>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
jest jeden freebet u mnie, tylko że nie wiem czy za 14 kolejke czy za ostateczną tabele bowiem w 14 kolejce 3msc = 75 i 15 msc w ostatecznej = 50 + 25PLN za zwłokę, więc pytanie, gdzie drugi freebet lub dlaczego ten jeden jest tak niski? :-|
Dopisują na pewno powoli a trochę tego jest,może dopisują kolejkami a nie każdej osobie po kolei,zaraz pewnie będziesz miał.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Dopisują na pewno powoli a trochę tego jest,może dopisują kolejkami a nie każdej osobie po kolei,zaraz pewnie będziesz miał.
oby było tak jak piszesz :] mimo tego opóźnienia ✅ za chociaż częściowe dopisanie freebeta, bo przecież mamy Wielki Szlem ;)
nie zdążyłem jeszcze podziękować za konkurs, a więc, dziękuję za dobrą zabawę ???? i poczekam do jutra, może dopiszą ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
oby było tak jak piszesz :] mimo tego opóźnienia ✅ za chociaż częściowe dopisanie freebeta, bo przecież mamy Wielki Szlem ;)
nie zdążyłem jeszcze podziękować za konkurs, a więc, dziękuję za dobrą zabawę ???? i poczekam do jutra, może dopiszą ????
poczekaj.
okaże się, że zagrałeś ten co miałeś, więc przy ew ich pomyłce błędu już nie dopiszą reszty.
wstrzymałbym się.
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Również nie mam między innymi za 13 i 15 kolejkę. Trochę to dziwne,że jedni dostali a inni nie. Czy dopisanie bonusa 20 osobom to jest aż tak skomplikowana operacja?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Bez nerwów Panowie,u mnie 125zł szybko przyszło,szybko poszło i jestem happy mimo porażki ???? Bo to czekanie było wkur.....ce i tyle Wam powiem,jestem w stanie iść o zakład,że nie tylko mnie wyprowadzili z równowagi,bo tutaj już nawet nie chodziło i te bonusowe grosze,tylko o to granie na zwłokę ???? Dzięki za konkurs,mimo,że nie wypłaciłem z niego ani grosza,przede wszystkim Tobie Marcin za cierpliwość,bo musiałeś trochę razy nas uspokajać po privach i interweniowac do Ladbrokes;)????
Wniosek?Jak konkursy,to przede wszystkim z Unibet i Tobet ???? Oni zawsze są Fair ! Do zoba w next edycji!
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Jak tu być spokojnym lista od Marcina poszła 6 czerwca mineło ponad dwa tygodnie, a pracownik odpowiedzialny w Ladbrokes za dopisanie tych bonusów robi to na raty jednym dopisuje kolejnym może w następnym tygodniu sie uda jak znajdzie chwilkę ... Tobet ogarnął swoje nagrody w jeden dzień, Sportingbet w 3 dni ... a z Ladbrokes będziemy się meczyli miesiąc ... TRAGEDIA !

Współczuje tylko Marcinowi bo pewnie dostał setki wiadomości z pytaniami, pewnie pretensjami a wina leży po stronie tego nierzetelnego bukmachera.

Niemniej dziękuję wszystkim za konkurs i gratulacje dla laureatów powodzenia w obrocie ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja się pytam po raz kolejny kiedy dostaniemy freebety? Mówiąc brzydko jestem już tą całą sytuacją mocno wku**iony, bo ileż można czekać.
 
Do góry Bottom