>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Reasumując, w ewentualnej następnej edycji trzeba :
1.nieco zaostrzyć limit podawania typów na 12-13/15kolejek,
2.zamiast nagradzania aż 4 osób w każdej kolejce wystarczyłyby 3,
3.w zamian za &quot;zaoszczędzone&quot; (pkt.2.) pieniądze zwiększyć budżet klasyfikacji generalnej (4.msce w kolejce = 8. w generalnej !)
4.idąc śladem żużla przewidzieć ze 2 skromne nagrody dla typujących we wszystkich kolejkach...
5.Zakazać typowania hitu kolejki inaczej niż typów 1-5...
Ot moje skromne przemyślenia, gdyż jednak trochę czasu spędziłem przy tej edycji...;) i wówczas większa ilość osób typowałaby regularnie... Typowała, a nie podawała typy z kursami 6.00 licząc, że 2 wejdą i dostaną nagrodę za kolejkę...
podpisuje sie pod tym co napisał obserwator(m) małe zmiany w regulaminie napewno by urozmaiciło trochę rozgrywki
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista zostanie przez weekend zrobiona, w poniedziałek wysłana. W przyszłym tygodniu freebety powinny być dopisane do Waszych kont.
Z góry uprzedzam, kto nie poda danych do niedzieli - jego strata, nagrody nie otrzyma.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
o ile lista została wysłana w poniedziałek, a w weekend nie dopisują (raczej) to do wtorku max powinna być. :razz:
Obserwator (M) ; do tej pory jak lista była wysyłana na początku tygodnia, to na weekend każdy już miał kasę na koncie... znając życie jeszcze nie została wysłana lub poszła wczoraj;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Kurcze szkoda, że tyle się ociągają, bo dzisiaj i wczoraj akurat miałem dwa mecze upatrzone, w które chciałem zagrać, a tu wciąż pustki na koncie Ladbrokers ????
No nic trzeba czekać ;]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Otrzymałem dzisiaj informację, iż osoba która się tym zajmowała była na Gibraltarze. Dzisiaj lub w najbliższych godzinach ma się tym zająć. W ramach rekompensaty za ten okres macie dostać coś więcej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Takim postępowaniem,to oni na pewno nas nie zachęcają do wpłat na swoje konta Ladbrokes;)Angielski oddział Ladbrokes,to pełen profesjonalizm,u nas widać nie działa to już tak dobrze,a z rok temu bardzo ich pochwaliłem,pewnie poczekamy do poniedziałku,wtorku.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
na pewno nas nie zachęcają do wpłat na swoje konta Ladbrokes
Nie przesadzajmy, jedyny kontakt z nimi jaki miałem, to ten związany z &quot;Ekstraklasa i I Liga z Ladbrokes&quot; i ja nie widzę żadnych minusów.
Wypłacanie kasy z freebetów bez żadnych weryfikacji danych itp, szybkie wypłaty...
A propos tego &quot;czegoś&quot; - pewnie 50pln dołożą znając życie (lub ich skłonność do &quot;pomyłek&quot;??? przy dopisywaniu freebetów:razz::grin ????
A czekanie nikomu nie zaszkodzi, skoro dołożyć mają parę złotych, to ja na ochotnika poczekać mogę z miesiąc, licząc odsetki rzecz jasna ????
 
Do góry Bottom