>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chciałbym poinformować że na Forum Bukmacherskim.com nie było układów i nie będzie na pewno, to zwykła nie dopilnowanie usera i teraz wielkie pretensję do ludzi którzy odpowiadają za to wiem że ekipa która jest teraz na forum nigdy nie dopuściła by się takiego czegoś więc proszę nie rzucać fałszywych nie zgodości bo nigdy to nie miało miejsca i nie będzie miało. A jeżeli nie podoba się to nie musiał brać udziału w turniej oraz powinien pomyśleć nad znajomością regulaminu
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Jak Ci zależy na konkursie to byś tu zaglądał i wiedział co się dzieje Staszi/liolio9. Kolejny człowiek, który szuka wszędzie układów. No ale cóż są ludzie i taborety, nie urażając naszych wspaniałych drewnianych siedzeń w kuchni. Naprawdę przykro mi liolio9/Stasz, że nie byłem w telewizji Trwam (dobrze napisałem :roll: ) i nie poinformowałem Cię o pomyłce, która nastąpiła. Może następnym razem się uda.

Serdecznie pozdrawiam, Benek_17

PS Tak szczerze, między nami to edyyy zapłacił mi 3 korony czeskie za to by wejść do fazy grupowej.
Tak szczerze, to takie rzeczy zalatwia sie na forum, a nie za plecami i dla twojej wiadomosci: moze ktos nie moze przesiadywac tyle przy kompie, co ty. A drwic to sobie mozesz ze swoich kumpli, cwaniaczku ! Heh, oczywiscie brak logicznego wytlumaczenia, ale tego moglem sie spodziewac i masz racje: sa ludzie i taborety - ty zaliczasz sie na pewno do tej drugiej grupy ! Wykorzystujesz moda zeby obrazac innych to odgryzlem sie tym samym, dlatego, gdy bedziesz dawal mi bana nie zapomnij tez, aby dac go tez sobie...

liolio9
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolege zarzucasz nadużywanie władzy zastanów się nad własną postawą bo jeżeli bym był moderatorem sam wlepił bym ci bana, Twoim zasranym obowiązkiem skoro bierzesz udział w konkursie jest zoorientowanie się kiedy jest co i jak. !! Nie dość że nic nie płacisz za udział to jeszcze narzekasz przemyśl swoje postępowanie a później oceniaj innych! Akurat Benek jest solidnym i uczciwym moderatorem i nigdy nie nadużywał władzy za to ty jesteś nowy na forum i próbujesz się wywyższać ale to ci się nie uda.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie dam Ci bana za kontre w stosunku do mnie. Dzięki za wypowiedź na mój temat, na pewno mi pomoże w pewnej decyzji. Ale powiem Ci jedno, nie wykorzystuje rangi moda do wyżywania się na userach, bądź do czegokolwiek innego. Zaistniała pomyłka i ją tylko wyjaśniliśmy. Zawsze staram się być uczciwym moderatorem.

Życzę powodzenia w innych konkursach i życiu liolio9.

Pozdrawiam, Benek_17 ;)
 
L 0

liolio9

Użytkownik
Wez sie nie wchrzaniaj miedzy wodke a zakaske,co? - to do dobermana,

a teraz ogolnie: nic innego nie robilem, tylko pilnowalem regulaminu i nie ja go zlamalem podajac typy z innego buka, ktore ktos zaliczyl za plecami, bo na forum nikt o tym nikogo nie powiadomil i to jest dla mnie dziwne, chyba mam prawo do pelnego wytlumaczenia w tej kwestii, prawda ? Skoro tak bylo, jak mowi edyy, to nie bedzie chyba problemem zapodanie jakiegos dowodu w postaci postu albo cos w tym stylu..., dlaczego daimler sie nie wypowiedzial jeszcze ? Do benka: starasz sie byc sprawiedliwym modem, ok., ale teraz Ci najwyraźniej w swiecie nie wyszlo i rowniez zycze powodzenia...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A co według ciebie jest nie prawidłowością. I będę się wtrącał między wódke a za kąske bo boli mnie twoja głupota teraz skoro nie potrafisz się pogodzić z wykluczeniem to poprostu nie graj w cale.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dostałem dzisiaj potwierdzenie od Admina, iż liolio9=Staszi (to było logiczne, ale potrzebowałem potwierdzenia). Czyli już nie muszę Ci przedstawiać dowodów w sprawie pomyłki, która zaistniała. Automatycznie zostajesz wykluczony z konkursu.

