>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
też uważam, że powinien być jakiś limit. w wielu konkursach w których brałem udział można było podawać typy, ale były one rozliczane po max kursie np. 4.50 ;) tutaj też by się coś takiego przydało, bo paru osobników leci po farcie i nóż widelec wpadnie ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Co do limitów, to była już poruszana ta kwestia i nie zmienia się zasad w trakcie... Skoro ktoś trafił kurs 15.00 i wygrał 100pln, to inni teraz mają być pozbawieni takiej szansy ? Dla osób grających &quot;normalnie&quot; jest klasyfikacja ogólna, Ci &quot;nienormalni&quot; to osoby nastawione na zwycięstwo w kolejkach, proste...
Nagrody za kolejkę są przez cały okres trwania konkursu dla najlepszej czwórki, tu nic się także nie zmieniło i nie zmieni...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
6.Kolejka podliczona przez moją skromną osobę i mistrza fla :grin: - flamastra ...
Wyniki tam gdzie zawsze.
Ew.błędy zgłaszać poprzez PW lub w tym temacie.
Tabela będzie po następnej kolejce...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
http://sports.ladbrokes.com/pl-pl/pi%E5%82ka-no%E5%BCna/polska/g%E3%B3rnik-%E5%81%E4%99czna-vs-flota-%E5%9Awinouj%E5%9Bcie-e214945515
Pozwolę sobie na małą uwagę...
Sponsorem konkursu jest Ladbrokes, jak wiecie wszyscy...
Jak możecie zauważyć w powyższym linku, używa on (Ladbrokes) jedynej właściwej nazwy Górnik Łęczna, a nie jak parę osób pisze, jakiejś bliżej nieokreślonej Bogdanki...
Proszę o uważne korzystanie z oferty sponsora lub przynajmniej powstrzymanie się od jakichś zbędnych PW nt. edytowania przeze mnie ww. tworu na Górnik...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy ktoś otrzymał już nagrody za 6 kolejkę.
Witam
Lista dopiero dzisiaj została przekazana Ladbrokes. Przepraszam za opóźnienia.
Ostatnim razem jak wysłałem listę w piątek to freebety były na kontach aktywne w poniedziałek. Związku z tym, jeśli ich w dniu dzisiejszym nie będzie to na 95% w poniedziałek już tak.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
I kolejna mała uwaga...
Co kolejkę zdarzają się osoby, które mają o np. 0,01 wyższe kursy od pozostałych...
Poruszałem już ten temat z jednym z pozostałych opiekunów konkursu, niby ciężkie do udowodnienia itp itd, jednak g. prawda, bo wahania kursów w Ladbrokes na polską ligę niemal nie występują...
Gdyby to zależało ode mnie to za każdy taki typ wstawiałbym ⛔100, jednak nie ja tu decyduję... Dziś kolejny przypadek, 2 kursy po 1,91, a wszyscy mają po 1,90. Wszedłem na stronę sponsora Ladbrokes i jak byk po 1,90 !
Panowie, nie wiecie, że jak kraść to miliony !?
Jednak zdarzają się osoby takie jak Asashoriu, który już w trakcie meczu zauważył, iż ma wyższy kurs niż był i zgłosił pomyłkę o 0.50, a nie jakieś 0,01...
Skoro ten 1pkt ma Wam w czymś pomóc to ok, dopóki ktoś za zawyżanie nie wykluczy Was z konkursu... I tak jak mówię, ja przy liczeniu to widzę, niemal w każdej kolejce są takie osoby (mogę to udowodnić)...
To tyle słowa na sobotę:grin: Bierzcie i pijcie dzisiaj wszyscy;)
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Pozwolę sobie na małą uwagę...
Sponsorem konkursu jest Ladbrokes, jak wiecie wszyscy...
Jak możecie zauważyć w powyższym linku, używa on (Ladbrokes) jedynej właściwej nazwy Górnik Łęczna, a nie jak parę osób pisze, jakiejś bliżej nieokreślonej Bogdanki...
Pozwolę sobie zauważyć,że NIE MA w chwili obecnej takiego klubu w polskiej I lidze jak Górnik Łęczna, jest Bogdanka Łęczna o czym możesz się przekonać tu: http://www.90minut.pl/skarb.php?id_sezon=77&amp;amp;id_klub=14926 albo na stronie klubu: http://gksbogdanka.com.pl/index2/index.php?option=com_frontpage&amp;amp;Itemid=1 . Nie musimy powielać błędów jak ta ciemna masa i to ma być poprawione.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
i to ma być poprawione
Pozwolisz, że o tym zdecydują opiekunowie konkursu...
Akurat tak się składa, że wszyscy opiekunowie wraz z Marcinem można powiedzieć, że poprzez aklamację, zgodzili się ze mną, iż skoro sponsorem jest Ladbrokes, to używamy ich oferty, a tam mamy Górnik Łęczna !
Z resztą coś takiego jak bogdanka nie istnieje :razz:
Przecież każdy wie o tym, że W ŁĘCZNEJ JEST TYLKO GÓRNIK ! :grin:
 
hama 11

hama

Użytkownik
Cześć prosze o usunięcie mnie z konkursu, nie chce trafić na czarną listę czy coś a przeprowadzka sprawi iż nie będę miał stałego dostępu do neta przez około 2-3 miesiące.
 
Do góry Bottom