>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
U mnie jest chyba błąd, powinienem mieć 18 punktów, a Ty 15. :cool:
Wszystko jest ok.
W 6 kolejce nie typowałeś wiec -3. Ja zaś jak zauważyłeś mam 15 pkt.
29. Jeżeli użytkownik nie poda typów w danej kolejce, to otrzymuje
automatycznie karę -3 punktów, a jego rywal, niezależnie od AKO (nawet gdy nic nie trafi i AKO wyniesie 0) wygrywa spotkanie (+3pkt.).
W przypadku, gdy obaj nie podadzą typów to para jest karana -3 pkt.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Osiem kolejek w grupie drugiej podliczone. Tabela zaktualizowana.
W razie błędów piszcie tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Witam
Poproszę o usunięcie mojego postu w grupie 7 jest to post 88 a zamiast niego wkleić to typowanie gdyż tam się źle zapisało oraz namieszało.
9 kolejka - 25-26.11.2014.
maer - emil17021
1. Kidderminster v Wrexham typ: 1 @ 2.00 [ Conference Premier]
2. CSKA Moskwa v AS Roma typ: X @ 3.30
3. Zenit St Petersburg v Benfica typ: 1 @ 2.05
4. Anderlecht v Galatasaray typ: X @ 3.30
5. Arsenal v Borussia Dortmund typ: 1 @ 2.37

AKO = 105.81
Sportingbet

Z góry dzięki za spełnienie mojej prośby
s90/ Estetyka będzie poprawiona przy podliczaniu typów. O zmianie kursów nie masz co liczyć.
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Grupa 8 wraz z tabelą ogarnięta - kolejna tabela pojawi się w piątek.
Trzech uczestników z mojej grupy na czarną listę konkursową:
- Ted
- Torunianin
- exterminal89.
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Tabelka w grupie 8 poprawiona - musiałem wstawić punkty za jedną kolejkę dwukrotnie, a inną pominąć, bo większość uczestników miała źle. Gdyby jeszcze coś było nie tak, dawajcie znać ????
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
taka kosmetyczna korekta do terminarza bo spotkania podane na 2004r ;)
s90/ Zrobione. Oczywiście nie będzie błędów jeśli ktoś wpisał 2004 ????
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Mecze jeszcze sie nie zaczęły a dałes mi 0 pkt za błąd w numerze kolejki, oddając dziś typy mogłem oddać tylko na 10 kolejkę a nie 9 jak napisałem. Mój błąd z tym nr kolejki ale czy to powód do anulowania wszystkich typów???
Jest to powód bo jeśli czytałeś regulamin to powinieneś wiedzieć, że dobrze wpisany nr. kolejki jest obowiązkowy i nie ma poprawiania. Wpisałem Ci zero bo nie jesteś z mojej grupy, a snajp się trochę rozpędził i Ci poprawił ten błąd choć jest zakaz edycji w takich przypadkach.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Akurat snajp jest w mojej grupie i poszedł z duchem sportu a nie bezdusznego regulaminu ???? . W związku z taka decyzją czołowa 8 tej grupa została właśnie już ustalona. Powodzenia w następnych rundach.
 
Do góry Bottom