>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności/sugestie

wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Witam chciałbym zauważyć, że w Betsson League w 1 lidze w spotkaniu bison&#39;s FC Typer- Rodowici Łodzianie druzyna bison&#39;s bonasus podala typ na to samo spotkanie co my chodzi o mecz Serbia-Portugalia. Zgodnie z regulaminem ubiegamy sie o przyznanie walkowera na korzysc Rodowitych Łodzian. Powołuje się na pkt.16 regulaminu
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
podałem ten typ, ponieważ po konsulatcji z modem &quot;daimlerem&quot; powiedziano mi ze mozna podac typ w tym samym meczu, tylko ze inny niz druzyna przeciwna,
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Powiem tak, że słowo decydujące ma chyba admin więc on podejmie decyzję ale jak dla mnie jeśli regulamin pisze jasno i nie mówi nic o tym że jakiś inny typ z tego meczu to raczej powinno być jak w regulaminie ale niech to rostrzyga admin ja tylko zgłosiłem uwage i napisałem to co mogę napisac
 
L 0

lopuch

Użytkownik
Według mnie regulamin jest po to zeby go przestrzegac. A w nim jest jasno napisane, ze:

16. Co musi znajdować się na kuponie drużyny:
Na początku musi znajdować się informacja o kolejce (czyli która kolejka), oraz z kim rywalizujemy np. Odra Wodzisław- FC Baniocha. Pozostałe informacje:
Data, godzina rozpoczęcia spotkania, liga (tutaj chodzi o ligę piłkarską), kurs, dokładny typ.

Jeżeli, któraś drużyna poda pierwsza kupon, druga drużyna nie może grać ani jednego takiego samego spotkania jak przeciwnik!
Jeżeli kolejka odbywa się przez sobotę-niedzielę kupony można umieszczać od soboty, godz 0:01 do niedzieli godz. 15:00. Analogiczna sytuacja w tygodniu.

Spotkania i kursy bierzemy z oferty Betsson.
 
barcar 0

barcar

Użytkownik
Do wszystkich uczestników Betsson Ligi jeśli możecie to jak najszybciej wystawiajcie te plusy i minusy przy swoich meczach zeby było wiadomo czy zdobyliście bramkę czy nie to umożliwi Administratorowi szybsze uzupełnienie tabel i wyników. :spokodfhgfh:
Pozdrawiam wszystkich!!! ;-)

barcaR (c)
 
jaruzel 0

jaruzel

Użytkownik
druzyna przeciwna nie moze pod zadnym pozorem podac tego samego meczu co przeciwnik !!! nawet jesli typ jest inny to i tak nadal to samo spotkanie !!! wiec zgodnie z regulaminem ta druzyna powinna poniesc pewne straty ... !! moze byc rozniez walkower!!
 
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
jest błąd w VII kolejce All Stars Team - Prawdziwi Bukmacherzy
walkoweara dała drużyna All bo prawdziwi bukmacherzy oddali swe typy regulaminowo :!:
więc zwycięstwo należy się nam :!:


h.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Do tej pory nie patrzyłem na typki przeciwnika czy są poprawne i czy jest wszystko ok...bo sadziłem że jak przegralismy to zasłuzenie poprostu oddaliśmy gorsze typki.Jednak idze ze tu iekszosc patrzy tylko gdzie sa jakies nieprawidłowości bo w inny sposób poprostu nie umeieja wygrać i bawią sie w ostrych kapowników.Teraz też bede sie bawił w społków.Może dostane jakąs nagrode ????

PS Horoskop pożyczył/podarował ci ktos jakąś kase o która tak prosiłeś??!!Z której miał bys zrobić ogrone pieniadze.tylko jedno mnie zastanawia czemy taki wspaniały &quot;typer&quot; nie miał funduszy.... czyżby przegrał jak to możliwe...??!!.Jak chesz to sie odezwij wysle ci 2-3zł na mb .Z których zrobisz 10000 zł.Tylko najpierw wygrywaj w normalych okolicznosciach.

To tyle.
 
