>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A jak były przyznawane nagrody pocieszenia?
&quot;15.2. Przewidziane zostały trzy nagrody dodatkowe. Będą one przekazane w drodze losowania wyłącznie osobom, które typowały wszystkie kolejki typera, a jednocześnie nie zakwalifikowały się do czołowej 15-stki turnieju.&quot;
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam , moje pytanie może być czysto teoretyczne i nie mieć zastosowania ale może się tak zdarzyć , że po dogrywce o miejsca dalej może być remis bo powiedzmy dwoje uzestników trafi np po 7 typów i o wtedy? czy będzie przewidziana kolejana dogrywka ? Czy może zsumować kwoty nagród za te miejsca np.3+4 i podzielć na dwa.

A poza tym to dziękuję pozostałym uczestnikom za rywalizację jak widać walka trwała do ostatniej kolejki , a typy rozstrzygały się w ostatnich biegach wczorajszych pięknych zawodów , w moim przypadku niestety nie po mojej myśli -ach ta ostatnia kolejka...
Dzięki również opiekunom konkursu za sprawne prowadzenie konkursu - Dobra robota Chłopaki. ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
ja rowniez juz z tego miejsca dziekuje wszystkim za rywalizacje i modeatorom za wzorowe prowadzenie konkursu oraz chcialbym zyczyc mojemu przeciwnikowi w walce o 3 miejsce powodzenia ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Witam , moje pytanie może być czysto teoretyczne i nie mieć zastosowania ale może się tak zdarzyć , że po dogrywce o miejsca dalej może być remis bo powiedzmy dwoje uzestników trafi np po 7 typów i o wtedy? czy będzie przewidziana kolejana dogrywka ? Czy może zsumować kwoty nagród za te miejsca np.3+4 i podzielć na dwa.
Nie no nie będziemy się bawić w kolejne dogrywki :p
Cóż przy równej ilości punktów będzie decydować &quot;kto pierwszy ten lepszy&quot;. No albo faktycznie podzielimy nagrody na pół. To jeszcze sprawa otwarta. Ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
pytanie odnosnie mojego miejsca, w tabeli jestem zaznaczony na zielono, jednak z postu odnosnie nagrod wynika ze nagrody przypadaja 15 osobom, prosze o wyjasnienie ;)
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Konkurs dobiegł końca. Trochę trudno będzie przywyknąć, że już nie trzeba pamiętać o podaniu typów ;) Mam nadzieję, że III edycja Speedway Typera Wam się podobała. Mieliśmy w tym roku większy budżet i w dodatku zapewniliśmy skromne, ale zawsze nagrody pocieszenia.
Dzięki za rywalizację i gratuluję wszystkim uczestnikom wytrwałości oraz wyczucia.
Wielkie podziękowania dla Vertiego, który SAM ogarnął końcówkę konkursu, ponieważ miałem w tym czasie wyjazd. Naprawdę odwalił kawał dobrej roboty. Wiem, bo w zeszłym roku to przerabiałem :razz:
Mam nadzieję, że administracja w przyszłym roku również pozwoli zorganizować Speedway Typera.
Mądrze obracajcie bonus w Tobecie i szybko podawajcie loginy :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Ja również bardzo dziękuję za fajną walkę i gratuluję wszystkim wytrwałości, a Vertiemu zaangażowania ???? Cieszę się, że pierwsza edycja w której wziąłem udział zakończyła się dla mnie sukcesem, ale podchodząc do tematu poważnie i szczerze trzeba dodać, że żużel to taka dyscyplina, w której podczas typowania liczy się kto mniej razy się pomyli, a nie kto jest bezbłędny. Tak czy siak zadecydował jakiś malutki niuans, bardzo się cieszę, że akurat to ja byłem o ten niuans do przodu ????
Pozdrawiam i wielkie dzięki raz jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja przyłączam się do poprzedników i dziękuję zarówno wszystkim grającym za rywalizację,jak i moderatorom za cierpliwość i sprawne przeprowadzenie konkursu.Gratulacje dla zwycięzcy,słowa pocieszenia dla przegranych.Za rok będzie okazja do rewanżu mam nadzieję;)
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Ja również bardzo dziękuję za fajną walkę i gratuluję wszystkim wytrwałości, a Vertiemu zaangażowania ???? Cieszę się, że pierwsza edycja w której wziąłem udział zakończyła się dla mnie sukcesem, ale podchodząc do tematu poważnie i szczerze trzeba dodać, że żużel to taka dyscyplina, w której podczas typowania liczy się kto mniej razy się pomyli, a nie kto jest bezbłędny. Tak czy siak zadecydował jakiś malutki niuans, bardzo się cieszę, że akurat to ja byłem o ten niuans do przodu ????
Pozdrawiam i wielkie dzięki raz jeszcze.
Pewnie rzeczywiście zadecydował niuans ale wygrana to zawsze wygrana i zwycięzców się nie sądzi także bosky Gratuluje wygranej może w następnej edycji to Częstochowa a nie Gorzów będzie górą tak jak to miało miejsce wczoraj na torze ???? może byłeś w Częstochowie?? jak nie to żałuj kapitalne widowisko dla takich chwil się żyje!!!
Również przyłączam się do podziękowań dla wszystkich uczestników Speedway Typera 2011 jak i dla organizatorów konkursu.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Niestety, póki co nieco przytłumiają mnie ceny biletów na ekstraligowych torach, a szkoda, bo zawsze w innym mieście oglądanie spotkań sprawia zupełnie osobne doznania. No ale takie już jest życie biednego studenta. ;-)
Nieco abstra***ąc, jeśli Stal zdobędzie w tym sezonie złoto, to niech mnie wieszają za jajka na najbliższej latarni. A o dziwo kursy na Falubaz i Unibax są znacznie wyższe niż na Stal. I teraz tylko bądź tu człowieku mądry i wyprorokuj kto tą rywalizację wygra.. :roll:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nieco abstra***ąc, jeśli Stal zdobędzie w tym sezonie złoto, to niech mnie wieszają za jajka na najbliższej latarni. A o dziwo kursy na Falubaz i Unibax są znacznie wyższe niż na Stal. I teraz tylko bądź tu człowieku mądry i wyprorokuj kto tą rywalizację wygra..
Toruń zdobędzie złoto w tym sezonie najbardziej wyrównany skład maja.I na wyjazdach jeżdżą bardzo dobrze nie mówiąc o meczach u siebie;)
WIELKIE DZIEKI I SZACUNEK DLA ORGANIZATORÓW KONKURSU!!!
OBY DO NASTĘPNEGO ROKU!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja również bardzo dziękuję za fajny konkurs. Co prawda mój wynik mnie nie satysfakcjonuję ale nagroda za wytrwałe typowanie jest więc jakoś się można cieszyć. Ja czekam niecierpliwie do następnej edycji.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Póki co Panowie nie ma co dziękować, podziękujecie jak będą pieniążki na koncie :p
Wszystkie rozstrzygnięcia są znane, także lista z loginami została już przekazana dalej. W ciągu kilku najbliższych dni odpowiednie fundusze powinny &quot;zasilić&quot; Wasze konta.
Fajnie było się pobawić. Co najważniejsze emocje były do samego końca i dopiero &quot;na kresce&quot; poznaliśmy zwycięzcę. Były pewne zgrzyty i niedociągnięcia, które należałoby wykluczyć w kolejnej edycji (prawdopodobnie taka będzie). Ogólnie myślałem nad jakąś nową formułą konkursu, która mogłaby być atrakcyjniejsza od obecnych. Myślałem, myślałem, ale nic sensownego nie wymyśliłem. Teraz mam blisko rok czasu na ruszenie mózgownicą (choć nie ukrywam, że liczę na to, że ktoś z Was wpadnie na dobry pomysł ;)).
Napiszcie w tym temacie jak dostaniecie kasę. Niemniej III edycję Speedway Typera Anno Domini 2011 uważam za zakończoną ;)
PS. W przyszłym roku ja i robson już nie damy Wam forów, także stare lisy z Grand Prix będą Was kąsać po szerokiej :cool: ????
Jeszcze raz dzięki za wspólną zabawę.
 
