>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
złamanie regulaminu przez drużyne Pędzące Kufle
prosimy o walkowera
o to ten post
Pędzące Kufle - REAL MADRYT CASTILLA

Gimnasia La Plata - Banfield 1 2.10 Argentinean Clausura 2007-03-25 19:00
Elche - Valladolid X 2.80 Hiszpańska Segunda Division 2007-03-25 20:30
Friburguense - Boavista 1 1.45 Brazilian Campeonato Carioca 2007-03-25 21:00
rafalre (c)
codzi o mecz Elche - Valladolid

a my byliśmy pierwsi

prosze o rozpatrzenie bo zdarza się to już coraz częciej a za pierwszym razem było tylko ostrzeżenie
prosze czytać dokładnie regulamin

wlazly11(c) REAL MADRYT CASTILLIA
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ze względu na to, iż wkradł się błąd w terminarzu dla I ligi, który został poprawiony dopiero ok godz. 18 z powodu mojego wyjazdu, typy od wszystkich osób będą zaliczone (mowa o powtarzających się spotkaniach)
 
bodzio1972 0

bodzio1972

Użytkownik
Skarga przyjęta... walkoweru nie będzie tym razem, ale od następnego czasu będę w taki sposób karał. Typ drużyny przeciwnej nie zostanie oczywiście zaliczony
Ponawiam swoją skargę. Dodam, że chodzi o II ligę, 6 kolejkę

Proszę o werdykt w tej sprawie
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tak ogólnie patrze że każdy próbuje wygrać przez jakies nieprawidłowości ,a nie w normalnej walce ,to co widze to co niektórzy ciagle czegoś się domagają ,to oznacza że jesteście leszczami typowaniu i chcecie wygrać w każdy inny sposób niż w pojedynku na typy.Dobrze że Marcin to ogarnia ,a tu widze że ktoś się znów odwołuje,sadze że Marcin zadecydował i zdania nie zmieni. :zy3ou: ehh... ludzie.
 
wlazly11 0

wlazly11

Użytkownik
jak coś to każdy mecz wygraliśmy przez typowanie i bez zadnych walkowerow ale po to jest reagulamin aby się do niego stosować . I dzięki temu jesteśmy na 1 miejscu !!!!
 
bodzio1972 0

bodzio1972

Użytkownik
Tak ogólnie patrze że każdy próbuje wygrać przez jakies nieprawidłowości ,a nie w normalnej walce ,to co widze to co niektórzy ciagle czegoś się domagają ,to oznacza że jesteście leszczami typowaniu i chcecie wygrać w każdy inny sposób niż w pojedynku na typy.Dobrze że Marcin to ogarnia ,a tu widze że ktoś się znów odwołuje,sadze że Marcin zadecydował i zdania nie zmieni. :zy3ou: ehh... ludzie.
1. Regulamin jest po to żeby go respektować, bo po coś w końcu został stworzony.

2. Ktoś taki jak Administrator nie powinien rzucać słów na wiatr, bo to podważa jego autorytet.

3. Co do &quot;Leszczy&quot;, jest to dla mnie sformułowanie obraźliwe, a chciałem zauważyć, że kolega jest Moderatorem

:zoltakartka:
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
Tak ogólnie patrze że każdy próbuje wygrać przez jakies nieprawidłowości ,a nie w normalnej walce ,to co widze to co niektórzy ciagle czegoś się domagają ,to oznacza że jesteście leszczami typowaniu i chcecie wygrać w każdy inny sposób niż w pojedynku na typy.Dobrze że Marcin to ogarnia ,a tu widze że ktoś się znów odwołuje,sadze że Marcin zadecydował i zdania nie zmieni. :zy3ou: ehh... ludzie.
1. Regulamin jest po to żeby go respektować, bo po coś w końcu został stworzony.

2. Ktoś taki jak Administrator nie powinien rzucać słów na wiatr, bo to podważa jego autorytet.

3. Co do &quot;Leszczy&quot;, jest to dla mnie sformułowanie obraźliwe, a chciałem zauważyć, że kolega jest Moderatorem

:zoltakartka:
4. Protest był zgłoszony jeszcze przed rozpoczęciem się naszych wytypowanych spotkań, tak że nie wiedzieliśmy jeszcze czy coś trafimy czy nie i nie ciskamy się tego powodu że nic nie trafiliśmy tylko dlatego że ktoś sobie regulaminem mordę (za przeproszeniem) wytarł i ujdzie mu to na sucho!!!
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
Kiedy bedą uzupełnione wyniki meczów i tabele w III lidze bo sie troszkę pogubiłem na którym miejscu jesteśmy ;-) ???

barcaR (c)
 
homer1982 0

homer1982

Użytkownik
To jeżeli mamy się neidomagać respektowania regulaminu i walkoweru za brak jego przestrzegania to może wogóle wykreślić większość punktów, bo po co on. W każdej kolejce ludzie popełniaja błędy w postach i czemu ma to uchodzić na sucho-niekoniecznie walkower ale jakieś sankcje muszą być bo wtedy Ci co przestrzegają sie starają aby post był zgodny z regulaminem traktowani są gorzej niż Ci co nieszanuja jego punktów. popieram prawie wszystkie skargi bo jak się przyjrze typom w każdej kolejce to błędy są widoczne gołym okiem-a najlepsze że Ci co je popęłnili jeszcze obrażają tych co je im wtknęli bo wiedzą,że im nic nie grozi. To już 6,7 kolejki i jak do tej pory pojawiają się błędy to znaczy że Ci co je popęłniają mają wszystkich i wszystko w d....Tak być niemoże.
 