L 0

lopuch

Użytkownik
Nierozumiem jak moderator moze pisac takie rzeczy. Ktos ustalil zasady tej zabawy nie po to zeby sobie byly tylko po to zeby byly przestrzegane. A jezeli ktos nie ma czasu na przeczytanie regulaminu lub nie umie czytac ze zrozumieniem to juz jego problem. Jezeli moderatorzy na tym forum maja w du... regulamin to sie nie dziwie ze gracze robia tak samo. Wiec zastanawiam sie po co zostal ustalony regulamin. Wnioskuje ze wedlug fcbialasa jest zbedny. I jest to przykre w moim mniemaniu ???? .
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nie zbedny gratuluje myslenia abstrakcyjnego :jupi: (mam nadzieje że zrozumiecie).Chodzi że jak ktos przegra to już szuka jAK by tu inaczej wygrać.Jak już mówiłem dlamnie cos takiego jest bo nie potrafi wygrać na swoje typki to jest moje zdanie.Lepiej żeby ten post pozostał bez odzewu ja zakonczyłem .to co miałem do powiedzenia to jest moje zdanie.A że wy teraz sie udzieliliscie swiadzczy tylko że sie niezgadzacie i szukacjie jak by tu inaczej wygrać,ze przeciwnik popełnił jakiś błąd.
 
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
Do tej pory nie patrzyłem na typki przeciwnika czy są poprawne i czy jest wszystko ok...bo sadziłem że jak przegralismy to zasłuzenie poprostu oddaliśmy gorsze typki.Jednak idze ze tu iekszosc patrzy tylko gdzie sa jakies nieprawidłowości bo w inny sposób poprostu nie umeieja wygrać i bawią sie w ostrych kapowników.Teraz też bede sie bawił w społków.Może dostane jakąs nagrode ????


To tyle.
nie było typów jednych a były drugiej drużyny :!:
a ogólnie to spierdalaj :!:
 
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
Chyba ktoś tu przegiął...
Proszę zapoznać się z punktem 3 regulaminu.

To tyle i koniec tego tematu!
jak ktoś przegiął to bielas bzdurnym tekstem
a drużyna się wycofuje sama :!:
milego sie taplania w swoim błotku

hej
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Chyba ktoś tu przegiął...
Proszę zapoznać się z punktem 3 regulaminu.

To tyle i koniec tego tematu!
jak ktoś przegiął to bielas bzdurnym tekstem
a drużyna się wycofuje sama :!:
milego sie taplania w swoim błotku

hej
Czy bzdurnymi ...hmm wyraziłem swoje zdanie.Może kogoś uraziłem troche mnie poniosło..sorki ale ja do ciebie nie odzywam sie w podwórkowy sposób chyba ze tylko tak potrafisz.Po drugie naucz się czytać bo moj nick troche inaczej wygląda.
poZdrawiam wielkiego typera.
THE END!
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
chciałem się zapytać dlaczego drużyna All-Star Team w 7 kolejce dostała walkowera jak typy regulaminowo podali Prawdziwi Bukmacherzy. Drużyna All-Star nie wystawiła typów. Na 2 miejscu powinni być z 14 punktami Mocna grupa pod wezwaniem. Proszę o poprawę ????
 
homer1982 0

homer1982

Użytkownik
Czy od jutra zaczyna sie &quot;nowy sezon&quot; czy też spokojnie pierwsza kolejka będzie przesunięta na środek tygodnia?
 
horoskop 0

horoskop

Użytkownik
chciałem się zapytać dlaczego drużyna All-Star Team w 7 kolejce dostała walkowera jak typy regulaminowo podali Prawdziwi Bukmacherzy. Drużyna All-Star nie wystawiła typów. Na 2 miejscu powinni być z 14 punktami Mocna grupa pod wezwaniem. Proszę o poprawę ????
ach naiwny jesteś,
moderator bialsus zdecydował inaczej
a jak poparł go administrato punktem 3 regulaminu
przecież ja dostałem zjeby za to samo pytanie ze sie czepiam i jestem głupi
poczytaj wypowiedzi WCbialasa
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Z tego co napisałeś to ponoć twoja &quot;dróżyna&quot; sie wycofała.
Poza tym ja o niczym nie decydowałem tylko wyraziłem swoje zdanie.
 
Do góry Bottom