>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wybacz Łysy, ale musze być sprawiedliwy w stosunku do wsyzstkich. W poprzednich kolejkach też kilka osób nie podało pary to mu nie zaliczłąem (nie tylko ja z resztą). Ale po tej rundzie będzie aż 13 Lucky Looserów :]

pzDr

PS Numer pary bardzo ułatwia podliczanie, więc zrozum :]
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Jeśli to coś zmienia to ja chętnie rozegram z łysym 3 kolejkę 2 rundy, czyli uznam jego zwycięstwo w 2 kolejce. W ako wygrał, więc jestem gotowy walczyć z nim dalej od stanu 1-1.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Jeśli to coś zmienia to ja chętnie rozegram z łysym 3 kolejkę 2 rundy, czyli uznam jego zwycięstwo w 2 kolejce. W ako wygrał, więc jestem gotowy walczyć z nim dalej od stanu 1-1.
I za taką postawę właśnie należy się pochwała :spokodfhgfh:
Niestety mam wrażenie, że sporo osób tylko &quot;czeka&quot; aż przeciwnik popełni jakiś błąd, żeby awansować walkowerem...
I tak nawiązując do tego tematu, to może &quot;dołączyć&quot; do listy buków betgun, bo widzę, że sporo osób nadal podaje typy z tego buka i zaraz znowu zaczną się żale przegranych o walkowery...
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Jeśli to coś zmienia to ja chętnie rozegram z łysym 3 kolejkę 2 rundy, czyli uznam jego zwycięstwo w 2 kolejce. W ako wygrał, więc jestem gotowy walczyć z nim dalej od stanu 1-1.
Dzięki. Widzę, że jesteś w porządku gość :spokodfhgfh:. Postaram się poprawić i sorry za problemy. Sieku niech wygra lepszy ????
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
walcze w parze razem z maniu16, ktory prawdopodobnie nie czytal regulaminu... bo nie dosc ze puscil taki sma typ jaka ja
&quot; 11.10.07 19.00 timra-mora TYP:1 1 1.50&quot;
to na dodatek dal jeszcze dwa typy na jutrzejszy dzień a dokladnie na NHL a mecze zaczynaja sie po 00 : 00 a nie tak jak napisal maniu16 ze o 23:55, tagże rowniez nie powinny byc liczone...
&quot; 11.10.07 23.55 buffalo-atlanta TYP:1 1.80
11.10.07 23.55 nashvile-phoenix TYP:1 1.80&quot;
pozdrawiam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
spokojnie wnunio uwzględnie to przy podliczaniu.

Jutro będą już wylosowani Lucky Looseres, będzie ich 8. Do tego zostanie wybranych 5 osób, które zasługują na awans. Różnicą będzie to, iż Lucky Looseres są losowanie, a reszta zostanie wybrana. Informuję o tym już teraz, gdyż pewnie ktoś by później zadawał głupie pytania.

pzDr ;)
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
A kto bedzie wybierał te 5 osób to bedą wybierania moderatorów !! I bedą wybierać swoich znajomych czy bedą patrzeć jakie typy podawali uzytkownicy i bedą wybierać tych najlepszych ??
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Będę wybierał wraz z Grzesiem. To będą osoby, które przegrały po równej walce i które podają dobre typy tylko im się nieposzczęściło.

pzDr :]
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Może się mylę, ale gdy się z sumuję liczbę osób w kolejnej rundzie, to wychodzi mi liczba...65.
50 zwycięsców par, 5 osób podanych przez Benka, 9 osób podanych przez Grzesia, no i edyyy. Razem 65 (czyli chyba o jedną za dużo ;) ).
 
L 105

legolas

Użytkownik
5/5 trafionych typow to za malo by znalezc sie w czolowej 5 osob ktore odpadly?? szok!!! ako 54 lol
no w sumie fakt ni eznam was ani wy mnie wiec z gory bylo przesadzane ze nie mam szans...
 
P 0

piotrek421

Użytkownik
Chodzi mi o wylosowanych Looky Loosers a dokładniej o 63.piotrek42 czy to nie powinienem być ja bo z tego co sprawdzałem to nie ma gracza piotrek42

pozdrawiam
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
5/5 trafionych typow to za malo by znalezc sie w czolowej 5 osob ktore odpadly?? szok!!! ako 54 lol
no w sumie fakt ni eznam was ani wy mnie wiec z gory bylo przesadzane ze nie mam szans...
ja również nie rozumiem tego, panowie widzicie, że dobrze typuje więc jestem chyba wstanie oddać nawet swoje miejce bo ten pan lepiej typował...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Miało być 8 osób.... OMG.

Ok już poprawione, naszczęście Grzesio wylosował osobę, która w ogóle nie podała typów w drugiej rundzie tj. Kolejorz1980r. i on wyleciał.

Co do wybranych 5u osób to przykro mi, ale wybraliśmy innych userów. Będzie okazja innym razem legolas.

piotrek421, tak to o Ciebie zapewne chodzi, zaraz to poprawie.

Jescze jakieś pyttania :?: :]

Dzisiaj do 21ej będą grupy. A od niedzieli lecimy z fazą grupową.

pzDr
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
tylko nie od niedzieli... uwazam, ze weekendy powinny byc wolne, w tym czasie wielu z nas nie bedzie miec czasu . Wg mnie lepiej bedzie zacząć juz od poniedzialku, bo co nagle, to i po diable. Gdzie sie tak spieszyc? Przemyslcie to :/
 
Do góry Bottom