>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

P 0

pawlik261

Użytkownik
Cytacik z pewnego wypasionego filmy &quot;Godfather give me justice...&quot; Dzięki Marcin za rozwiązanie sprawy, a co do ciebie Doberman to nie zależy mi na tym abyś wypełnił warunki naszego zakładu ????
A co do ciebie Tedi ???? Powiem ci tyle jesteś śmieszny boisz się rywalizacji i to jest twoja wada jesteś człowiekiem bez honoru i dumy, to mi wystraczy
I kto tu się boi rywalizacji co doberman ??? zachwałeś się jak bohater twojego nicku na forum, sam nie obliże kości ale drugiemu nie da, wyrażajac to w prosty sposób sami przegraliście przez własną głupotę m.in bezpotrzeby zawyżajac kurs na werder ( być moze przez pomyłkę ale jednak ) a teraz odegrałeś się na tedim blokując go na forum a Więc z całym szacunkiem pytam jeszcze raz kto tu się boi zdrowej rywalizacji ???? Nieraz tak jest , że jak większość userów a nawet twój kolega marcin-odra mówi, ze nie masz racji to moze tak jest ? warto się zastanowić nad tym ?? Wiem, że cieżko się przyznać do porażki, bo w grupie pzregraliście z nami w stosunku 7-2, na coż taka jest zdrowa rywalziacja raz sie wygrywa a raz sie przegrywa ale trzbea umeić przegrywać !!! Powtórzę jezcze teraz przegraliście na własne życzenie i słusznie zostaliście zdyskwalifikowani !
Napisałeś, że tedi jest czlowiekeim bez honoru, ale jeżeli nie przemyślisz swojej decyzji o zablokwani tediego a tym samym to nie bedę maił o tobie wyskiego mniemania jak również podejrzewam reszta userow a nawet moderatorów. Twoja decyzja była poprostu niesprawiedliwa!

P.S Przemyśl to bo taka cenzurka rzuca złe światło na forum, a t co myślą użytkownmicy forum jest najważniejsze !
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego Tedi sam chciał blokady więc zastanów się co piszesz , Sam was zdyskwalfikował więc czytaj ze zrozumieniem posty
 
P 0

pawlik261

Użytkownik
Masz racje co do konkursu, zwracam ci honor, poniosło mnie ale z tym banem na forum to chyba troche przesadziłeś nie sądzisz ? Tak szczerze, chcesz się poprostu odegrać ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, jak napisałem wcześniej temat blokuje.

Wszystkie niezgodności zgłaszać indywidualnie na adres e-mail: [email protected] . Wszystkie meile zostaną w sobotę rozpatrzone.

Kolejka 7, ostatnia, zostanie rozegrana również w sobotę.

Niech wygrają najlepsi...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A co do ciebie Tedi ???? Powiem ci tyle jesteś śmieszny boisz się rywalizacji i to jest twoja wada jesteś człowiekiem bez honoru i dumy, to mi wystraczy
Wiesz piesku jakoś twoje słowa są dla mnie puste, bo pomimo wyroku marcina i tak nie pogodziłeś sie z porażką to 1 a 2 ja chociaż słowny jestem a ty nie chyba że jednak spełnisz te swoje pogróżki z wczoraj z gg kiedy to ładnie powiedziałeś, że przyjedziesz do mojej wioski i mi napierdolisz (proszę dajcie mi ostrzeżenie zależy mi się).

A teraz kolejna sprawa do moderatorów i admina ( wszystkich poza pieskiem), mam pewne wątpliwości co do postawy drużyny All Star Team:
1. kolejka: ów drużyna bierze udział
2, kolejka: również
3. kolejka: All Star (benek16) spotyka się z Pędzącymi Kuflami (Beau) i co All star nie podają typów wiec walkower dla kufli
następuję 4 kolejka w której to benek znowu przypomina sobie, że trzeba typy dawać to samo czyni również w kolejce 5. Dziwny zbieg okoliczności drużyna moderatora nie podaje typów całkiem przypadkiem w starciu z innym modem, który jest na najlepszej drodze do wygrania konkursu więc każde 3 punkty są mu bardzo potrzebne.

