>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jest szansa na podanie ilości kolejek, w której każdy oddał typy, bo nie wiem czy mam już wymagane 10
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jest szansa na podanie ilości kolejek, w której każdy oddał typy
Jeśli ktoś w tabeli po swoim wyniku nie ma ilości kolejek, w których podawał typy : (8) lub (9), tzn. iż spełnił już warunek podania typów minimum 10 razy i znajdzie się w klasyfikacji końcowej...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Podsumowując konkurs uważam, że minimalna ilośc 10 kolejek to trochę bezsensu przepis. Bo tak naprawdę osobiście nie potrzebnie grałem 2 ostatnie kolejki, bo prawdopodobnie nic nie wygram. A gdybym ich nie zagrał byłym w 1 10 chyba. Tak samo liderzy. Zagrali 10 kolejek i później nic i cały czas w czubie. Zabija to wg mnie konkurs,. Rozumiem możliwośc opuszczenia 1-2 kolejek, ale 5?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Podsumowując konkurs uważam, że minimalna ilośc 10 kolejek to trochę bezsensu przepis. Bo tak naprawdę osobiście nie potrzebnie grałem 2 ostatnie kolejki, bo prawdopodobnie nic nie wygram. A gdybym ich nie zagrał byłym w 1 10 chyba. Tak samo liderzy. Zagrali 10 kolejek i później nic i cały czas w czubie. Zabija to wg mnie konkurs,. Rozumiem możliwośc opuszczenia 1-2 kolejek, ale 5?
No gdyby pierwsza szóstka nie grała to bym nie mógł wygrać, a tak jak dobrze liczę to wygrałem ten konkurs dzięki odpuszczeniu ostatnich dwóch kolejek:grin:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No gdyby pierwsza szóstka nie grała to bym nie mógł wygrać, a tak jak dobrze liczę to wygrałem ten konkurs dzięki odpuszczeniu ostatnich dwóch kolejek
Super gratuluje Ci wielce, ale i tak uważam możliwość odpuszczenia aż 5 na 15 kolejek za totalny bezsens.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Super gratuluje Ci wielce, ale i tak uważam możliwość odpuszczenia aż 5 na 15 kolejek za totalny bezsens.
No właśnie też to dziwne. Zobaczymy w konkursie żużlowym opłaca się każdą kolejkę typować, bo tam tylko zyskujesz, a poza tym są nagrody losowane dla tych, którzy wezmą udział w każdej kolejce.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Reasumując, w ewentualnej następnej edycji trzeba :
1.nieco zaostrzyć limit podawania typów na 12-13/15kolejek,
2.zamiast nagradzania aż 4 osób w każdej kolejce wystarczyłyby 3,
3.w zamian za &quot;zaoszczędzone&quot; (pkt.2.) pieniądze zwiększyć budżet klasyfikacji generalnej (4.msce w kolejce = 8. w generalnej !)
4.idąc śladem żużla przewidzieć ze 2 skromne nagrody dla typujących we wszystkich kolejkach...
5.Zakazać typowania hitu kolejki inaczej niż typów 1-5...
Ot moje skromne przemyślenia, gdyż jednak trochę czasu spędziłem przy tej edycji...;) i wówczas większa ilość osób typowałaby regularnie... Typowała, a nie podawała typy z kursami 6.00 licząc, że 2 wejdą i dostaną nagrodę za kolejkę...
 
Do góry Bottom