>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
:;/: chciałbym zgłośić ze drużyna All-Star Team w meczu z Barceloną dała taki sam mecz co Barcelona: Valencia - Chelsea. Barcelona dała typ 2 a All-Star Team typ: 1x. Proszę to rozpatrzyć zgodnie z regulaminem.
usuniete.
Nie martw sie i tak nie wygrasz nawet w taki sposób .
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Moderatorzy którzy biorą udział w konkursie Betsson lig mogą np: zmienić post tak żeby inny moderator tego nie zauważył ??oczywiscie również unser
Po pierwsze jak chesz to rób skany
Po drugie jak ci cos nie pasuje nie musisz typować .
Po trzecie ludzie co wy chcecie od nas.Ja nic w życiu nie zmieniłem ,na tym forum w konkursie żeby wygrał.Poza tym kiedys była taka sytuacja ,wtedy Marcin prawie wywalił moderatora (który juz opuscił nasze forum)
Po czwartek ludzie pokazcie że jesteście lepsi od wszystkich i wygrajcie bez żadnego napinania sie i ......To dopiero bedzie respect.
Po piąte zapomniałem dodać na dole w pierwym rogu masz edycje że nawet moderator cos edytował wiec wszystko masz napisane.Jak bys nie widział napisz to zrobi skana i ci zaznacze ,grubą linią.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A skąd ta pewność. Ja bym bardzo chciał aby barcelona wam dołożyła
heh chcieć to nie zawsze znaczy móc.Chciałbys żeby oni wygrali bo jesteśmy pierwsi w lidze .Tak sie podniecałeś tą wygrana we wczesniejszej fazie .Teraz my sie przyłozymy na maxa i wygramy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolejne kłótnie pociągną do odpowiedzialności wszystkich ! więc radze się dostosować i nie wchodzić w konflikty

Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystko zostanie uwzględnione w podliczaniu końcowym, więc spokojnie i wstrzymajcie się z oskarżeniami.

To co mieliście napisać, napisaliście. Więc już nie musicie dziesięć razy tego samego problemu poruczać.

Bez odbioru
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
3 kolejka
Kaczory FC - Szczyle

1. Piłka Nożna &gt; Liga Mistrzów
Środa 2007-04-11 godz. 20:45
Liverpool - PSV Eindhoven typ: 1/1 2.15

2. Piłka Nożna &gt; Liga Mistrzów
Środa 2007-04-11 godz. 20:45
Bayern München - AC Milan typ: 1/1 3.55
Druzyna szopcia podala nieprawidlowe typy (1/1 nie wchodzi w rachube jak dobrze przeczytalem reg.), one i tak nie weszly ale chodzi o to by inni nie popelniali tych samych bledow.
Pozdro
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
:;/: chciałbym zgłośić ze drużyna All-Star Team w meczu z Barceloną dała taki sam mecz co Barcelona: Valencia - Chelsea. Barcelona dała typ 2 a All-Star Team typ: 1x. Proszę to rozpatrzyć zgodnie z regulaminem.
usuniete.
Nie martw sie i tak nie wygrasz nawet w taki sposób .
sorry ale mozna podac typy nastepnie usuwac post i dawac nowe???? przepraszam ale to juz jets kompletnie nie fair... fcbialas sam przyznaj czy to jest w porzadku?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Panowie dlaczego nikt nie poruszył mojej kwestii w sprawie druzyny Salamandria?? :-?
Drużyna Salanadrii trochę namieszała, jednak wszystko jest w porządku. Po prostu edycja była związana z poprawieniem typu z 2 na x2 (jednak kurs zdarzenia się zgadzał). Małe uchybienie, jednak w porę poprawione.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
widac niektorzy traktuja ta zabawe zbyt powaznie... w koncu czego sie nie robi dla kilku zl
Po pierwsze koles napisał wiec usunalem post .Mecze sie nie zaczeły ja nie widze problemu.Chyba przed meczem mozesz sobie usunąć post albo poprosic moderatora i jakąs korekte.Widze ze jednak ty tu masz stosunek do kasy bo własnie ,co chwila widze jakis sępów którzy patrzą gdzie tu mój przeciwnik popełnił bład bo inaczej wygrac nie potrafia.Ja sobie wyobrażam co ty byś zrobił dla kilku złotych ale zachowam to dla siebie.Ty jak chesz żeby ci sie kopsnąc na jakiez zarcie to poprostu powiedz.I na drugi raz takie komentarze sobie zachowaj dla siebie.
 
bodzio1972 0

bodzio1972

Użytkownik
widac niektorzy traktuja ta zabawe zbyt powaznie... w koncu czego sie nie robi dla kilku zl
Po pierwsze koles napisał wiec usunalem post .Mecze sie nie zaczeły ja nie widze problemu.Chyba przed meczem mozesz sobie usunąć post albo poprosic moderatora i jakąs korekte.Widze ze jednak ty tu masz stosunek do kasy bo własnie ,co chwila widze jakis sępów którzy patrzą gdzie tu mój przeciwnik popełnił bład bo inaczej wygrac nie potrafia.Ja sobie wyobrażam co ty byś zrobił dla kilku złotych ale zachowam to dla siebie.Ty jak chesz żeby ci sie kopsnąc na jakiez zarcie to poprostu powiedz.I na drugi raz takie komentarze sobie zachowaj dla siebie.
Tak delikatnie sie wtrącę.
1. Piłka Nożna to przede wszystkim gra błędów za które się płaci w różny sposób, jezeli ktoś tego nie potrafi zrozumieć to trudno, a tak chyba jest w tym przypadku.
2. Kultura wypowiedzi i jeszcze raz kultura wypowiedzi!!!
3. Po głębszej analizie tego tematu uważam, że większość kłótni jest za sprawą Moderatora &quot;fcbialas&quot;, nawet tych niedotyczących jego drużyny. Administrator powinien na to zwrócić uwagę.

Narazie to wszystko.
Pozdrawiam
 
bodzio1972 0

bodzio1972

Użytkownik
Spotkanie 3 kolejki FC BOBASY - Spider KOKSY

1. Pomyłki się zdarzają, ale trzykrotna zmiana postu to już przesada.
2. Zauważono jedno powtórzone spotkanie, a drugiego już nie. :wowsdf:

Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie jak już pisałem pociagne do odpowiedzialności ostatni raz tak pobłażliwie. FcBialas kolejnym razem edytowania konsultuj ze mną itd.
Pozdrawiam
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Chciałbym pogratulować barcelonie tak trzymajcie chłopaki. Aha jeszcze mam proźbę do fcbialas weź juz nie komentuj bo to się nieprzyjemne robi. Zostaw to doberman90 lub Marcinowi.O bo oni bardziej panują nad wszystkim. Są bardziej dojrzali z tego co widzę. Z góry dzięki
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
O moja dojrzałośc sie nie martw. Jeśli piszesz o mojej to na pewno ty masz z tym problem ale niestety to nie moja sprawa. Do tego na pewno nie bedziesz mi mówił co ja mam robic ,jak bedzie mi sie chciało to bede komentował ,tak jak ty robisz to od pierwszej strony.Super Barcelona miała wielkiego farta z Chelsea która strzeliła gola w 90 min ale taka jest piłka czasem sprawiedliwa czasem nie. Koniec napinki jeżeli masz jakieś kolejne komentarze zbędne itp. kieruj się do mnie na PW



W tej kolejce wielkie spotkanie między nami postaram ci udowodnić kto jest lepszy.


Edit By Doberman90
 
Do góry Bottom