Odrazu mówię wam, że wasza riposta w stylu &quot;odgrywasz się bo przegrałeś...&quot; tylko mnie rozbawi bo mój mecz z tym co zauważyłem nie ma nic wspólnego. Po tym co zrobił piesek (Marcin wydał wyrok a on jak gdyby nigdy nic podaje wynik meczu MGPW 3-2 Lads From Szczecin. Czyżby moderator zlewał na zdanie Admina?? Albo może nie przeczytał najnowszych doniesień o sprawie, w którą jest zamieszany) zdecydowałem, że ten konkurs to jedna wielka kaszana i dlatego Lads From Szczecin wycofują się bo nie mamy zamiaru brać udziału w tym cyrku (tak człowieczku z dumą i honorem uciekamy...).



Wiem, że sam nic nie wskóram i mam to gdzieś.
Chyba tym postem przesadził ,obrażając kogoś pieskiem.dodatkowo w smieszny sposób coś sobie wymysla ,heh dobre to było że specjalnie się podłozylismy.A nawet gdyby ,to ciebie to nic nie powinno obchodzić!!!Ja moge sobie typowac jak chce lub nie oddawać typów... :jupi:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Drużyna All-Star Team chciałaby zobaczyć screny tych meczy.

IV Kolejka
All-STar Team - JWP Mafia

Francuska 1. Liga 2007-05-19 20:45
Saint Etienne - Marseille
typ: 2 kurs: 2,15

6 kolejeczka.

All-Star Team - Kaczory

3.) Liga Mistrzów
Środa 2007-05-23 20:45
Liverpool - AC Milan
Typ: Pierwsza połowa - 2 Kurs: 2,90
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Drużyna All-Star Team chciałaby zobaczyć screny tych meczy.
Dziwny post ????

Co do typu Marseille kursy byly w granicy 2.30 - 2.15 potwierdzi to stronka betbase a co do prowadzenia milanu do HT to na remis do przerwy bylo miedzy 1,90 a 2,0 ale ile bylo na wygraną Milanu do HT nie wiem.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Drużyna All-Star Team chciałaby zobaczyć screny tych meczy.
Dziwny post ????

Co do typu Marseille kursy byly w granicy 2.30 - 2.15 potwierdzi to stronka betbase a co do prowadzenia milanu do HT to na remis do przerwy bylo miedzy 1,90 a 2,0 ale ile bylo na wygraną Milanu do HT nie wiem.
Wiesz co mi tam jakaś strona drużyna All star chciałaby mieć potwierdzenie w screnie.Jest zapis w regulaminie od 2.0-2.20 oraz 2.70-2.90,powinnien być obrazek z powierdzeniem.Czemu dziwny post,wszyscy tak zawsze dopatrywali się złamania regulaminu jeśli tak się &quot;bawimy&quot; ,to też trzymam się regulaminu.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
powierdzeniem.Czemu dziwny post,wszyscy tak zawsze dopatrywali się złamania regulaminu jeśli tak się &quot;bawimy&quot; ,to też trzymam się regulaminu.
Dziwny post bo:
Po 1 o nic nie walczycie juz, mam wkleić całą tabelkę??
Po 2 poszliscie głeboko bo czemu akurat teraz ockneliscie sie i chcecie screen z soboty? Czemu nie chcieliscie w niedziele, poniedzialek, wtorek, tylko w piątek? Dzień przed koncem, nawte nie końcem gdyz zostal tylko jeden mecz.
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Co ciebie to obchpodzi .Taki jest regulamin i trzeba go przestrzegać ,przez cały konkurs to mówicie.
Oczywiscie, tylko zastanawia mnie czemu tak późno na to wpadles, ja mowilem o tym to fakt, ale interweniowalem w trybie NATYCHMIASTOWYM :mrgreen:
W sumie moge zabrac głos, gdyz 3x pisałem tutaj ze byłem pewny, bardzo pewny, nawet 10000000000000% (dałem w procentach) co do Fc Typer, Castilii, kursu Dobermana i wszystko sie zgadzało, teraz napisze bo widze i wiem, że kurs na Marseille nawet nie spadł ponizej 2,10 na 10000000000000000000% :mrgreen: i wiesz co? Mam racje. To tyle w kwestii wyjaśniającej. I jeszcze jedno to ja znalazlem 3 niepawidłowosci, które wyszly na jaw...gdyby Mafia zawałkowała w trybie NATYCHMIASTOWYM bym to zgłosił, szybciej niż kto kolwiek by zdolał nawet tu zajrzeć...ich strata punktów to nasze pewne 2 miejsce a tak trzeba walczyć!! Takie to moje zdanie :mrgreen:
Pozdro
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
fcbiałas ja jestem z teamu JWP MAFIA

