>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Prosiłbym o poprawę w grupie 3
4 kolejka , 16 listopad
n3r0 - vernix
1. Holandia - Łotwa Powyżej 3.5 2.00 ✅
2. Izrael - Bośnia i Hercegowina Powyżej 2.5 2.20 ✅
3. Maroko v Zimbabwe U23 Powyżej 2.5 1.70 :?: ⛔
4. Livorno - Pro Vercelli Powyżej 2.5 2.15 ✅
5. Avellino - Vicenza Powyżej 2.5 2.15 ⛔
AKO: 34,58
Sportingbet
AKO: 9,46
Maroko wygrało 2:1, a więc trafione AKO to 16,08
s90/Poprawiłem.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupa 2 podliczona do końca. Poczekam do finiszu dzisiejszej rundy i jutro rano będzie tabela.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Grupa 4 podliczona z tabelą po 4 kolejce.
5 kolejka i kolejne do końca tygodnia będą podliczane na bieżąco, kończą mi się nocki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
4 96

46ckm

Użytkownik
Grupa 7
Zauważyłem pare pomyłek w podliczeniu ostatniej kolejki ja i grzegorz mamy niesłusznie zaliczony typ na hiszpanie a Arka ma nieprawidłowo zaliczony typ chile-urugwaj był tam over a nie under
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Grupa 5. i 3. podliczone. Sprawdzać i w razie czego pisać.

Został zaktualizowany także terminarz do ostatniej kolejki fazy grupowej.

Co do grupy 6. Dajmy snajpowi weekend na pokonanie kłopotów z kompem. Jeśli nie da rady to spróbujemy nadgonić z podliczeniami i tabelą. Na tym etapie i tak najważniejsze jest jak najlepiej podawać typy, a nie miejsce w tabeli.
 
Z 665,5K
Dlaczego te typy sa niezaliczone.Pod tym postem byl nastepny taki sam gdzie poprawilem kolejke na 5



6. kolejka 18-19.11.2014

Vidal - zwyciestwo1960

1.Mali -Algieria 1//2,10
2.Etiopia -Malawi 1//2,10
3.Zambia -Wyspy Zielonego Przyladka 1//1,90
4.Gwinea -Uganda 1//2,15
5.Burkina Fasso - Angola 1//1,72

AKO 31,27
Sportingbet

ZŁA KOLEJKA
AKO:0


A ktos ten post usunal teraz
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dlaczego te typy sa niezaliczone.Pod tym postem byl nastepny taki sam gdzie poprawilem kolejke na 5
Pewnie dlatego:
1. Od drugiej kolejki jest w 100% realizowany 3. punkt regulaminu, a więc ZAKAZ EDYCJI POSTÓW. Proszę wszystkich opiekunów grup o stosowanie się do tego punktu. Pozwoli to na uniknięcie sytuacji, że grupy są w różny sposób prowadzone. W razie jakiś kłopotów z podliczaniem służę pomocą na PW.
2. Analogicznie wszyscy uczestnicy mogą odpuścić sobie prośby odnośnie poprawiania błędów w podawaniu typów. W pierwszej kolejce przymknęliśmy oko ale od teraz popraw nie będzie (wyjątkiem może być literówka przy nazwie drużyny, NIE TYPIE CZY KURSIE!). Niezmiennie przy każdym poście z typami musi się znajdować to z kim rywalizujemy i która to jest kolejka oraz pięć typów na dany dzień.
Niech każdy przed zatwierdzeniem swoich typów zastanowi się i sprawdzi to co napisał, by później nie było pretensji do opiekunów.
3. Przy pisaniu postów w tym dziale piszmy z której grupy jesteśmy i podajmy linka do posta. Każdy z opiekunów będzie wtedy wiedział, że tyczy się to jego grupy i szybko załatwi sprawę. Też przy &quot;ligach egzotycznych&quot; podajmy w nawiasie kwadratowym gdzie szukać danego meczu
np. Dover - Staines Town 1.30 [Anglia Blue Square Południe]
pomoże to na szybszym podliczeniu typów.
4. W odpowiednim dziale pojawił się terminarz na kolejne kolejki. Już od dziś można typować mecze na drugą kolejkę.
To chyba tyle na tą chwilę informacji. Powodzenia :smile:
 
Z 665,5K
Prosze skasowac typ2.Valenciennes v Brest x//3,05
I zmienic na Creitel -Nimes x//3,15
Mam mnadzieje ze niebedzie klopotow z tym .Z gory dziekuje

Grupa 5
6 kolejka:- 21.11.2014
zwyciestwo1960 - Esperanza10

1.Valenciennes v Brest x//2,90
2.Valenciennes v Brest x//3,05
3.Clermont Foot v Arles-Avignon x//3,10
4.GFCO Ajaccio v Laval x//3,00
5.Ajaccio v Angers x//2,90

AKO238,55
Sportingbet
s90/ Nie ma edycji postów.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupa 2 podliczona do końca. Tabela wykonana - jest na pierwszej stronie.
Edit: Nie zamieniłem miejsc Psotnicka i Adhemara. Przy kolejnej aktualizacji poprawię.
 
Do góry Bottom