>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Faktycznie przez mój zez rozbieżny jakimś cudem nie ogarnąłem Twojego postu. Tabelę gr 7 zaktualizuję przy następnej kolejce.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jeśli typuje Handicap (-1) na drużynę X to dozwolone jest przez rywala typowanie że drużyna Y nie strzeli gola?Trochę to granie pod typy...

pytam z ciekawości, nie chodzi o moją rozgrywkę
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli typuje Handicap (-1) na drużynę X to dozwolone jest przez rywala typowanie że drużyna Y nie strzeli gola?Trochę to granie pod typy...

pytam z ciekawości, nie chodzi o moją rozgrywkę
Ja pomiędzy zdarzeniami nie widzę konfliktu. Handicap na drużynę X może wejść przy golu dla drużyny Y i to w wielu wariantach ( np. 3-1, 5-2 itd.).
Jeśli jeden z graczy postawi Handicap na drużynę X to jego przeciwnik nie może postawić na wygraną tej samej drużyny oraz handicapu mniejszego czy też większego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Zapomniałem o dopisaniu AKO: 14.25 do swojego typu w dzisiejszym spotkaniu. Od razu dodałem w cytacie.
O AKO pomyślałeś ,a o tym,żeby dać typy z odpowiedniego dnia już nie.
Masz na kuponie mecze które są grane w inne dni niż 14.11.2014.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f463/grupa-2-a-114580.html#post4888372
Prosiłbym, jeśli to ważne, o poprawę nazwy bukmachera. Z rozpędu zjadło mi literkę ;)
Jak opiekunowi się będzie chciało to poprawi, jak nie to zostanie jak jest ????
W grupie 5. podliczony wczorajszy dzień.
Apeluje o przeczytanie regulaminu, szczególnie punktów:
16. W każdym z meczów można typować następujące zdarzenia:
- 1, x, 2.
- under / over
- podwójna szansa 1X, X2, 12
- Czy oba zespoły strzela gola
- Czy dany zespół strzeli/ nie strzeli gola
- handicapy (nie dotyczy asianów)
Wszystkie typy dotyczą wyniku KOŃCOWEGO (FT). Nie stawiamy &quot;do połowy&quot;.
Można też grac linie under/over inne niż tradycyjna 2,5, ale w gre wchodzą &quot;tradycyjne&quot; linie np.: 0,5 1,5 4,5 666,5 ... etc. bez żadnych zwrotów typu linia 2 i mamy zwrot.
W przypadku handi można grac handicapy -2 lub wyższe/niższe byleby nie były to handicapy azjatyckie za które także zwracana jest część stawki w przypadku jakiegoś niepowodzenia jak dobrze się orientuje.
27. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:01 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 8:00 dnia 09.08.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Grupa 7
Kolega bodzio57 podaje notorycznie kursy z Bet365 i ma to o dziwo zaliczane a w dodatku typy na dzisiejszą kolejke podał wczoraj.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Kolejka nr 2 w grupie 8 podliczona.
Nie jest sprecyzowane w regulaminie, co robimy, jeśli jakiś mecz zostanie przełożony. User Chemiczny trafiłby komplet, ale jeden mecz odwołali - w takim wypadku zostaje jako kurs 1 ujęty?
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Jeden z moich meczow salwador-panama zle rozliczyles byl wynik 1:3, a stawialem under 2,5
s90/ Jaka grupa? Gdzie link do typów ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
snajp 516,1K

snajp

Użytkownik
Muszę to już napisać,QRVA jak z dziećmi ...jest regulamin i rozumiem wszystko.Mi też nie odpowiada podawanie typów po godz. 8:00 ale staram się tego trzymać. Co robimy z osobami,które podały typy za wczas (pytanie do Moderatorów) bo mam w gr.6 dwóch gości,którym się bardzo spieszyło.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Grupa 7
Kolega bodzio57 podaje notorycznie kursy z Bet365 i ma to o dziwo zaliczane a w dodatku typy na dzisiejszą kolejke podał wczoraj.
Typy gdzie podany jest zły bukmacher będą rozliczone jako zero.

z rozpędu podałem 2 typy z jutra na dzisiejszą kolejke jeśli da radę to proszę o zamiane meczów
http://forum.bukmacherskie.com/f463/grupa-3-a-114581-2.html
3 kolejka
Azerbejdżan - Norwegia X @ 3.2
Czechy - Islandia X @ 3.4
na:
Szwajcaria - Litwa X @ 5.5
Hiszpania- Białoruś obie strzelą tak @ 2.65
ako: 687,94
Niestety nie ma już takiej możliwości.

Kolejka nr 2 w grupie 8 podliczona.

Nie jest sprecyzowane w regulaminie, co robimy, jeśli jakiś mecz zostanie przełożony. User Chemiczny trafiłby komplet, ale jeden mecz odwołali - w takim wypadku zostaje jako kurs 1 ujęty?
Rzeczywiście brakuje tego w regulaminie, bo są to skrajne przypadki jednak gdy będzie takie coś miało miejsce to jest możliwość zamiany typu.

Co robimy z osobami,które podały typy za wczas (pytanie do Moderatorów) bo mam w gr.6 dwóch gości,którym się bardzo spieszyło.
Osoby które podały typy przed czasem mają automatycznie AKO=0. Jeśli rywal trafił wyższe AKO wygrywa. Jeśli jego AKO=0 to remis. Jeśli nie podał typów to wygrywa mimo wszystko ten który podał typy przed czasem.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jeden z moich meczow salwador-panama zle rozliczyles byl wynik 1:3, a stawialem under 2,5
Dzięki, poprawione ????
Typ zastępczy za mecz, który się nie odbył, wrzuć w temacie i jeśli trafisz, to uaktualnię Twoje AKO.
 
Do góry Bottom