pzDr
 
L 0

liolio9

Użytkownik
A co według ciebie jest nie prawidłowością. I będę się wtrącał między wódke a za kąske bo boli mnie twoja głupota teraz skoro nie potrafisz się pogodzić z wykluczeniem to poprostu nie graj w cale.
Glupote to zaprezentowales ty robiac taaakie &quot;byki&quot; ortograficzne w swoim poscie, wiec jak nie umiesz pisac, to &quot;po prostu&quot; nie pisz, skoro sprawa ciebie nie dotyczy..., a na koniec powiem tylko, ze zaluje, iz nie stac was na logiczne przedstawienie, jak to naprawde sie wszystko odbylo, nie przedstawiliscie tez zadnego dowodu na argumenty edyy&#39;ego - szkoda, bo profesjonalizmu w tym &quot;zero&quot;;( Wcale nie zalezy mi na tym konkursie, chcialem tylko logicznego wytlumaczenia tej sytuacjia co za tym idzie - zwyklej ludzkiej sprawiedliwosci..., ale sie nie doczekalem, gratuluje zalatwiania w taki sposob problemow w konkursie !
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Glupote to zaprezentowales ty robiac taaakie &quot;byki&quot; ortograficzne w swoim poscie, wiec jak nie umiesz pisac, to &quot;po prostu&quot; nie pisz, skoro sprawa ciebie nie dotyczy..., a na koniec powiem tylko, ze zaluje, iz nie stac was na logiczne przedstawienie, jak to naprawde sie wszystko odbylo, nie przedstawiliscie tez zadnego dowodu na argumenty edyy&#39;ego - szkoda, bo profesjonalizmu w tym &quot;zero&quot;;( Wcale nie zalezy mi na tym konkursie, chcialem tylko logicznego wytlumaczenia tej sytuacjia co za tym idzie - zwyklej ludzkiej sprawiedliwosci..., ale sie nie doczekalem, gratuluje zalatwiania w taki sposob problemow w konkursie !
Sprawiedliwość? Człowieku zastanów się co piszesz twoje również nie dopatrzenie a obwiniasz innych , i patrz swojej pisowni bo też można kilka błędów znaleźć więc uspokój trochę hormony.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Wez sie nie wchrzaniaj miedzy wodke a zakaske,co? - to do dobermana,
a teraz ogolnie: nic innego nie robilem, tylko pilnowalem regulaminu i nie ja go zlamalem podajac typy z innego buka, ktore ktos zaliczyl za plecami, bo na forum nikt o tym nikogo nie powiadomil i to jest dla mnie dziwne, chyba mam prawo do pelnego wytlumaczenia w tej kwestii, prawda ? Skoro tak bylo, jak mowi edyy, to nie bedzie chyba problemem zapodanie jakiegos dowodu w postaci postu albo cos w tym stylu..., dlaczego daimler sie nie wypowiedzial jeszcze ? Do benka: starasz sie byc sprawiedliwym modem, ok., ale teraz Ci najwyraźniej w swiecie nie wyszlo i rowniez zycze powodzenia...
masz chłopcze i nie marudź... żeby nie było niedomówień - prośba o poprawę postu do Daimlera na gg
 
midel 189

midel

Użytkownik
Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 1 1.60 09-10-07 00:30✅
Hannover Scorpions - Adler Mannheim X 4.30 09-10-07 19:30✅
HDD ZM Olimpija - EC Graz 99ers 1 1.60 09-10-07 19:15⛔
HC Fribourg Gotteron - GE Servette HC X 4.30 09-10-07 20:15⛔
HC Ajoie - HC Sierre-Anniviers 1 1.65 09-10-07 20:00⛔

AKO: 78,10
buk: bet-at-home

Trafione AKO 6.88
Nie żebym się czepiał, bo w sumie mi to bez różnicy, ale
HC Fribourg Gotteron - GE Servette HC X 4.30 09-10-07 20:15 ✅
trafione AKO 29,58
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
28. Sieku vs Łysy [2-0] awans: Sieku
sorry ale co to ku*** jest? :-|
za zapomnienie podania pary przegrany pojedynek ?!!!!! HAhaa jeśli tak to pozdro panowie oby tak dalej ????
 
Do góry Bottom