poczytaj sobie to:
SystemSystem
Initial Question/Comment: problem
19:28:19 SystemSystem
Witamy w Obsłudze Klienta Betsson.
19:28:19 SystemSystem
https://www.betsson.com/pl/customer-service/
19:28:19 SystemSystem
Magdalena has joined this session!
19:28:19 SystemSystem
Connected with Magdalena
19:28:34 AgentMagdalena
Drogi/a Marcin, Witamy w obsłudze klienta Betsson, nazywam się Magdalena.W czym mogę pomóc?
19:28:55 CustomerMarcin
witam
19:29:53 CustomerMarcin
czy mógłbym się dowiedzieć jaki był kurs na spotkanie Saint Etienne - Marseille spotkanie odbyło się w sobotę interesuje mnie kurs na marsylie
19:30:49 CustomerMarcin
jeśli by było można sie dowiedziec jaki był kurs o godzinie 14.00 bylbym bardzo wdzięczny
19:32:09 AgentMagdalena
Chwileczkę
19:32:15 CustomerMarcin
oki czekam
19:32:29 AgentMagdalena
Muszę się z skontaktować z działem zakładów
19:32:42 CustomerMarcin
Rozumiem
19:38:05 AgentMagdalena
2,25
19:38:27 CustomerMarcin
taki był wystawiony ?? czy o godzinie 14.00
19:38:45 CustomerMarcin
zmalał może ten kurs do 2,15?
19:40:10 AgentMagdalena
Chwileczkę
19:40:49 CustomerMarcin
ok
19:41:30 AgentMagdalena
Zmalał, lecz później
19:41:48 CustomerMarcin
a można wiedzieć do ile?
AgentMagdalena
2,15 - o 14-stej był wciąż 2,25
19:45:12 CustomerMarcin
ok dziękuje BARDZO
jak widzisz fcbialas nawet jescze kurs był większy a później 2,15 jeszcze Erka powinien miec screena i bedzie po sprawie a jak dalej bedziesz miał wątpliwości to z panią M pogada sobie Marcin-Odra


wasz problem został chyba rozwiązany

POZDRO !
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dość kłótni ostry poglądów nieiwem kto otwarł temat ale jeżeli dojdzie do jeszcze jednej kłótni zamkne go a panów z ostrym językiem wynagrodze !. Problem uważam za rozwiązany
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
fcbialas mowisz masz niedowiarku



Widze ze niektorzy chca za wszelka cene zdobyc te nagrody :spokodfhgfh:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dziekuje Ted.
Nie Ted, z tego co sie dowiedziałem to i tak nie mamy szans na nagrody ,ale ja sie trzymam regulaminu.

JWP MAFIA
3. Użytkownik, który podaje typ w granicach kursu 2,00-2,20 oraz 2.70-2.90 ma obowiązek zrobienia screenu tego zdarzenia wraz z kursem z oferty Betsson.Taki screen należy 7 dni trzymać na dysku twardym. Po tym czasie można usunąć
Panowie przecież wy tak pilnujecie regulaminu....
 
Do góry Bottom