>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
z kolejki numer 5?? no cóż wg regulaminu muszę mieć screeny kursów 2.70-2.90 a ja mam kursy 3.20 więc wszystko jest zgodnie z regulaminem. Ciekawe czemu mnie tak atakujesz? Ja tylko kulturalnie poprosiłem moderatora białasa aby poczekał aż sprawa z tobą się wyjaśni
Czemu dwóch spraw jednoczesnie nie można rozwiązać.Ktoś tam sie domagał screnów .Kiedy ja go poprosiłem o dziwo umilkł .Ciekawe dlaczego ,może tylko potraficie narzekać na modów.A od siebie nic nie oczekujecie.Zastanówcie się troche!!
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Białas mi chodziło tylko oto, żebyś poczekał i później rozwiązał tamtą sprawę a nie żebyś zarzucił załatwianie tamtej drugiej sprawy, czytając 33 i 34 stronę tego tematu kompletnie sie gubiłem, raz chodzi o dobermana raz o łysego, dlatego wystosowałem taką prośbę. A sprawa łysego jeśli jest wątpliwa to jak najbardziej jestem za jej rozwiązaniem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Widze teraz już uspokojenie twoje wpierw były tutaj twoje apelacje i wogóle miałeś najwięcej do powiedzenia a teraz się podlizujesz do Białas, Przemyśl wpierw co piszesz a później patrz na konsekwencje Pozdro ????
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Widze teraz już uspokojenie twoje wpierw były tutaj twoje apelacje i wogóle miałeś najwięcej do powiedzenia a teraz się podlizujesz do Białas, Przemyśl wpierw co piszesz a później patrz na konsekwencje Pozdro ????
A o czym ty teraz mówisz?? marcin dał mi sensowne ostrzeżenie więc załatwiam sprawy zgodnie z pkt. 3 a ty ciągle na mnie wjeżdzasz i atakujesz. To nie jest chyba sprawiedliwe.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja wcale cię nie atakuje , Ty najwięcej miałeś do powiedzenia a teraz już spuściłes z tonu może przypomne ci rozmowy nasze na PW ????
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Ależ proszę cię bardzo i przy okazji ujawnimy jakie to piękne słowa kierowałeś do mnie wczoraj na gg (Biorąc rozumowanie niektórych, kopie to żaden dowód bo możesz je łatwo zmienić). Nie spuściłem z tonu ale trzymam się 3 punktu regulaminu, gdyż jestem fair uczestnikiem tego konkursu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ależ proszę cię bardzo i przy okazji ujawnimy jakie to piękne słowa kierowałeś do mnie wczoraj na gg (Biorąc rozumowanie niektórych, kopie to żaden dowód bo możesz je łatwo zmienić). Nie spuściłem z tonu ale trzymam się 3 punktu regulaminu, gdyż jestem fair uczestnikiem tego konkursu.
Widocznie słowa były prawdą ???? Więc czekajmy na rozstrzygnięcie
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
No proszę dawaj te kopie PW tylko odrazu mówię że biorąc wasze rozumowanie odnośnie np. screenów to uważam że mogłeś je sfabrykować i dla mnie to żadne dowody, więc albo powiesz w końcu czemu ciągle mnie atakujesz albo daj mi w końcu spokój ????
 
Z 0

zulw1

Użytkownik
ale wy jesteście dziwni ludzie ja wiem na bank że było poniżej 2.05 kogo wy chcecie oszukać. Dlaczego nie powiecie że wam na kasie zależy od razu.Przecierz to jest śmiezne maja siedzi cały czas na forum i betsson ponieważ sprawdza wszytskich i wszytsko ja tekże akurat obstawiałem i zastanawiałem się nad tym meczem lecz nie dałem z powodu niższego kursu. A tak pozatym konkurs jest dla ludzi którzy ukończyli 18 rok życia a nie wszyscy są pełnoletni. Czyli wszytsko co jest w regulaminie to nawet moderatorzy olewają.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Panowie skoro mamy przestrzegać tak skrupulatnie regulaminu jak WY (userzy) tego chcecie to może najlepiej do dzisiaj do godziny 22 każdy wyśle zdjęcie bądź też skana ze swoją legitymacją szkolną, dowodem, paszportem bądź czymkolwiek co poświadczy o tym, że ma 18 lat i ma prawo wziąść udział w konkursie ...

Niech każda drużyna również do godziny 22 poda wszystkie screeny jakie zrobiłą podczas tych kolejek w lidze Champion...

Jestem pewien, że Wszyscy i to bez wyjątku tych screenów nie dadzą ... Wtedy będziemy mogli stwierdzić, że to każda drużyna złamała regulamin i najlepiej zamknąć konkurs ...
Jeśli drodzy userzy jesteście tak uczciwi i sprawiedliwi to to pokażcie ...

