>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
niech ktoś nawinie jak z tym freebetem ? bo to w ogóle freebet ma być ?
od razu trzeba słać kuponidło za całość i wygrana nasza czy jak ?
kompletnie się na tym nie znam, dlatego pytam.
jakieś obroty, minimalne kursy ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
singiel z dowolnym kursem,
za całość, żadnego grania za 50 i 50pln np.,
zysk Twój, tzn. stawiasz za 100pln kurs 2.50 = 150pln do wypłaty.
no i 2 tygodnie masz na zagranie od momentu, jak się pojawi na koncie, o ile wreszcie się pojawi...
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Nie musi byc singiel. Moze byc zaklad wielokrotny przeciez :&gt; Chyba, ze chodzi o tą promocję ladbrokes ???? jezeli tak to n/o
A freebetow nie ma. Oby w poniedzialek/wtorek bylo ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie musi byc singiel
No podobno przechodzą ako (nie wiem, nie próbowałem), a jak pytałem przy 1.freebecie support, to regulamin dla nagród w tym konkursie jest niby taki, jak w bonusie powitalnym (czyt.single)... Tak jak już pisałem, czekamy, więc odsetki rosną
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Miałem już 3x freebeta z Ladbrokers, z czego 2x był to freebet z konkursu &quot;Ekstraklasa...&quot;.
Za każdym razem wykorzystałem go na AKO (raz 2 zdarzenia, raz 4 zdarzenia)
I nie było problemu, więc teraz też nie będzie ;)
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Czy otrzymaliście już freebety? Z tego co wiem to sprawdzali freebety, bo jeden gracz nie otrzyma nagrody - jest z/w Holandii.
chodzi o mnie pewnie, nie da się jakoś mojego freebeta przekazać 2(w kolejce) osobie? przepraszam za małe niedopatrzenie
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
chodzi o mnie pewnie, nie da się jakoś mojego freebeta przekazać 2(w kolejce) osobie? przepraszam za małe niedopatrzenie
Napisz na priv do Marcina,bo będziemy czekać kolejny miesiąc aż dopiszą:razz:Jeśli oczywiście przez to mają jakieś obiekcje,chociaż wątpie,bo dopisali by po prostu wszystkim oprócz Ciebie,jeśli mieli by jakieś zastrzeżenia.Startuje Wimbledon,jeśli w tym tygodniu nie ogarną,to nie wiem:razz:
 
B 2K

borek149

Użytkownik
tragedia ile czasu to trwa ? w konkursie tenisowym po 3 dniach od ogłoszenia wyniku była kasa na koncie a w Ladbrokes ... ah szkoda słów, na pewno nie zachęcają ludzi do wpłacania depozytów
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
tragedia ile czasu to trwa ? w konkursie tenisowym po 3 dniach od ogłoszenia wyniku była kasa na koncie a w Ladbrokes ... ah szkoda słów, na pewno nie zachęcają ludzi do wpłacania depozytów
Nie zapominaj, że wtedy lista od razu była przekazana tam gdzie trzeba ???? ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Nie zapominaj, że wtedy lista od razu była przekazana tam gdzie trzeba ???? ;)
Daj spokój adqs,przecież widać gołym okiem,że coś kombinują,to powinno zając kilka minut od zatwierdzenia listy,a nie tygodni.....kompletny brak zaangażowania i olewcze podejście do wspólnej organizacji,to że Malediwy,to że ktoś jest z Holandii i cały czas jakieś wałki ???? Nawet Marcinowi nie mówią prawdy:razz:
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Mnie też już ta cała sytuacja zaczyna mocno denerwować. Wolałbym już dawno przegrać tego freebeta, niż tyle czasu na niego czekać...
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Na mnie czekają 3 freebety: 13 i 14 koejka oraz klasyfikacja ogólna.
Zaczął się Wimbledon więc wypadałoby tą kasę na czymś przegrać ???? ,ale co się odwlecze to nie uciecze (mam nadzieję) więc spokojnie panowie poczekajmy co wymyśli Ladbrokes, może więcej czasu na wykorzystanie tych darmowych zakładów z uwagi na wakacje i związany z tym mniejszy wybór rynków?
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Nie zapominaj, że wtedy lista od razu była przekazana tam gdzie trzeba ???? ;)
Jak oboje wiemy lista w konkursie &quot;Typuj niższe ligi z Tobet.com&quot; została wysłana wczoraj, a dziś już pieniążki na koncie :grin: Także dla chcącego nic trudnego :razz: No nic trzeba czekać, choć nie ukrywam, że z faktu tego, iż trwa to tak długo mam obawy czy aby na pewno nasze konta będą doładowane.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jak oboje wiemy lista w konkursie &quot;Typuj niższe ligi z Tobet.com&quot; została wysłana wczoraj, a dziś już pieniążki na koncie :grin: Także dla chcącego nic trudnego :razz: No nic trzeba czekać, choć nie ukrywam, że z faktu tego, iż trwa to tak długo mam obawy czy aby na pewno nasze konta będą doładowane.
to raz.
dwa - jeśli już dostaniemy frebeet i komuś trochę kapuchy wpadnie, czy nie będą robić problemu z wypłatą, bo tak też może być.
kwota nie jest duża, więc pies ją gryzł, ale bardzo irytujące jest to, ile trzeba czekać i w jaki sposób jest to załatwiane.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Forum nie ma wpływu na czas dopisania freebetów.
Wina też prawdopodobnie nie leży po polskiej stronie Ladbrokes.
Lista do centrali podobno dawno została wysłana i sprawdzona, skro otrzymałem info że któryś z graczy nie otrzyma nagrody bo jest w lub z Holandii.
Dzisiaj po raz kolejny interweniowałem i otrzymałem odpowiedź, iż dzisiaj na 90% otrzymacie już nagrody powiększone o 25PLN.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
jest jeden freebet u mnie, tylko że nie wiem czy za 14 kolejke czy za ostateczną tabele bowiem w 14 kolejce 3msc = 75 i 15 msc w ostatecznej = 50 + 25PLN za zwłokę, więc pytanie, gdzie drugi freebet lub dlaczego ten jeden jest tak niski? :-|
 
Do góry Bottom