>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jakie jest stanowisko organizatorów konkursu w sprawie limitów ?
Jak dla mnie nie powinno być żadnego. Skoro zaczęto konkurs z takimi zasadami to tak dokończmy. Jeśli jeden w pierwszej kolejce osiągnął wysoki wynik dzięki wysokim kursom to potem ciężko będzie takiego dogonić przez limity kursów. Jednak jeden z pomysłów o rozszerzenie oferty o innych bukmacherów uważam za trafny, gdyż w Ladbrokes oferta lekko mówią na kolana nie powala.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jakby ktoś zauważył ewentualne błędy przy podliczaniu bieżącej kolejki, to proszę o PW... Jednak mylić się może, a swoje błędy ciężej dostrzec;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Taaaak ???? Ta sama prośba. Skopiowałem post Fox&#39;a ???? , a jak, w końcu to faworyt konkursu :p Typy dałem swoje, ale hit zapomniałem zmienić, więc jak można to zmieńcie mi też ????
http://forum.bukmacherskie.com/f328/4-kolejka-ekstraklasa-i-i-liga-z-ladbrokes-18-03-11-20-03-11-a-56727-3.html#post2164936
Kanonier0392 / jasne, poprawione.
 
J 19

jajo

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f328/4-kolejka-ekstraklasa-i-i-liga-z-ladbrokes-18-03-11-20-03-11-a-56727-3.html#post2164925
Z rozpędu i przedderbowych emocji podałem tylko mecze z Ekstraklasy.
Proszę o usunięcie dwóch ostatnich typów. Za to, jeśli można:
4. Górnik Łęczna - Odra Wodzisław, typ: 1, kurs: 1,5
5. Warta Poznań - GKS Katowice, typ: X kurs: 3,25
8. OPCJA EDYTUJ W TYM DZIALE JEST ZABLOKOWANA, A WIĘC PRZED PODANIEM SWOICH TYPÓW ZASTANÓW SIĘ!!! poza tym za późno się zorientowałeś...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
4.kolejka podliczona, wyniki znajdują się pod typami. Ewentualne błędy (1.raz podliczałem, więc może gdzieś coś źle policzyłem) proszę zgłaszać do opiekunów konkursu lub w tym temacie.
Następujących uczestników proszę o zaprzestanie podawania typów, gdyż wasze zgłoszenia zostały usunięte i tylko tracimy czas na podliczanie waszych typów :
jankos
ukasher
strojes666
duszek000
Kanas
WitoldK11
janik85
nocnybelt
milkoutd
KARTONIK
Oprócz tego typy 4 osób w 1.kolejce zweryfikowałem jako nieważne ze względu na nieodpowiednią ilość typów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 131

strojes666

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić czemu niby moje zgłoszenie do konkursu zostało usunięte?? Jakoś we wcześniejszych kolejkach mogłem normalnie brać udział i było ok
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ciekawe dlaczego moje zgloszenie zostalo usuniete? Mozesz mi to wyjasnic?
Popatrz na swoją liczbę postów, przeczytaj regulamin i wszystko stanie się jasne...
Może mi ktoś wyjaśnić czemu niby moje zgłoszenie do konkursu zostało usunięte?? Jakoś we wcześniejszych kolejkach mogłem normalnie brać udział i było ok
brałeś w nich udział normalnie, gdyż nikt (w tym Ty) nie zauważył, że Twoje zgłoszenie zostało usunięte, ale na Twoje nieszczęście wczoraj to zauważyłem..
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
jak to tam wygląda z tymi wypłatami, do 14 dni powinno się pojawić na koncie? otrzymał ktoś kto wygrał przed 3 kolejka?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
jak to tam wygląda z tymi wypłatami, do 14 dni powinno się pojawić na koncie? otrzymał ktoś kto wygrał przed 3 kolejka?
wygrałem 2 tygodnie temu, to w sobotę miałem już kasę na koncie... Pamiętajcie że 100*2.00=100pln dla Was, bo stawki nie zwracają i tylko zysk jest Wasz...
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
wygrałem 2 tygodnie temu, to w sobotę miałem już kasę na koncie... Pamiętajcie że 100*2.00=100pln dla Was, bo stawki nie zwracają i tylko zysk jest Wasz...

Czyli wygrana = Freebet? Na pojedyńczy zakład czy moge ako zrobić z kilku zdarzeń?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Czyli wygrana = Freebet? Na pojedyńczy zakład czy moge ako zrobić z kilku zdarzeń?
Niby pojedyncze zdarzenie tylko obejmuje freebet ale ja przy poprzednim konkursie z Ladbrokes zrobiłem sobie AKO i też zaliczyło
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dokładnie, regulamin tego freebetu z informacji uzyskanych od supportu jest taki sam, jak freebetu powitalnego 50pln(zasady macie w temacie o tej promocji lub na str. Ladbrokes), a więc singiel z dowolnym kursem i zysk jest wygraną, niby ako przechodziło, jak pisze mucios88, ale nie próbowałem...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z 4 kolejki wszyscy podali loginy z Ladbrokes
Z 3 brakuje danych usera baki.
Gdy poda dane od razu wysyłam dane do firmy.
Listę wysyłam co 2 tygodnie (kolejki)
Za 1 i 2 kolejkę freebety są dopisane.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Potwierdzam to co wcześniej napisane.. freebet za 2gą kolejkę już w sobotę był do wykorzystania ????
 
Do góry Bottom