navent 83

navent

Użytkownik
No to po dogrywce również mogę podziękować organizatorom za super konkurs. Moderatorzy wykonali kawał dobrej roboty. Fajnie było &#39;rywalizować&#39; z innymi forumowiczami w tak fajnie przeprowadzonym konkursie. Było parę drobnych błędów, ale nie było ich tak dużo, że rzutuje to na ogólną ocenę Typera. Gratuluję bosky, 5 stówek nie wygrywa się codziennie ;) Mam nadzieję, że za rok również będziemy mogli rywalizować w IV edycji Speedway Typera. Pozdrawiam i dzięki za wspólną zabawę.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Lista już u Marcina ?? ???? To pewnie jutro będzie kasa na kontach jeśli przekaże,bo Tobet księguje bardzo szybko z reguły ???? 30zł na fajną taśmę jak ulał,aż się dziwię,że typowałem we wszystkich kolejkach,a nie raz mnie nie było w domu 3 dni po melanżach i akurat szatan chciał,że nie było wtedy żadnej kolejki:cool:Do następnej edycji,przyłożę się wtedy bardziej,żeby nie liczyć na LL,Pzdr !
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Lista właśnie została wysłana firmie Tobet.
Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych. Podziękowania w kierunku osób, dzięki którym konkurs tak sprawnie się odbył ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Otrzymałem odpowiedź z Tobet, iż tylko gracze z 1 i 6 miejsca otrzymają nagrody bezpośrednio. Pozostali gracze muszą dokonać depozytu (równowartość nagrody). User mp***8 ma zamknięte konto.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom