>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Nie ma różnicy między nagrodą za 3-4 miejsce prawda?
s90/Nie ma ale we wcześniejszych edycjach była rywalizacja o trzecie miejsce i kontynuujemy to. Apeluję, żeby mimo to grać do końca.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ostateczne wyniki fazy pucharowej:
Liga Mistrzów

1. pestka7
2. ForzaJuve1987
3. belcio
4. majkel92

Liga Europejska

1. psotnick
2. sumada90
3. INTELOWIEC
4. aislinnek​

Dzięki wielkie dla Marcina-Odry za zaufanie i powierzenie mi prowadzenia konkursu. Mam nadzieję, że nie wyglądało to najgorzej. ;)
Podziękowania należą się także wszystkim osobom podliczającym bez których nie poradziłbym sobie z prowadzeniem tak dużego konkursu.
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców lig oraz fazy pucharowej. Do następnego.

Jest jeszcze parę osób które nie podały swoich danych z pierwszej fazy. Ci którzy teraz coś &quot;skubnęli&quot;, a nie mam ich loginów proszę o dostarczenie.

login w sportingbecie:
ID:
Miejsce(w jakiej grupie):
Kwota wygranej:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
jak rozwija się sytuacja? przesłali już wszyscy dane?
Brakuje dosłownie paru osób. Do nich rozesłałem wiadomości informujące o całej sprawie. Poczekam na odpowiedzi do końca tygodnia i po tym czasie podaje całą do Marcina.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kasa na koncie!!! ???? Jaki obrót?
Wystarczy zapoznać się z regulaminem ;)

Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Sportingbet.com . Wygraną kwotę należy obrócić 6-krotnie o kursie min 1,50 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Sportingbet.com . Wygraną kwotę należy obrócić 6-krotnie o kursie min 1,50 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
Wymagany obrót nawet mniejszy, na chat powiedziano że x5, a w praktyce okazało się, że chyba było x3, bo teraz obróciłem jakieś 4 razy, a już jest kasa dostępna do wypłaty. W sumie wcześniej nie sprawdzałem, założyłem że to co mówią na chat obowiązuje, a może było jeszcze mniej do obrotu. To tak gdyby kogoś to interesowało ????
 
Do góry Bottom