Dać ludziom coś zarobić a się o to pozabijają ...
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
spoko ja mogę zrobić screen mojego dowodu albo prawka a co do kursów to moje kursu z tej kolejki nie wymagają trzymania screenów ale jeśli bardzo chcecie to ja takowe mogę pokazać.

P.S Przypominam, że cała afera dotyczy prawdopodobnego występku moderatora, więc niech modzi też sie poddadzą weryfikacji tak dla równości i sprawiedliwości.
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
A ja wogóle nie widzę problemu w Betsson na LIVE CZACIE babka powiedziała że kurs na mecz Wolfsburg - Werder został wystawiony 1,95 wię jak taki został wystawiony to nie ma dyskusji bo kurs nie szedł w górę tylko malał z 1,95 na 1,90 pytałem ja babki na LIVE i pytał Łysy, KAŻDY może zapytać i sie dowiedzieć od niej że na Werder nie było powyżej 2,00 a ona chyba wie najlepiej po konsultacji z działem zakładów.

Marcin miał rozmawiać z babką i zapewne powie mu to samo że kurs wystawiony był 1,95 i nie był większy więc tu jest po sprawie jak dla mnie jeśli któś oszukuje to niech ma odwage się przyznać. Znam Dobermana nieraz z nim rozmawiałem i jest z niego spoko ziom i najwidoczniej musiał zobaczyć inne spotkanie i się pomylił.

Jedno napewno jest pewne, że na Werder w ofercie Betsson nie było większego kursu niż 1,95. Zobaczymy co odpisała babka Marcinowi.
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
Gofer ja również jutro będę rozmawiał z kimś na LIVE CZACIE a poza tym napisałem maila do betsson, żeby wysłali mi jaki był max kurs na te spotkanie. Mam nadzieje, że takie dowody będą wystarczające dla Marcina i wtedy poznamy jego sprawiedliwy wyrok ????
 
erka 1

erka

Użytkownik
Jestem bezstronny w tym konflikcie, ale chcialbym cos napisac bo widze ze troche sie pokrecily te wszystkie klotnie. Takze dzien wczesniej ustalalem z kolega z druzyny typy i tez podawalismy Werder jako jeden. Dopiero po zobaczeniu kursow na betsson zrezygnowalismy bo nie zaliczal sie do 2 bramek, czyli mial kurs mniejszy niz 2,01. Wydaje mi sie ze to jest jasne i zostaly poparte wieloma dowodami i nie rozumiem czemu wszyscy Moderatorzy jak i Admin Marcin probuja teraz znalezc jakies inne &quot;sztuczki&quot;, ze tak brzydko to nazwe, aby usprawiedliwic te druzyne. Mysle ze jak zostal kurs zwiekszony to jakas kara powinna byc bo widze ze wiekszosc druzyn chciala dac Werder jako typ, to tez mogli tak zrobic? Jako kapitan druzyny bioracej udzial w ostatecznym etapie tego konkursu uwazam ze to co sie wydarzylo jest niedopuszczalne, tym bardziej ze w druzynie sa Moderatorzy i Admin... ???? Mam nadzieje ze ta sprawa zostanie sprawiedliwie rozstrzygnieta. Pozdrawiam
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mi nie chodzi tylko o dzisiejsze screeny kolejki, ale wszystkie jakie były ... Chcieliście sprawiedliwości więc ujawnijmy wszystko ... Ja tutaj nie rządzę, ale ta rozmowa i ciągła kłótnia mnie już dobija ... Żal mi patrzeć na to, że ludzie dla 80 zł tak skaczą sobie do oczu ...
 
tediboyz 0

tediboyz

Użytkownik
No ale wybacz patrolinho jak sprawa dotyczyła realu to wszystko szybko się wyjaśniło ale w tym przypadku sprawa się ciągnie, ale już niedługo jutro będę rozmawiał z kimś na live czacie w betsson.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
No ale wybacz patrolinho jak sprawa dotyczyła realu to wszystko szybko się wyjaśniło ale w tym przypadku sprawa się ciągnie, ale już niedługo jutro będę rozmawiał z kimś na live czacie w Betsson.
Sam pisałeś, że wielu nie ma 18 lat więc nie powinni brać udziału w konkursie ... Ja napisałem 2 sposoby na sprawiedliwość przy czym oba eliminują wszystkie drużyny z konkursu jestem wręcz pewien ... Poza tym widzę, że wielu z Was ma co raz to więcej wątpliwości i skarg co do innych drużyn ... Więc moze przy tak ogromnej aferze sprawdźmy każdego i zobaczymy kto tak na prawdę trzymał się regulaminu ... Już tutaj nie bronię Marcina i jego drużyny tylko to jest w trosce o Was... Przecież Wy jesteście zawsze tacy uczciwi ... Więc ja bym to chętnie sprawdził ;)
 
Do góry Bottom