>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f463/grupa-3-a-114581.html#post4877350

Teoretycznie nie ma edycji, ale chciałbym się zapytać jak mam w razie czego rozliczać typ #1 na kuponie. Wpisałem 1 podczas gdy powinno być 2, kurs jak dla typu na Ajax. Taki błąd oznacza 1,00 bez względu na wynik?
myślę, że jako, że jest pierwsza kolejka to opiekun grupy Ci to jeszcze podaruje i poprawi ten zapis bez unieważniania typu. a typy rozliczają opiekunowie, a nie gracze ;)
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
1 kolejka 09.11.2014
lantz gaara88
1. Valencia - Athletic Bilbao 1 @ 1.571
2. Lyon - Guingamp 1 @ 1.45
3. Slovacko - Sparta Praga 2 @ 1.571
4. Heracles - PSV Eindhoven 2 @ 1.615
5. Szachtar Donieck - Dnipro 1 @ 727
Kurs na Szachtar 1.727
Patrzałem 2 razy żeby nie było literówki i niestety, proszę o dopisanie nie szczęsnej jedynki
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wyjaśnić, dlaczego użytkownik baku193 podał na sobotę 5 typów wszedł mu tylko jeden, w niedzielę po północy wymyślił że &quot;pomylił dni&quot; podał zupełnie inne typy i stare nietrafione mecze ktoś usunął a zostawił nowe typy na dziś.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mógłby mi ktoś wyjaśnić, dlaczego użytkownik baku193 podał na sobotę 5 typów wszedł mu tylko jeden, w niedzielę po północy wymyślił że &quot;pomylił dni&quot; podał zupełnie inne typy i stare nietrafione mecze ktoś usunął a zostawił nowe typy na dziś.
Kolejka jest na niedziele, więc mecze niedzielne podajemy. Pierwsza kolejka, więc mógł się chłopak pomylić.
Podawajcie linki do swoich postów!
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
wcześniej na drugiej karcie pytałem się czy typy należy podawać na niedzielę czy na sobotę też można, odpowiedziałeś że w sobotę też można, uznałem że jest to literówka (W - NA) i nie chciałeś mnie wprowadzić w błąd. Teraz piszesz że każdemu może trafić się błąd, ale trochę tych błędów za dużo. Na dodatek on podaje typy które nie istnieją, pogoń - legia typ legia wygra jednym golem, na Sportingbecie nie można zagrać że jeden zespół wygra jednym golem, kurs to chyba sobie sam wymyślił. I co za chwile jak mu to nie wejdzie to znowu napisze że się pomylił ?
W takim wypadku ja rezygnuje wpiszcie na moje miejsce _radekkk14 bo chyba był zainteresowany.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Źle Cię zrozumiałem. Kolejka jest na 9 listopada (niedziela), więc nie sądziłem, że będą jakieś niejasności z tym związane. Typy można było oddawać od wczoraj, ale tylko na 9.11....
W takim wypadku ja rezygnuje wpiszcie na moje miejsce _radekkk14 bo chyba był zainteresowany.
Ok, w takim razie _radekkk14 wskakuje za Twoje miejsce.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Źle Cię zrozumiałem. Kolejka jest na 9 listopada (niedziela), więc nie sądziłem, że będą jakieś niejasności z tym związane. Typy można było oddawać od wczoraj, ale tylko na 9.11....
Hmmm... A ja się zasugerowałem tamtą twoją odpowiedzią i podałem mecz wczorajszy... Mogę podać typ zastępczy?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
proszę o usunięcie dwóch pierwszych postów z moimi typami, narobiłem błędów, ostatni jest poprawny (grupa 3).
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Racing Club - Banfield 2@ 3.0 proszę poprawienie kursy na 4,6 oraz AKO się zmieni na 519,15
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom