>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Akurat snajp jest w mojej grupie i poszedł z duchem sportu a nie bezdusznego regulaminu ???? . W związku z taka decyzją czołowa 8 tej grupa została właśnie już ustalona. Powodzenia w następnych rundach.
Nie wiem czy duch sportu to faworyzowanie paru uczestników. Myślę jednak, że snajp rozpędził się i dlatego poprawił. Później by zrozumiał swój błąd i na jedno by wyszło. Taki sam regulamin obowiązuje wszystkich i były już podobne sytuacje tak samo poprowadzone. Jakoś inni potrafili na klatę przyjąć swój błąd i walczyć dalej. Do końca jeszcze 3. kolejki i wiele może się zdarzyć.
Zdaję sobie sprawę, że taki rygor dla niektórych wprowadza nerwowość ale biorę udział w tym konkursie już wiele lat i wiem co by się działo gdyby wszystko było na luzie prowadzone. Takie sytuacje widziałem i sam chciałem ich uniknąć.
 
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
Sorry,że poprawiłem nr.kolejki &quot;mkr&quot; dla mnie to tylko nr.kolejki(literówka) i nic nie wnosi do typów.Z drugiej strony to jak trzeba to trzymajmy się rygoru edycji postów bo s90 ma rację.Nie wszyscy potrafią zrozumieć różnicę między błędem błahostką a poważnym błędem.
Nie edytuję już żadnych postów przed zakończeniem kolejki.
 
jeremyjanot 36

jeremyjanot

Użytkownik
Witam,postawiłem over 2.5 gola w meczu ESTORIL - PSV i mimo ze mecz zostal przerwany to typ wszedl wiec prosze o poprawienie rozliczenia mojego pojedynku. Grupa 6
E;Wiem,czekam bo mecz się nie zakończył.
 
intelowiec 68,4K

intelowiec

Użytkownik
Grupa 8 podliczona, tabela uaktualniona. Postaram się wrzucić teraz tabelę po każdej kolejce, żeby było widać, co i jak na końcówkę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
Witam,postawiłem over 2.5 gola w meczu ESTORIL - PSV i mimo ze mecz zostal przerwany to typ wszedl wiec prosze o poprawienie rozliczenia mojego pojedynku. Grupa 6
E;Wiem,czekam bo mecz się nie zakończył.
Już wszystko gra
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
grupa 1 także zrobiona z tabelką, niestety to jest ostatni raz bo jutro raczej nie będę w stanie uzupełnić tabelki o dzisiejszą kolejkę.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
W grupie 3 ja rozumiem, że można nie zaliczyć typów jeżeli podaje się błędnie nazwy drużyny (przez pomyłkę) ale skoro wiadomo, że rywalizuję z kimś i podaje typy a jedynie pomylił mi się numer kolejki i wszystkie typy przez to są anulowane to trochę jest bezsensu.
Tym bardziej, że w regulaminie nie ma nic na ten temat. Poza tym nie rozumiem dlaczego w grupie 3 o wszystkim decyduje zwykły user bez żadnych uprawnień.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Grupy 3 i 5 podliczone. Tabelki też są. Gujon i Esperanza10 zostali zdyskwalifikowani, wszystkie ich pojedynki zostały uznane jako przegrane dlatego niektórzy dostali +3 punkty za początkowe kolejki. Jutro spróbuję podliczyć rano dzisiejszą kolejkę i może pojawią się tabelki przed ostatnią kolejką ale nie obiecuje.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
W grupie 3 ja rozumiem, że można nie zaliczyć typów jeżeli podaje się błędnie nazwy drużyny (przez pomyłkę) ale skoro wiadomo, że rywalizuję z kimś i podaje typy a jedynie pomylił mi się numer kolejki i wszystkie typy przez to są anulowane to trochę jest bezsensu.
Tym bardziej, że w regulaminie nie ma nic na ten temat.
24. Przy kazdym poście z typami musi się znajdowac to z kim rywalizujemy i która to jest kolejka . Opcjonalnie można dodać datę i łączne AKO.
Chyba więcej nie muszę wyjaśniać.
Poza tym nie rozumiem dlaczego w grupie 3 o wszystkim decyduje zwykły user bez żadnych uprawnień.
Bo ten zwykły user podlicza Wam typy i robi tabelkę dlatego, że osoba do tego początkowo wyznaczona nie ma czasu. A do tego :
Głównym moderatorem i zarazem opiekunem tego konkursu od tej pory jest użytkownik sumada90. Od tej pory do niego należą ostateczne decyzje.
Więc uprawnienia mam spore jeśli chodzi o ten konkurs, jeśli tego do tej pory nie zauważyłeś :cool:
E/ Zielony potwierdził;)
 
Do góry Bottom