>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
==============
Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w Ladbrokes
Jeżeli nie masz konta w Ladbrokes, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Można typować wszystko, co znajduję się w ofercie Ladbrokes.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
&quot;3. Każdy uczestnik konkursu w każdej kolejce podaje łącznie 5 typów, maksymalnie 3 na rozgrywki Ekstraklasy.*
*Przykład prawidłowego oddania swoich typów na kolejkę:

1. Arka Gdynia – Wisła Kraków 1 - 3,25
2. Cracovia Kraków – Legia Warszawa X - 3,20
3. Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 2 - 3,00
4. Lech Poznań – Widzew Łódź 1 - 1,50
5. Polonia Warszawa – Górnik Zabrze x2 - 2,21&quot;
Przykład jest zły czy źle rozumiem ten punkt regulaminu? Maks 3 Ekstraklasy, czyli minimum 2 z I ligi jeśli dobrze myślę... ;)
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Hit kolejki: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
DW: 1:1
Strzelec gola: Edi Andradina
1. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 2 2.00
2. Arka Gdynia - Wisła Kraków 2 2.00
3. Polonia Warszawa - Górnik Zabrze 1 1.50
4. Polonia Bytom - GKS Bełchatów 2 2.60
5. Lech Poznań - Widzew Łódź 1 1.50
popełniłem błąd w kursie na GKS Bełchatów, zamiast 2.60 powinno byc 2.50, proszę o poprawienie.
Dziękuję i pozdrawiam
Kanonier0392 /ok.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Preosze o poprawienie moich typów w konkursie ponieważ nie robiąc odstępów powychodziły emotikony dziekuje i przepraszam za kłopot
// Niestety, ale zostałeś usunięty z konkursu, bo należysz do userów tzw &quot;konkursowiczów&quot;...
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Do wszystkich tych, którzy się zapisali.
Proszę sprawdzić, czy wasze posty z zapisem nie zostały usunięte.
Jeżeli zostały usunięte oznacza to, że należycie do:
Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
b) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
Proszę także o niezapisywanie się powtórnie, bo i tak zostaniecie usunięci z listy osób biorących udział w konkursie.
Co najmniej trzecia taka próba grozi upomnieniem.
Jeśli uważacie, że niezasłużenie zostaliście usunięci z listy proszę o PW do któregoś z modów odpowiedzialnych za ten konkurs i konkretnymi argumentami przemawiającymi za tym, żebyście brali udział w konkursie.
Pozdrawiam.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Z czystej ciekawości chciałbym o coś zapytać. Nikogo nie oskarżam ani nic, ale w 1 dniu stawiają różni userzy ten sam mecz i jest różny kurs...Arka - Wisła. Jedni mają 2,00 inni 2,15...Aż tak kursy skakały ?
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Czy jeśli dobrze wytupuje się wynik hitu kolejki oraz strzelca jednej z bramki dostanie się 300pkt czy tylko 150 ???
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dopiero teraz jak podliczono mi typ za dzisiaj zauważyłem, że kurs na mecz Zagłębie-Korona wpisałem 3,02. Zrobiłem błąd i kurs powinien być 3,00. Przepraszam za ten błąd, który niewiele wnosi, bo przecież tylko 2pkt ewentualnie gdybym nie zauważył ale jak zobaczyłem to od razu chce to zgłosić.
/Kuba86 poprawione, następnym razem podaj linka do posta.
 
Do góry Bottom