>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Chciałbym zaznaczyć że w 2.lidze w meczu &quot;Bezimienni-Mlode Wilki&quot; drużyna Bezimienni dali typ o godzienie 19:51 ( w regulaminie jest że typy daje się do godziny 15!!) już raz mieliśmy taką sytuacje że drużyna dała typy po czasie ... ale jakoż że my nie trafiliśmy wtedy żadnego meczu admin podliczył mecz jako 0:0. moja drużyna Młode Wilki jak narazie nie trafiła dwóch meczy... a drużyna Bezimienni widząc że nie trafilśmy 2 meczy dała swoje typy ... prosze o usuniećie ich postu jakoż był on napisany 4godziny i 51 minut po czasie ... i prosze admina o przyznanie walkowera...

Pisze tego posta ze względu na to żeby znów adnim nie podliczył nam jako remis 0:0

pozdrawiam i prosze o wyjaśnienie tej sytuacji!!!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Kolega johnnygangsta kapitan drużyny Prawdziwi bukmacherzy chyba lekko opóźnił się jeśli chodzi o podanie meczy .... W kolejce na piątek,sobotę podał typki na dzisiaj, czyli niedzielę ????
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
ja bym poprosil pana odpowiedzialnego za lige zeby przeczytal z laski wlasnej rozmowki na temat... bo jest tam kilka ciekawych propozycji jednak sa one bez zadnej odpowiedzi
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Moja Propozycja:

Można by było zrobić tak że pierwsze 3 drużyny na wstępie dostaną punkty ci co zajeli 1 miejsce 3 punkty, 2 miejsce 2 punkty i 3 miejsce 1 punkt. Cała trójka była by nagrodzona za zajęcie wysokich mijsc w sezonie( taka mała nagroda) Wtedy co sezon każdy by się starał o bardzo wysokie premiowane miejsce a nie tylko o utrzymanie. No i drużyny przy kolejnym sezonie wychodziły by z małą przewagą. Popieram ten pomysł msjr myślę że jest on bardzo dobry i przemyślany. Co o tym sądzicie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie będzie żadnych dodatkowych punktów.

Jeżeli już jesteśmy przy propozycjach. Możemy zrobić 2 ligi (równorzędne) Liga A i liga B. Podzielić po 16 drużyn. Po zakończeniu 15 kolejkę najlepsza 4 z obu lig walczyła by o mistrzostwo.

Coś w stylu polskiej ligi z sezonu bodajże 2001/2002 czy 2002/2003

To moja propozycja, jeżeli pomysł nie przypadł do gustu forma rozgrywek pozostanie taka jak jest.
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
no to juz jest o niebo lepszy pomysl ???? a te 8 zespolow rywalizowaloby kazdy z kazdym czy na zasadzie par??
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Według mnie propozycja Marcina nie jest zła ale jak zwykle przy tego typu zmianach pojawią sie kolejne zastrzeżenia, chociażby do tego w jaki sposób podzielić drużyny na dwie ligi itp, itd. Jak to ma spowodować kolejne problemy i kłótnie to lepiej wcale tego nie wprowadzać. Dobrze by było gdyby zarząd ligi rządził &quot;twardszą&quot; ręką ???? a drużyny postawił przed faktem dokonanym, a wtedy weszła by w życie zasada &quot;dzieci i ryby głosu nie mają&quot; :jezora: . Pozdrawiam.
 
d.hantuchova 0

d.hantuchova

Użytkownik
ja miałem zaproponować identyczne rozwiązanie jak Marcin-O. ????

a co do sytuacji obecnej to podział początkowy na &quot;ligi&quot; powinien w ogóle zmienić się w podział na grupy - przecież o tym czy ktoś gra w ekstraklasie czy dwie ligi niżej nie zadecydowały umiejętności ???? więc moglibyśmy to co się właśnie zakończyło nazwać fazą grupową.. i rozpocząć fazę pucharową ? lub potraktować to jak przetarcie i rzeczywiście podzielić wszystkich zainteresowanych na 2 ligi/grupy...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie będzie żadnych dodatkowych punktów.

Jeżeli już jesteśmy przy propozycjach. Możemy zrobić 2 ligi (równorzędne) Liga A i liga B. Podzielić po 16 drużyn. Po zakończeniu 15 kolejkę najlepsza 4 z obu lig walczyła by o mistrzostwo.

Coś w stylu polskiej ligi z sezonu bodajże 2001/2002 czy 2002/2003

To moja propozycja, jeżeli pomysł nie przypadł do gustu forma rozgrywek pozostanie taka jak jest.
Pomysł wszytskim sie podoba, mam nadzieje, ze Marcin juz zaczyna cos w tym kierunku działać i zaczynamy rywalizacje od nowa. Na pewno bedzie duzo bardziej ciekawiej.......

Niech wygra lepszy :jupi:
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
jak ktos nie odroznia rzeczywistosci od zabawy w lige to wychodza takie komentarze... radzilbym nie raz sie zastanowic
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
co do pomyslu nowej ligi jest rozwiazanie na podzielenie grup rownorzednie... 1 olejka w malym stopniu pokazala &quot;potencjal&quot; druzyny wiec mozna podzielic zespoly na zasadzie zestawienia po 9 kolejkach...
 
Do góry Bottom