>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania/propozycje/niezgodności

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja specjalnie odpuściłem 4 ostatnie kolejki ,typy dałem na pałę,żeby nikt mnie nie posądził o wałki.Teraz czas sie wziąść do roboty i wyjść z grupy,czego kazdemu życzę.Z hokejowymi pozdrowieniami fox71
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
w grupie B w podliczniu moich typów nastapił błąd, mecz Jokipojat - K-Vantaa zakończył się wynikiem 2-4, czyli moj typ 2 z kursem 3,65 jest poprawny. Proszę o poprawienie tego błędu gdyż daje mi on zwycięstwo w pojedynku z mymloN
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Grupy C i D bedą podliczone prawdopodnie jutro wieć nie martwcie się ze jeszcze nie są podliczone,miałem ciężki(znaczy mam bo jeszcze jutro) w szkole i nie miałem zbytnio czasu :kwasny4565: Jutro postaram się nadrobic zaległości pozdRawiam sutek ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
w grupie B w podliczniu moich typów nastapił błąd, mecz Jokipojat - K-Vantaa zakończył się wynikiem 2-4, czyli moj typ 2 z kursem 3,65 jest poprawny. Proszę o poprawienie tego błędu gdyż daje mi on zwycięstwo w pojedynku z mymloN
Już poprawiam.Dziękuję za powiadomienie.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
5. 26.10.2007 Godz 19.30 Ec Graz 99 - Alba Volan # Wiecej Niz 6.5 # 1.85

Prosił bym o zmane ponieważ wystąpił błąd ma być o godzinie 18.00 Grupa H !!
 
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
5. 26.10.2007 Godz 19.30 Ec Graz 99 - Alba Volan # Wiecej Niz 6.5 # 1.85

Prosił bym o zmane ponieważ wystąpił błąd ma być o godzinie 18.00 Grupa H !!
Zrobione. Godzina nie jest tak ważna w tych najważniejszych ligach , co innego w nizszych.
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
Przy Przy [podliczaniu wyników w grupie B nastąpił błąd w przypadku użytkownika Yako: mecz Hc Liberec - Sparta Praga zakończył się rezultatem 2-3, więc typ 1 nie jest poprawny.
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
hmm coś nie bardzo idzie podliczanie typów bo np. w grupie C dopiero 4 kolejki są podliczone... jak byście mogli się zmobilizować i aktualizowac tabele to bym był wdzięczny bo czasami trzeba zaryzykować na typ z wysokim kursem a czasami niema konieczności ryzykowania tylko trzeba wiedziec jaka jest sytuacja w grupie a niestety bez aktualnej tabeli nic nie wiadomo ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie olał. Szkoła teraz bardzo ważna, jeszcze do tego dochodzą inne obowiązki. Poradzimy sobie. A Sutek zapewne jutro się pojawi ????

pzDr ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
28.10.2007 1:05 Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins 2 1,80
28.10.2007 2:05 Atlanta Thrashers - Chicago Blackhawks 2 1,95
Nie żebym się czepiał, ale kolega w tych meczach pomylił gospodarzy z gośćmi, nie wiem czy to ma dla was znaczenie, ale żeby później się nie rzuucał, że na kogoś innego chciał postawić niż to wynika z tego ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nie żebym się czepiał, ale kolega w tych meczach pomylił gospodarzy z gośćmi, nie wiem czy to ma dla was znaczenie, ale żeby później się nie rzuucał, że na kogoś innego chciał postawić niż to wynika z tego ????

Nie ma żadnego znaczenie,niektórzy bukmacherzy,,czytaj BAW&quot; umieszczają gospodarzy w sportach amerykańskich na 2 miejscu.
 
Do góry Bottom