>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Z tego co sie orientuje to nie ma tego w regulaminie nic wspomnianego, dlatego troche jest to irytujace, mozna by napisac cos o tych nagrodach, jaki obrot, czy to freebet etc. :&gt; I prosilbym ejszce administratora o szczegolowe info na temat tego freebeta. dziekuje ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tabela już jest w odpowiednim temacie !
Sorry za formę itd, ale lepszy rydz niż nic:wink:

Możliwe, że &quot;wkradli&quot; się &quot;konkursowiczę&quot;, sprawdzę i ew.ich usunę.

Sprawdźcie, czy wszyscy jesteście w tabeli ?
Czy zgadza się Wam ilość kolejek, w których typowaliście, bo możliwe, że kogoś gdzieś przeoczyłem ?
Czy zgadza się Wam ilość punktów ?

Wszelkie zauważone błędy zgłaszajcie do mnie na PW. Będę poprawiał na bieżąco.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Jeśli można w takiej formie zawsze to było by fajnie bo łatwo jest się odszukać przez opcję ctrl+f ????
Obserwator (M) / Tabela będzie właśnie w takiej formie, oczywiście jeśli ja będę ją przygotowywał...
 
Z 783,2K
Moje pytanie brzmi czy moge sie zapisac do konkursu.przeciesz biora wnim udzial ludzie ktorzy maja mniejsza aktywnosc niz ja,mozna to latwo sprawdzic.Oczekuje odpowiedzi i argumentacji
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Moje pytanie brzmi czy moge sie zapisac do konkursu.przeciesz biora wnim udzial ludzie ktorzy maja mniejsza aktywnosc niz ja,mozna to latwo sprawdzic.Oczekuje odpowiedzi i argumentacji
Kolego przestań robić zamieszanie, udawać, że nie wiesz o co chodzi. Na tym koncie (pod tym nickiem) zacząłeś coś niby wnosić na forum. Chociaż zanim coś zacząłeś pisać to najpierw zostałeś usunięty z zapisów w kilku konkursach.
Ale co także istotne Twoje wcześniejsze konto to same konkursy! Myślisz, że założysz nowe konto, napiszesz kilka postów i już jest ok? Zostań na jednym koncie i rób coś sensownego na forum to nie będziesz musiał kombinować.
Wiesz jak to działa? Najpierw działasz merytorycznie na forum a później możesz spokojnie zapisywać się do konkursów.
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
Witam
Pozwolę sobie wkleić maila którego wysłałem do Ladbrokes.com
&quot; Witam Na moim koncie miałem do wykorzystania freebet o wartości 75pln. Zagrałem zakład over 5 goli w meczu NHL New York Islanders - New Jersey Devils. Wynik meczu 2-3. Rozumiem że nie wygrałem ale (co jest logiczne) nie przegrałem - więc dlaczego nie mam środków na moim koncie ?
pozdrawiam
R... W...
100icki &quot;
I moje pytanie:
czy ja mam racje że ten freebet powinien być dopisany ponownie do mojego konta ?
pozdrawiam
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
100icki, zapewne potraktują to tak, że nie wygrałeś nic, więc masz 0zl...
Napisz, co Ci odpiszą, przyda się innym na przyszłość, ażeby wg uznania unikać zakładów z możliwym zwrotem...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam
Pozwolę sobie wkleić maila którego wysłałem do Ladbrokes.com
&quot;Witam Na moim koncie miałem do wykorzystania freebet o wartości 75pln. Zagrałem zakład over 5 goli w meczu NHL New York Islanders - New Jersey Devils. Wynik meczu 2-3. Rozumiem że nie wygrałem ale (co jest logiczne) nie przegrałem - więc dlaczego nie mam środków na moim koncie ?
pozdrawiam
R... W...
100icki &quot;
I moje pytanie:
czy ja mam racje że ten freebet powinien być dopisany ponownie do mojego konta ?
pozdrawiam
100icki, zapewne potraktują to tak, że nie wygrałeś nic, więc masz 0zl...
Napisz, co Ci odpiszą, przyda się innym na przyszłość, ażeby wg uznania unikać zakładów z możliwym zwrotem...
To nie miejsce na takie dyskusje... ale rozwieję Wasze wątpliwości.
Freebety od zawsze działały na takiej samej zasadzie.
Jest to jednorazowa możliwość obstawienia zdarzenia z oferty bukmachera.
Wygrywasz - otrzymujesz czysty zysk bądź całą wygraną (w zależności od zasad). Przegrywasz - zwrot stawki BĄDŹ brak konsekwencji (jeśli grałeś za środki przyznane przez buka).
Nie wiem jak w takiej sytuacji można było pomyśleć, że nastąpi zwrot... freebeta. Takie bonusy zawsze wykorzystuje się na zdarzenia, w których nie ma możliwości zwrotu bo zwyczajnie się to nie opłaca.

