>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pozwolę sobie zauważyć,że NIE MA w chwili obecnej takiego klubu w polskiej I lidze jak Górnik Łęczna, jest Bogdanka Łęczna o czym możesz się przekonać tu: http://www.90minut.pl/skarb.php?id_sezon=77&amp;amp;id_klub=14926 albo na stronie klubu: http://gksbogdanka.com.pl/index2/index.php?option=com_frontpage&amp;amp;Itemid=1 . Nie musimy powielać błędów jak ta ciemna masa i to ma być poprawione.
Kretynie nie ma i nigdy nie będzie czegoś takiego jak Bogdanka Łęczna.... Jest tylko Górnik Łęczna i tyle w temacie.
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Prosilbym o usuniecie pierwszego posta w 8 kolejce, przestawila mi sie klawiatura z polskiego na angielski i piszac literkę &quot;Ś&quot; automatycznie dodalo post. Przepraszam ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
nagrod nadal niema. Jesli rzeczywiscie tak szybko ostatnio Ladbrokes dodawalo freebety, to teraz sprawa wyglada nieciekawie i moze trzeba napisac do nich?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
od 7 kolejki maksymalny kurs wynosi 6.0 a niektorzy maja zaliczane 7.0, przyklad pierwszy post w temacie 8 kolejki
pozdrawiam
Obserwator (M) ; Kurs maksymalny po jakim będą rozliczane typy to 6,00. Typy z kursami powyżej 6,00 będą zaniżane właśnie do tej regulaminowej liczby.czyli wszystkie wyższe = 6.00 i tyle
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Obserwator w 8 kolejce podałeś mecz Lech Bełchatów zarówno w hicie kolejki jak i w normalnych meczach powinieneś zrobić za to ⛔100, tak jak mi to zrobiono w 2 kolejce.
Obserwator (M) ; nie powinienem, bo można tak typować ! (patrz chociażby 9. i 10. post w tym temacie), sporo jest takich przypadków i zawsze je tak liczę... Zaraz zobaczę tą 2.kolejkę, jeśli ktoś Ci policzył ⛔ to poprawię to zgodnie z wynikiem, bo tak też powinno być...
E; sprawdziłem Twoje typy w 2.kolejce i nic takiego nie miało miejsca !
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kanonier0392 + Obserwator (M) = 9.Kolejka Podliczona.
Ew.błędy tu lub na PW, jutro wrzucę odświeżoną tabelę.
 
Do góry Bottom