3bynio 0

3bynio

Użytkownik
To jeżeli mamy się neidomagać respektowania regulaminu i walkoweru za brak jego przestrzegania to może wogóle wykreślić większość punktów, bo po co on. W każdej kolejce ludzie popełniaja błędy w postach i czemu ma to uchodzić na sucho-niekoniecznie walkower ale jakieś sankcje muszą być bo wtedy Ci co przestrzegają sie starają aby post był zgodny z regulaminem traktowani są gorzej niż Ci co nieszanuja jego punktów. popieram prawie wszystkie skargi bo jak się przyjrze typom w każdej kolejce to błędy są widoczne gołym okiem-a najlepsze że Ci co je popęłnili jeszcze obrażają tych co je im wtknęli bo wiedzą,że im nic nie grozi. To już 6,7 kolejki i jak do tej pory pojawiają się błędy to znaczy że Ci co je popęłniają mają wszystkich i wszystko w d....Tak być niemoże.
???? dobrze gada ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kiedy bedą uzupełnione wyniki meczów i tabele w III lidze bo sie troszkę pogubiłem na którym miejscu jesteśmy ;-) ???

barcaR (c)
Po 5 kolejkach jesteście na 5 miejscu.
6 kolejka jest nie podliczona, dlatego nie jest wprowadzona do tabeli. Jak podliczycie sobie typy to wtedy wprowadzę wszystkie wyniki do tabeli.
 
bodzio1972 0

bodzio1972

Użytkownik
Ze względu na to, iż wkradł się błąd w terminarzu dla I ligi, który został poprawiony dopiero ok godz. 18 z powodu mojego wyjazdu, typy od wszystkich osób będą zaliczone (mowa o powtarzających się spotkaniach)
Jeszcze jedno i na tym już zakończe.

Skoro wkradł sie bład w terminarzu I ligi, co to ma wspólnego z II ligą?

Dziękuję za wysłuchanie.
Pozdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Niechodziło o jakąś uraze ,bo tak to nuż bym dawno się wtrącił do dyskusji ja sobie obserwowałem bardzo spokojnie.Jak moja drużyna przegra to nawet nie myslimy żeby szukac czegoś u przeciwników ze jama zle poprostu przegraliśmy.Moje zdanie jest ciagle to samo jak tak ktoś szyka ciagl sie odwołuje znaczy ze w normalny sposób nie wygrał.Dokąldniej chodzilo o to że ktos sie już po raz drugi odwoływał w tej sprawie,To na tyle.Koniec tematu ,radze zakonczyć.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Tak ogólnie patrze że każdy próbuje wygrać przez jakies nieprawidłowości ,a nie w normalnej walce ,to co widze to co niektórzy ciagle czegoś się domagają ,to oznacza że jesteście leszczami typowaniu i chcecie wygrać w każdy inny sposób niż w pojedynku na typy.Dobrze że Marcin to ogarnia ,a tu widze że ktoś się znów odwołuje,sadze że Marcin zadecydował i zdania nie zmieni. :zy3ou: ehh... ludzie.
1. Regulamin jest po to żeby go respektować, bo po coś w końcu został stworzony.

2. Ktoś taki jak Administrator nie powinien rzucać słów na wiatr, bo to podważa jego autorytet.

3. Co do &quot;Leszczy&quot;, jest to dla mnie sformułowanie obraźliwe, a chciałem zauważyć, że kolega jest Moderatorem

:zoltakartka:
4. Protest był zgłoszony jeszcze przed rozpoczęciem się naszych wytypowanych spotkań, tak że nie wiedzieliśmy jeszcze czy coś trafimy czy nie i nie ciskamy się tego powodu że nic nie trafiliśmy tylko dlatego że ktoś sobie regulaminem mordę (za przeproszeniem) wytarł i ujdzie mu to na sucho!!!
Nikt &quot;mordy&quot; sobie nie wytarł regulaminem!
przyznam się że przeoczyłem wasze typy za co PRZEPRASZAM.

ps.Sorki że dodałem coś do zakończonego tematu.
Post do usunięcia
 
bodzio1972 0

bodzio1972

Użytkownik
Miło, że ktoś zareagował. Szkoda, że tak późno ale lepiej późno niż wcale :spokodfhgfh:

Uważam sprawę za zamkniętą choć pozostała bez konkretnej odpowiedzi ze strony Administratora.

Na tym kończę i nie chce do tego wracać.

Proponowałbym jeszcze, żeby sprecyzować jakiś system kar i upomnień za poszczególne przewinienia. Myślę, że to poprawi funkcjonowanie tej ligi i zapobiegnie podobnym sytuacjom.

Koniec
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Wskoczyłem dziś na kompa o godzinie 15:05, i niestety nie miałem juz mozliwosci wpisania typow do Betsson Ligi, za co przepraszam.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zestaw par 8 kolejki 1 ligi:

1. bison&#39;s bonasus - Prawdziwi Bukmacherzy

2. bison&#39;s bonasus - Kaczory

3. REAL MADRYT CASTILLA - Secret Service A

4. FC Typer Rodowici Łodzianie

5. All-Star Team - Pędzące Kufle
Druzyna bison&#39;s bonasus jest wpisana dwukrotnie, prosze o naprawienie błedu.
 
W 2

wislak

Forum VIP
czytanie nie boli

* Wyskoczył błąd w programie i terminarz na te 2 ostanie kolejki jest trochę dziwny. Drużyna Bison`s rozegra 2 mecz w jednej kolejce. W nastepnej kolejce będzie podobnie z drużyną MGPW, która w tej kolejce pauzuje.
????

pzdr
 
Do góry Bottom