Pozdrawiam i proszę nie kontynuować tego tematu
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
To nie miejsce na takie dyskusje... ale rozwieję Wasze wątpliwości. Freebety od zawsze działały na takiej samej zasadzie. Jest to jednorazowa możliwość obstawienia zdarzenia z oferty bukmachera. Wygrywasz - otrzymujesz czysty zysk bądź całą wygraną (w zależności od zasad). Przegrywasz - zwrot stawki BĄDŹ brak konsekwencji (jeśli grałeś za środki przyznane przez buka). Nie wiem jak w takiej sytuacji można było pomyśleć, że nastąpi zwrot... freebeta. Takie bonusy zawsze wykorzystuje się na zdarzenia, w których nie ma możliwości zwrotu bo zwyczajnie się to nie opłaca. Pozdrawiam i proszę nie kontynuować tego tematu
Pozwolę sobie nie zastosować się do prośby moderatora ????
mail z Ladbrokes.com:
&quot;Szanowny Panie,
Blad w rozliczeniu zakladu zostanie skorygowany na Pana koncie uzytkownika. Przeprasamy za niedogodnosci.
Z wyrazami szacunku
Paulina Polish Desk Dzial obslugi klienta Ladbrokes&quot;
Obserwator (M) ; czyli jednak warto było się upomnieć...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
5.Kolejka podliczona, tabela po 5.kolejce wstawiona:cool: :razz:
Ew.błędy zgłaszać poprzez PW.
I mała uwaga ode mnie, po jakiego grzyba niektórzy się zgłaszają skoro nie podają typów ? Marnujecie tylko miejsce w tabeli, bo muszę Was uwzględniać...
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
Witam
Czy można tak typować ? ????
Hit kolejki: Korona Kielce - Wisła Kraków
Wynik: 0-0
Strzelec bramki: np malecki
pozdrawiam
Kanonier0392 / nie można, skoro 0:0 to brak strzelca.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Czy nie powinno sie aby wprowadzic limitu kursu?
Przeciez niektorzy robia sobie po prostu jaja, w hicie kolejki typują na zwyciestwo gosci, a w typie konkursowym graja np. na X, może coś wejdzie.... Czy to wogole jest dopuszczalne?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy nie powinno sie aby wprowadzic limitu kursu?
Przeciez niektorzy robia sobie po prostu jaja, w hicie kolejki typują na zwyciestwo gosci, a w typie konkursowym graja np. na X, może coś wejdzie.... Czy to wogole jest dopuszczalne?
Niestety jest dopuszczalne i tak praktycznie dużo osób gra na farta kursy po 25 czy 7. I co wejdzie to wejdzie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Niestety jest dopuszczalne i tak praktycznie dużo osób gra na farta kursy po 25 czy 7. I co wejdzie to wejdzie.
Eh.. Rozumiem ze nie majac wielkich umiejetnosci typerskich niektorzy graja kursy over 10 liczac ze moze sie uda. Jednak jesli ktos gra w extra typie, tak jak dziś na Wisłe, a w swoich typach w tym samym meczu stawia remis czy zwycięstwo korony ???? powinno to być jakos uwzglednione w regulaminie tak aby od nastepnej kolejki nie mozna bylo tak grac
 
Do góry Bottom