>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności

sutek 79

sutek

Forum VIP
Witam.Mam prośbę do uczestników konkursu biorących udział w grupach C i D bardzo na reku byłoby gdybyście podawali swoje typy w taki sposób:

PRZYKŁAD

Kolejka 1
Stasio vs. Zdzicho

14.10.07 04:00 Phoenix Coyotes - Minnesota Wild typ: 1x kurs 1.65
14.10.07 01:00 Toronto - Pittsburgh typ: x kurs 3.85
14.10.07 02:30 Chicago Blackhawks - Dallas Stars typ: 2 kurs 2.15
14.10.07 01:00 Buffalo - Washington typ: 1 kurs 1.75
14.10.07 17:30 HC Karlovy Vary - HC Znojmo typ: 1 kurs 1.55

AKO 36.82
Buk:BAH

Ułatwiło by mi to podliczanie.Z góry dziekuje za rozpatrzenie mojej prośby.Pozdrawiam sutek
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Chciał bym sie dowiedzieć czy grupy bedą napisane jakoś dzień po rozegraniu kolejki i bedzie tabeli czy dopiero na koniec wszystkich spotkań ??
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
czyli... ja wygram pojedynek, gdy trafie 3 typy a przeciwnik 2, choć to on bedzie mial wieksze ako. W pierwszej kolejnosci liczy sie liczba trafionych zdarzeń, tak?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
czyli... ja wygram pojedynek, gdy trafie 3 typy a przeciwnik 2, choć to on bedzie mial wieksze ako. W pierwszej kolejnosci liczy sie liczba trafionych zdarzeń, tak?
Z tego co przeczytałem to własnie większe AKO wygrywa więc nie wiem do czego się odniosłeś.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
To jest 6 punkt regulaminu:

6.Jak będą podliczane punkty w grupach?
W grupie będzie brana pod uwagę taka oto kolejność:
- punkty
- ilość trafionych meczy
- iloczyn kursów
Wyraźnie widać, ze najpierw sa punkty za wygranie meczu, potem iloczyn trafionych meczy, potem iloczyn kursów, no ale chyba to się tyczy tych którzy będą mieć np. tyle samo punktów w tabeli, bo zawsze tak było, że pojedynek wygrywa osoba która trafi większe AKO. Może się mylę.
Proszę, żeby któryś mod z tego działu ustosunkował się do tego...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
To jest 6 punkt regulaminu:


6.Jak będą podliczane punkty w grupach?
W grupie będzie brana pod uwagę taka oto kolejność:
- punkty
- ilość trafionych meczy
- iloczyn kursów

Wyraźnie widać, ze najpierw sa punkty za wygranie meczu, potem iloczyn trafionych meczy, potem iloczyn kursów, no ale chyba to się tyczy tych którzy będą mieć np. tyle samo punktów w tabeli, bo zawsze tak było, że pojedynek wygrywa osoba która trafi większe AKO. Może się mylę.
Proszę, żeby któryś mod z tego działu ustosunkował się do tego...
Też mi sie wydaje,ze powinniśmy zmienić na AKO ,dopiero później ilość trafionych meczy.Powinna się liczyć jakość nie ilość.Wystarczy ,że user będzie grał opcje 1x na każde spotkanie,czym zwiększa swoją szansę trafienia,ale AKO będzie mizerne.....
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Zdecydowanie się z tym zgadzam...co napisał fox71, bez sensu jest punktować ilość trafionych typów. Od początku turnieju wszyscy skupiali się na AKO i tak powinno być do końca!
Wytypuje 3 mecze z AKO 12 , rywal wytypuje nawet te 5 z AKO 8 i to on ma być lepszy ?? Chyba nie oto tu panowie chodzi...
Pozdrawiam. Mefisto88
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja także popieram foxa,jest to najlepsze rozwiązanie.Niech wygra najlepszy ????
Aha grupy C i D zostaną podliczone niebawem są pewne małe problemy ale bedzie good ????
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Może to dziwne,ale chciałem powiedzieć,że mam o jeden mecz za dużo poprawnie policzony:-D,mam zaliczony mecz:Eisbaren Regensburg - Kassel Huskies 18:30 4:3,a typowałem dwójkę powinienem mieć zaliczone ako:5,28 a nie 7,92,co nie zmienia faktu,że w parze byłem lepszy,inaczej nie wiem czym bym się przyznał :spokodfhgfh:.
 
mega 0

mega

Użytkownik
14-10-07 14:30 EV Duisburg die Füchse - Iserlohn Roosters 2|2.10 ⛔
Tak to zostało dzisiaj podliczone, a przecież Iserlohn wygrał 3-5 !
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
To ja jeszcze dorzuce, bo potem by tabele wypaczało:
14.10.07r. 17:30 HC Usti Nad Labem - HC Pardubice @ 2,60 ✅
A powinno być ⛔. Chodzi mi o mój typ. Wyniku on nie zmienia bo i tak przegrałem, ale potem przy sumowaniu ako... innym podliczyłeś dobrze, więc to raczej nieduże zamieszanie.
Pozdro
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Miałbym proźbe podałem przed chwilą typy do grupy (H) Krycha18 i tylko pomylił mi sie Bukmacher bo zamiast dać Bwin dałem Bawin proslił bym o poprawe bo zanając potem ludzi by sie zucali o takie coś ???? pozdro
 
Do góry Bottom