2.00
liolio9 napisał:
1.10.2007 19:00 Brynäs - Modo 1st Period Winner - 1 kurs : 2.40
pierwszy podałem swój typ... trzeba czytać regulamin i się patrzeć na typy przeciwnika:zoltakartka:


P.S. zapomniałem napisać godziny przy swoich typach... proszę o poprawienie (2 strona, 2 post)... tak ma to wyglądać poprawione... z góry dzięki:spokodfhgfh:
1 pażdziernik 17:00 - Russia Superliga - HK MVD v St Petersburg - over 5.5 - 1.95
1 październik 17:00 - Russia Superliga - Dinamo Moscow v Himik - typ: 1 - 1.60
1 październik 19:00 - Sweden Elitserien - Brynas v MoDo - typ: 1 - 2.00
1 październik 19:00 - Sweden Elitserien - Mora IK v HV 71 - typ: 1 - 3.00
1 październik 18:30 - Norway Ice Hockey Elitserien - Stjernen v Comet - under 6.5 - 1.85
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Poprawione.

liolio napisał wsyzstkie typy dobrze. Przecież on dał typ na pierwszą tercje, a Ty na całe spotkanie, więc w czym problemm :?:

pzDr
 
jaruzel 0

jaruzel

Użytkownik
para 46. prosze zobaczyc post 60 i 117 dzisiejszej kolejki ... daimler podal te samo spotakanie i Typ co ja ... :zoltakartka: (moj post jest na 3 stronie jego na 6)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
moim zdaniem ta kolejka i co najwyżej kolejna powinna być tak zwana ostrzegawcza.Bo co ja widze co drugi post , przepraszam zapomniałem dodać , proponuje aby sie bardziej przyłożyc i dac od siebe troche a nie szerzyć lenistwo.Jak dla mnie od jakiejs kolejki powinn byc to przestrzegane że pierwszy post się liczy.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zgadza się. To jest strasznie irytujące to poprawianie błędów....

Od następnej kolejki typy będą bez żadnego &#39;ale&#39; usuwane :!:
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
A co z goscmi, ktorzy dali kursy nie z tych bukmacherow, co trzeba ? Widzialem sporo takich typow, m. in. edyyy, maja, waldu...
 
Do góry Bottom